Takešiho hradOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:6 038

Takešiho hrad je japonský pořad, který se v Japonsku vysílal od roku 1986 do roku 1990, kupodivu ho zná téměř celý svět a Ozzy Man k tomu má také pár připomínek.

Přepis titulků

Nevím, co tam píšou, ale těším se na to. Je to tady, lidi, tenhle pořad jsem fakt dlouho neviděl. Ale řekl bych, že je to druhý nejlepší seroš, hned po Hře o trůny. Jedná se o Takešiho hrad. Cílem této výzvy je přistát na přistávací ploše se suchým zipem. Ale tahle se odmítá pustit lana, takže pochybuju, že projde dál. Safra, ona to dokázala, zasekla se tam.

To je jeden z nejzaseknutějších lidí, které jsem kdy viděl. Věc, kterou mám na Takešiho hradu rád, je ta, že tam není čas na léčení zranění, prostě musíš pokračovat v cestě. I když to znamená dát hlavičku balvanu. Prostě to uděláš, uděláš to. Používat při strategii mozek je pro zasrané sralbotky. Však on bude v pohodě, klídek, tenhle bude taky v poho. Téhle se daří skvěle, tenhle týpek by měl zajít za chiropraktikem.

Jsem si jistý, že to jen děsivě vypadá. Tento úkol vypadá celkem jednoduše, Není tu žádná možnost, jak to totálně zesrat... A přece je. "No tak, zlato, seš moc pomalá, běž, běž, sakra práce." "Sakra, promiň, že jsem se tě pokusil zabít." Tenhle si radši vzal vtipný klobouček místo helmy a rozlouskl si lebku.

Přichází velký skok a ještě větší pád. Tenhle Japonec vypadá mrštně. Jak si asi povede? Taky to posral na celé čáře. Tady menší taneček, možná se jedná o tajnou strategii. Myslím, že to funguje, tanec je možná správné řešení. Asi vás to udržuje v klidu a pohodě, takže jste... Kurňa, je v hajzlu. Mrkejte na tu jeho rychlost, tenhle by měl být na olympiádě.

I když je tahle soutěž prestižnější, ale ne, už se topí ve sračkách. No tak, ty to dokážeš, použij své svaly, kámo. Tady máme dalšího rychlíka, který míří... do hajzlu. Do velkýho, zkurvenýho hajzlu. Tenhle začíná hvězdou a pokračuje saltem vzad, čímž si málem zlomil vaz. Je to v poho, u pohyblivých kamenů krk nepotřebuje, už tam zapadl. Možná ho otestujte na otřes mozku. Jde mu to dobře, jde mu to dobře a bum, z jeho vajec jsou volská oka.

Jde jí to dobře, jde jí to dobře a bum, z její vagíny se stal kráter, to byla slušná pecka. Tenhle týpek je jako můj dvojník, je klidný, trpělivý, má na hlavě helmu. Navenek možná nevypadá stabilně, ale uvnitř to má vše pod kontrolou. Jen se podívejte na ty nohy, Jsou jako dvě skály, ten se nehne ani o píď. Je jako velmi starý strom s pevnými kořeny. Záporáci začínají panikařit, určitě jim dochází střelivo, on to může vyhrát, ale sakra.

Další zasraná střela do koulí. Muž sestřelen, muž sestřelen. Záporáci říkaj: "Trefili jsme tě do dyka, takže si naser." On a jeho dyk to vzali celkem v klidu, říkají: "Jo, dostali jste nás." Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No já měl Takešiho hrad docela rád. Byla to taková večerní zábava na "Coolu" a ten český moderátor tomu dodával dobrej komentář se zajímavým hlasem. Ozzy Mana moc nesleduju, ale tohle jeho video je docela sračkové.

1111

Odpovědět

Na takové debilní číčoviny se opravdu někdo dobrovolně dívá?

421