Vojenská přehlídkaOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:5 351

V tomto videu uvidíte záběry z vojenské přehlídky pákistánské a indické armády ke Dni nezávislosti z roku 2016.

Přepis titulků

Tahle vojenská přehlídka se rozjela na plné pecky. Vidíme agresivní dupanec, následuje velmi rozhodný pochod, dvojitý dupanec a teď míří k lanu vlajkového stožáru, aby ho odvázal. Tento pohyb spočívá v předstírání, že máte masivní neviditelný knír. Nikdo nevyjebe s obřím neviditelným knírem. Tady máme dupanc. wrestlingového válečníka, A něco vám řeknu, tenhle týpek má lepší disco pohyby než John Travolta. Udělá rychlý tríček s puškou a pošle směrem k publiku šílený pohled.

"Ustojíte můj šílený pohled?" Šupi dupi dup, raz, dva, tři, hej rup, tady máme otočku o 180°. A další šílený pohled. Říká tomuhle týpkovi: "Tvůj šílený pohled je pro děti, Takhle se to dělá správně, kámo. Byl jsem pákistánský barový vyhazovač číslo jedna. Tak se jdi vysrat, amatére." Tady máme týpka, který se absolutně utrhl z řetězu, prostě si vyhodil z kopýtka.

Ten ví, jak to rozpumpovat. A tady máme hyper zvedák na konec této ceremonie, no páni. Mezitím u australských obranných složek. Jsem na lodi, jsem na lodi. Jen se pořádně podívej na tu zasranou loď. No jo, jsme v pejči. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Australské obranné složky:
Im on a boat - Australian Navy Style

10

Odpovědět

Ani se na to neni treba koukat staci uz uvodni foto:D

82