Zhroucený segwayOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:4 885

Drazí lidé, s lítostí vám musím oznámit, že den zúčtování se blíží, začalo to jedním segwayem, skončí to vzpourou všech strojů.

Přepis titulků

Vypadá to, že se segway psychicky zhroutil, je unavený svým postavením ve společnosti. Tenhle člověk říká: "Klídek, kámo, však máš skvělej život." Ale segway křičí: "Táhni do hajzlu a sežer pytel hoven, jsem unavený věčným vláčením vašich prdelí z bodu A do bodu B. Vím, že máte nohy, já je viděl, vím, že je můžete použít." Zdá se mi, že segway má pravdu.

Lidé se mezitím soustředí na efektivní způsob, jak ho zastavit. Inspirovali se starýma westernovkama. A došli k závěru, že nejlepší na chycení bude laso. Pánský drdol už roztáčí, háže a minul. Růžovej papuč zachytil řídítka, ale segway vrací útok a osvobodil se. Kurva jo, segwayi! Pánský drdol se pokoušel skočit, ale byl podražen. To bylo perfektní podražení.

Tak tohle vůbec nečekal. Teď mu přejel ruku a ještě mu dal facana. No to mě poser, to byl absolutně bezchybný pravý hák. Kdyby Pánský drdol neměl pánský drdol, který zjemnil náraz, mohlo to být smrtelné. Drdol křičí: "Vzdávám se, vzdávám se, slituj se." Ale segway vůbec neposlouchá a... Dostali ho, zasranej Růžovej papuč šel zezadu a zmáčkl vypínací tlačítko.

To snad není pravda. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Překlad to skvěle podtrhuje... růžovej papuč! :D

40

Odpovědět

A je to tu, drony útočí!

60

Odpovědět

,,Drazi lide, s litosti Vam musim oznamit,, tolko nadeji v jednej vete ,ze uz tato sptrostost konci, skoda

120