Pandemie chřipky – reálná hrozba?

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:778
Počet zobrazení:12 145

Říkali jste si někdy, jak to, že už se tolik nemluví o prasečí a ptačí chřipce? Přijde vám klesající zájem médií o tyto nemoci záhadný, nebo to vidíte naprosto jasně? Máme tu pro vás desetiminutový dokument (nebo chcete-li, konspirační teorii) od argentinského tvůrce audio-vizuálních děl Juliána Alteriniho, jehož pohled na zmíněnou problematiku je přinejmenším pozoruhodný. Video nejen, že je velmi pěkně zpracováno, ale také shrnuje zajímavé a relevantní informace o nedávném kolotoči virů A/H5N1 a A/H1N1. Přejeme příjemnou podívanou. Samozřejmě si rádi v komentářích přečteme váš názor na toto téma, ať už je jakýkoliv.

Poznámka: Údaj o hromadné vakcinaci v roce 1976 je ve videu (8. minuta) zobrazen chybně rokem 2009. V titulcích je údaj opraven, tedy rok 1976.

 

Přepis titulků

NÁSLEDUJÍCÍ MATERIÁL JE VOLNĚ DOSTUPNÝ. JEHO PRODEJ JE ZAKÁZÁN. Celý svět je do toho ponořený. Je to globální šílenství... nikdo vlastně neví, kdo má a kdo nemá prasečí chřipku. Jedná se o výskyt chřipkového viru... - Chřipkového onemocnění... - Prasečí chřipkou... Chřipky A/H1N1... - Prasečí influenza... - Kvůli prasečí chřipce... - Byl jsem nakažen prasečí chřipkou...

- Prasečí chřipce... - Prasečí chřipka... - Kvůli epidemii prasečí chřipky... - Prasečí chřipkou... S chřipkovým onemocněním... - Stupeň nebezpečí ze tří na čtyři... - Vstupujeme do páté fáze... Zesílil na šestý stupeň. Protože nám neříkají pravdu... OPERACE - PANDEMIE Toto je mikroskopický snímek viru A/H1N1, známého spíše jako prasečí chřipka.

Moderní nemoc. Hvězda všech novin. Nepřetržitě projednávaná v televizním zpravodajství. Ale proč vlastně? Co se skrývá v pozadí prasečí chřipky? Jaké informace nám masmédia neposkytují? K čemu to zdůrazňování? TRH JE TĚLO LÉKÁRNICKÉHO PRŮMYSLU, ALE JEN V DOBĚ, KDY JE NEMOCNÉ. Květen, 1997.

V Hong Kongu je objeven první případ člověka nakaženého chřipkou viru A, subtypu H5N1, známého jako ptačí chřipka nebo mor drůbeže. Prosinec, 1997. Ptačí chřipka postihla 18 osob a způsobila smrt dalších šesti. Leden, 2003. Výskyt ptačí chřipky v Hong Kongu skončil dvěma potvrzenými případy a jednou smrtí po přímém kontaktu s ptáky. Polovina roku 2005.

Potvrzují se objevy H5N1 u lidí na severovýchodě Číny a východě Ruska. Září, 2005. Ze švýcarské Ženevy varuje Světová zdravotnická organizace že počet osob, které by mohly zemřít kvůli případné epidemii ptačí chřipky mezi lidmi by mohl dosáhnout 7,4 milionu. Říjen, 2005. Je potvrzen první případ H5N1 ve Velké Británii, a to v těle papouška. Listopad, 2005.

George Bush, tou dobou prezident Spojených států amerických přijíždí do Národního institutu zdraví v Marylandu s obavami, že jen ve Spojených státech zemřou na ptačí chřipku 2 miliony lidí. Červen, 2006. Odborníci ze Světové zdravotnické organizace upozornili na pravděpodobný případ přenosu mezi lidmi na Sumatře, kde bylo nakaženo 8 osob, ale nezemřela žádná. Červenec, 2006.

