Vánoční nezdaryOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:5 023

Vánoce máme rádi, protože se sejdeme se svými rodinami a spolu se můžeme smát lidem, kterým se v tuto dobu něco nepovede.

Přepis titulků

Ale né, už je tu zase tahle část roku. Pokud chcete mít masivní stromek na Vánoce, tak hlavně neskončete jako tihle čulibrci, měli byste ho být schopni protlačit předními dveřmi. Myslím si, že na velikosti nezáleží, co se týče vánočních stromků. A nepřenášejte je sami, vánoční stromky vás mohou zaskočit a poslat vás do destinace V píči. Mrkejte na tohohle týpka, ten toho rozumu taky moc nepobral.

Santa Claus je tváří Vánoc a moc dobře ví, jak udělat parádní příchod. Tady jede na koloběžce a už je na zemi. Tady je na snowboardu a už je na zemi. Tady je na lodi a už je na zemi. Podívejme se na to z jiného úhlu, sakra, byl to drsnej pád. Skvěle odvedený placák. Co udělá tentokrát? Už jste se někdy podívali na Santu a řekli jste si: "To je ale odiot.

Praštěnej idiot." Co tam ten kříženec elfa a soba vůbec dělá? Tenhle je docela hubenej, nechtěl bych se mu vysmívat za postavu, ale mám ho radši, když je buclatější. Myslím, že potřebuje kila navíc, aby v pohodě sjel po tom laně. Totálně se zasekl, ale ne, teď přišel o vlasy a vousy, tohle bude traumatický den pro spoustu dětí v nákupním centru. No tak, Santo, kopni, chlapče, kopni.

Máš na sobě parádní Nike, tak do toho. Ne, nejde mu to a ani mu nikdo nepomůže, je v hajzlu. Tenhle sekuriťák si říká: "Jak dlouho tam asi bude?" Občas může být Santa hrdinou, mrkejte na toho čuramedánského Batmana. Santa řve: "A dost. Hou, hou, hou, zkurvysynu." Santa je daleko odvážnější a drsnější než Batman. Teď říká: "Pojď se mnou, jestli chceš žít, Spidey, pojďme na pivo."

A máme tu vánoční párty v práci. Je čas na pořádný odvaz. #bezvycitek #poznavanikolegu. Tady Santa používá vozík místo sání. Vyzvedl nějaké borky, nevěděl jsem, že jede v obchodu s lidmi. Paráda, naboural, teď jsou volné. Utíkejte holky... Nechce se jim. Aha, tak ony se při tom baví, v tomto období se lidé opravdu sbližují. Víte co je na Vánocích nejlepší?

Reakce na dárky, to jako bez pochyby. No do prdele, do prdele, já to dostal, To ne, já to fakt dostal. Udělat lidem radost, o tom to přece je, ale neudělejte jim až moc velkou radost, kočka by mohla žárlit a zařvat: "Naser si." Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář