Thumbnail play icon

Pandemie chřipky – reálná hrozba?

92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:770
Počet zobrazení:5 320

Říkali jste si někdy, jak to, že už se tolik nemluví o prasečí a ptačí chřipce? Přijde vám klesající zájem médií o tyto nemoci záhadný, nebo to vidíte naprosto jasně? Máme tu pro vás desetiminutový dokument (nebo chcete-li, konspirační teorii) od argentinského tvůrce audio-vizuálních děl Juliána Alteriniho, jehož pohled na zmíněnou problematiku je přinejmenším pozoruhodný. Video nejen, že je velmi pěkně zpracováno, ale také shrnuje zajímavé a relevantní informace o nedávném kolotoči virů A/H5N1 a A/H1N1. Přejeme příjemnou podívanou. Samozřejmě si rádi v komentářích přečteme váš názor na toto téma, ať už je jakýkoliv.

Poznámka: Údaj o hromadné vakcinaci v roce 1976 je ve videu (8. minuta) zobrazen chybně rokem 2009. V titulcích je údaj opraven, tedy rok 1976.

 

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Elen: Nevim, jak to autor videa myslel, ale řekl bych, že si jen nějak nepřipouští, že už k nim ostrovy nepatří. Stejně jako v fakt, že se písnička "Marcha de las Malvinas" z roku 1939, která hrdě vyzdvihuje vlastnictví Falklandů, hraje v Argentině dvakrát do roka při pietních aktech. Taky mi to přijde divný, protože většina argentinců, co jsem poznal, byli patrioti a přišlo mi, že jsou si dobře vědomi toho, co mají a nepotřebujou si přidávat ani si nic nalhávat.

180

Odpovědět

lol, pokud vim, argentina s přehledem prohrála válku o falklandy, nechápu proč je tam teda zobrazuje jako její část

jinak zájimavej dokument, a ani bych ho neviděl jako konspiračku

180

Odpovědět

To je jasné, média píší o něčem, co bude lidi zajímat, koho by zajímaly spalničky, zápal plic nebo obyčejná chřipka?

180

Odpovědět

Přesně tohleto, jsem mněl na mysli, když se začalo vysílat to všechno o prasečí chřipce nebo té ptačí. Dokonce jsem se musel zasmát, jak se ádali o to jak ta chřipka se jmenuje. Denně umře cirka statisíce lidí pouze na blbé spáničky nebo obyčejnou chřipku, ael o to mse nikdy nemluvilo, kolik lidí denně zemře díky autonehodám a mluví se jenom o třech. Ale že někdo v ČR má prasečí chřipku tak to všechna média mněla snad státní svátek.

190

Odpovědět

Mě to připadá, že se těch ptačích a prasečích chřipek média chytla, aby bylo o čem dramatickým psát a aby mohli něčím strašit lidi. Vždyť denně umře spousta lidí na obyčejnou chřipku, určitě víc než na ty ptačí a prasečí, a taky o tom nikdo nepíše...

180

Odpovědět

Velice zajímavé ale co jsem slyšel já tak v době prasečí chřipky ji měl prakticky každý kdo kašlal, ale prasečí chřipka má mnohem lehčí průběh onemocnění než normální a skoro žádnou úmrtnost, přece jenom pár set lidí na celém světě......... kolik lidí umře jenom na dopravní nehody.... Velice zajímavé, přesvědčivé a pravdivé. Ale i když to bylo opravdu podlé tak se té společnosti klaním, že dokázala vyvolat světovou paniku jenom při honbě za penězi.

180

Odpovědět

Hodně přesvědčující video :-O

180

Odpovědět

a za tím vším stojí NWO, kdo nevěří, je slepý

180

Odpovědět

stejný svinstvo jako 11.září 2001 ...

180

Odpovědět

a pak je jdete volit

180

Odpovědět

Pravda čistá pravda.. Pamatuju když to minulej rok bylo všude prej umře spousta lidi kupte si vakcínu a kdo pak umřel 3,4 lidi? (v ČR) a to se mi zdá že ještě měly špatnej organismus už před tou chřipkou tak byly oslabený a podlehly.. prachy vládnou světu hurá

180

Odpovědět

Já jsem to věděl, sestra měla prasečí chřipku a nic jí nebylo.. v zásadě jako normální chřipka. Žil jsem o pokoj vedle a nikdy jsem od ní nic nechytil...

180

Odpovědět

Začátek je jako vystřiženej z Resident Evil :-D , zajímavej dokument.

180

Odpovědět

Tak velmi zajímavý dokument, myslím že je docela věrohodný.. To samé, je i s válkou v IR a AF, zase se na tom někdo královsky napakuje :))

180

Odpovědět

Vzhledem k několika známým doktorům jsem již dříve znal fakta uvedené v tomto dokumentu a musím se přiznat, že se téměř zcela ztotožňuji s tímto názorem. Je jasné, že celá kampaň ptačí/prasečí chřipky byla čistě účelová. Ostatně takovýchto kampaní je povícero. Ještě bych uvedl jeden detail o němž se video nezmiňuje, protože je vedlejší. A to je situace Mexika po výskytu prasečí chřipky. Mexiko jakožto "rodiště" prasečí chřipky bylo odsouzené k razantnímu úpadku. Právě z důvodů takovéto kampaně dostalo ránu z níž se nevzpamatovalo dodnes. Místa, jež byla dlouhá léta živena turistickým ruchem byla touto kampaní naprosto zničena. Příčiny jsou zcela nasnadě.

Naproti tomu na obranu takovéto kampaně mám pouze jednu myšlenku, jež bych dal k zamyšlení. V dnešní moderní době, kdy již dávno přestala platit Darwinova teorie a kdy společnost stíhaná paranoiou používá antibakteriální mýdla, farmaceutika, antibiotika a podobné je jen otázkou času, kdy nějaký tzv. supervirus/bakterie zmutuje a stane se imunní vůči běžným lékům. A v tu chvíli nastane skutečná katastrofa. Stačí si jen uvědomit, že na úplně běžnou chřipku nemáme žádný prokazatelný lék. A přitom je to nejběžnější nemoc, že? Proto zcela chápu světové zdravotnické organizace, že se snaží každou nemoc potlačit již v jejím zárodku, než se stihne nějakým způsobem rozvinout/rozšířit a tudíž zvýšit svoji šanci na případnou mutaci. Proč se asi musí dobírat antibiotika?

K tomu bych přidal své čistě subjektivní resumé.
Neužívat léky pokud to není nezbytné.
A hlavně (Hitchhikers guide to the galaxy): Nepodléhejte panice! :-)

Hodnocení: 8/10 Dobře zpracované, věcné. Trochu kratší, šlo by jistě rozvést.

180

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)