Lucy a DiCOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:5 416

We Made A Thing Studios vytvořilo krátky film, který pojednává o Lucy a jejím pomocném robotovi. Lucy si snaží najít přítele a její robot se jí v tom snaží "pomoct". Jednu z hlavních rolí si tady střihl Ozzy Man , který tohoto robota nadaboval.

Přepis titulků

Uklidni se, uklidni se, uklidni se, uklidni se, uklidni se... Tak už stůj! Dobře, teď řekni nějaké slovo. Rande. Ale né, kurva. Rande, určitě si pamatujeme, jak dopadlo tvé poslední rande, ne? Přesně tak, polila sis vínem svou oblíbenou blůzku a promrhala jsi vynikající ročník Sauvignonu.

Vím, že chceš být svá, taky chci být svůj, ale být sama sebou ti minule moc nepomohlo, co? Ne. Po přečtení 851 222 odpadních clickbait článků, jsem sestavil plán o šesti krocích pro idioty, který tě z téhle trosky udělá sympatickou osobou. Ale když já vypadám takhle a on vypadá takhle. On je solidní 9, skoro 10/10 jako já a ty jsi 4, 5, 6/10, když máš dobrej den.

Kdes to kurva vzala? Měli bychom začít makat. Krok číslo jedna: Oslnit Duchennovým úsměvem. Co? Copak vůbec nečteš? Je statisticky dokázáno, že budování důvěry a posilování kamarádství tě dělá sympatičtější. Úspěch Duchennova úsměvu závisí na očním kontaktu v prvních vteřinách a pak úsměv od ucha k...

Zapracujem na tom. Takhle? Krok číslo dva: Předveď své obecné znalosti. To je teda pěkná blbost. Snažím se ti pomoct a ty jen vyzařuješ negativní energii. Chceš snad strávit zbytek svého života jen s kočkama a se mnou? Já nejsem blázen do koček... Přestaň.

Fajn, takže máš na mysli obecné věci, nebo je to něco konkrétního jako techniky lenochodů při páření? Co se naučit něco o sportu? Sport? No dobře, vyhledám techniky lenochodů při páření. Krok číslo tři: Požádej ho o nějakou malou laskavost. Lidé častějí věří lidem, kterým mohli nějak pomoct. Malou laskavost, něco jako: "Ráda tě poznávám, umyješ za mě nádobí?"

No tak neumím umýt nádobí, vždyť ani nemám ruce, nemluv o tom! Tak jo, promiň. Píše se tady něco jednoduchého jako: "Podáš mi sůl?" "Podáš mi sůl?" Chápu. Ale pokud bys sehnala někoho, kdo by umyl nádobí, to by bylo kurva dobrý. Krok číslo čtyři: Musíš hezky vonět. Mám ten smrad až v krku. Krok pět: Naslouchej.

- Že co? - Kurvadrát! A konečně krok šest: Píše se tu: Buď sama sebou. O tom už jsme předtím mluvili. To je ale blbý. A sakra, je to tady, je to tu, dámy a pánové. - Co na to říkáš? - Řek bych 7/10. Supr, jdeme na to. Oční kontakt, vydrž 3, 2, 1, pořád se dívej, dobrá práce, dobré představení.

Hej, jste na soukromém pozemku, pádlujte pryč. Proč jsi to udělal? Jsou to naprostí kreténi. Ani neumí Duchennův úsměv, je to naprostej čulibrk. Radši zůstanem doma a mrknem na zasranou Hru o trůny. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Miluju, kdyz ozzy man rika WANKER tim svym prizvukem :D :D Magor

100

Odpovědět

p******a pre ženské... ale dajte k tomu lietajúceho robota a už to taká p******a nieje.. super, bolo by zaujímavé vidieť ako by si poradili s celovečerákom...

512