Zatčení labutě v PrazeOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:153
Počet zobrazení:8 866
Ozzy Man se tentokrát podívá do naší domoviny, kde je na vzestupu labutí drogový gang.

Přepis titulků

Vítejte v Praze, kde ulicemi vládne chaos. Labuť je zde vyšetřována policií. Možná patří k evropskému drogovému gangu, nebo unesla dceru Liama Neesona. Neznám její příběh, čekám na víc informací. Můžu ale odezírat ze rtů. Polda říká: "Dej nám jména, dej nám adresy."

Labuť říká: "Vyliž si, vypadám snad jak krysa?" "Spoutejte ji, berem ji s sebou." "Do toho, máte na mě leda hovno, jen do toho." "Uděláte to, poručíku?" Tady je týpek v bundě Armani. Evropa je tak módní.

Proč kameraman točí zem? Tyto záběry jsou cenzurovány. Možná právě dochází ke zneužití pravomoci, a my to nevidíme, to je děs. Tak ne, nic moc se nestalo. Poldové teď říkají: "Tak použijeme tejzr." Už to eskaluje.

Kurva ne, zase zem. Labuť běsní. Říká: "Zkus se s tím tejzrem jen přiblížit a tvá kariéra skončí. Šéf vás degraduje na dopraváky a dopraváci jsou ti nejhorší poldové, jakými můžete být, podle filmů. Je to práce na vyliž prdel.

Takže vysmahni." Znovu zem. A sakra, je to tu. Právě jí říkají její práva, nemyslím si, že to dělají i v Česku, ale to je fuk, labuť řve: "Policejní brutalita. Dejte své špinavé pracky z mého nádherného krku." Bože, je potřeba tří policajtů, aby ji uzemnili.

"Zkurvený prasata, zasraní prasomrdi. Proč jsem zrovna já obětní beránek, nebo obětní labuť, obětní pták, však víte, co myslím. Naserte si." Už se uklidňuje, labuť dýchá zhluboka. Brzy ji pustí, věřím, že má dobré alibi.

Nicméně je to velký příběh, který přišel z Prahy. A vy jste to viděli první, exkluzivně na Ozzy Man Reviews. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč ji prostě nemrskli přes zábradlí??

41

Odpovědět

O co ve skutečnosti šlo?

410

Odpovědět

Jela na koloběžce na chodníku. :D

931

Odpovědět

+jAchlavně že lidi si tam jezdit můžou... diskriminace

71

Odpovědět

Ta labuť byla úplně na šrot (prej loučení se svobodou její sestry) a zrovna když jela okolo hlídka, tak si ulevovala na zídku mostu a všem okolo sprostě nadávala, tak ji zadrželi...

442

Odpovědět

ty labutě jsou pěkně danger, běžně nad tím mostem litaj protože pod nim žijou a jednou když jsem tam jel autem labuť třefila elektricke vedení které přes ten most vede a spadla mě tesně před auto, tak tak jsem dobrzdil, byl jsem vlastne napadenej členem labutiho gangu :D

120

Odpovědět

Ozbrojené přepadení pekárny.
Dva mrtví a šest pohřešovaných. Krádež automobilu za jehož pomoci prodávali pečivo v ulicích husího národa českého.
Sama se později doznala k několika znásilněním nevinných malých savců. Často se prý účastnila násilných protestů, rvaček na vodě za kaiserky, i náhodných násilnost čistě pro pobavení.

40

Odpovědět

Ne nadarmo mají na zádech nápis "městská" :D
Vidno, že nikdy nechytali kuru (slepici), kačenu nebo krůtu... Jednou rukou za krk, druhou chytnu za kořeny křídel, nade hřbetem, pak tu ruku z krku přesunu pod tělo a čapnu nohy, když je to velký a těžký fógl, a šup s ní přes zábradlí - nad vodou už si poradí líp jak ti paviáni :D

182

Odpovědět

Jestěže ta labuť je bílá, jinak by z toho byla aféra o brutalitě, diskriminaci a podobně. 😁

501

Odpovědět

Bohvie ako je to u labutí a s rasizmom pretože v mojom rodnom meste sme mali 3 čierne labute, po čase čierny občania mesta zjedli jednu čiernu labuť.

51

Odpovědět

Myslím, že o něčem takovém byla napsaná i kniha, jmenuje se Černá labuť.

01