Je potvrzen první případ ptačí chřipky u jednoho z ptáků ve Španělsku. Červenec, 2009. Nikdo už o ptačí chřipce nemluví. Víte, jaká opatření přijala americká vláda dne 2.11.2005, když oznámila, že jen v jejich zemi by mohly zemřít 2 miliony lidí kvůli ptačí chřipce? V tento den uvolnil George Bush z rozpočtu 7,1 miliardy dolarů na preventivní opatření a zajištění léků.

Z toho 1,2 miliardy dolarů bylo určeno k výrobě a distribuci dvaceti milionů dávek vakcíny účinné proti H5N1. Každý smrtelník by řekl, že doposud tu máme pouze ctihodného prezidenta, starajícího se o zdraví svého národa. Nic zvláštního. Nic zvláštního? Rok 1996. Biofarmaceutická severoamerická společnost Gilead Sciences si patentuje Tamiflu, jako lék proti různým druhům chřipky.

Rok 1997. Donald Rumsfeld, člen rady Gilead Sciences od roku 1988 je jmenován do funkce předsedy rady společnosti. Poradím vám, zapamatujte si toto jméno. V ten samý rok uzavřela společnost Donalda Rumsfelda dohodu s nadnárodní švýcarskou laboratoří Roche o výrobě a distribuci Tamiflu až do roku 2016, výměnou za desetiprocentní provizi z celkového prodeje.

Donald Rumsfeld předsedal radě Gilead Sciences do roku 2001... ...a hádejte, proč odstoupil. Byl jmenován ministrem obrany do vlády v prvním volebním období George Bushe. Toho stejného, o zdraví svého národa se starajícího prezidenta, který v roce 2005 uvolnil z rozpočtu částku, z níž 1,2 miliardy směřovalo do bývalé Rumsfeldovy společnosti na zhotovení dvaceti milionů dávek Tamiflu s cílem zabránit domnělé smrti dvou milionů Američanů na ptačí chřipku.

Ale... Kolik úmrtí zavinila v USA ptačí chřipka podle Světové zdravotnické organizace? 2 miliony? Ne! Nula. Podle statistik Světové zdravotnické organizace: Víte, kolik úmrtí zavinila ptačí chřipka mezi roky 2003 a 2009? 7,4 milionu?

Ne! 272. To je v průměru 39 obyvatel ročně. Zdá se to být hodně? Věděli jste, že běžná chřipka zabije každý rok na světě půl milionu lidí? Podle Národní rady pro bezpečnost bylo pravděpodobnější zemřít na úder bleskem, než na chřipku H5N1. Ale to není důležité.

Dnes už nikdo nemluví o ptačí chřipce. Dnes většina společnosti sleduje jinou, nadsazovanou moderní epidemii. Prasečí chřipku. Podle Světové zdravotnické organizace zavinila influenza A/H1N1 do 30.6.2009 382 úmrtí na celém světě. Prozkoumejme světové údaje k jiným onemocněním. V současné době zemřou každý rok 2 miliony lidí kvůli malárii.

Úmrtí, kterým by se dalo zabránit se sítí proti komárům. Ročně zemřou 2 miliony dětí kvůli střevnímu kataru. Úmrtí, kterým by se dalo zabránit s použitím roztoku za 25 centů dolaru. Každý rok zemře 10 milionů lidí na léčitelná onemocnění, jako jsou spalničky nebo zápal plic. Kolik z těchto nemocí je v popředí zájmu? Žádná! Podívejme se na čísla v Argentině, kde byl počet úmrtí způsobených prasečí chřipkou 82 podle sdělení ministerstva zdravotnictví ze dne 9.7.2009.

V Argentinské republice bylo podle Národního statistického úřadu mezi roky 2004 a 2006 oznámeno 3 715 730 případů chřipky a zápalu plic. Z těchto, 45 270 skončily smrtí. To nám dává průměr 15 090 mrtvých ročně kvůli dýchacím nebo běžným onemocněním. Která z těchto smrtí je v popředí zájmu? Správně.

Ani jedna! Nicméně, vyzdvihování prasečí chřipky v médiích nechtělo skončit. Ale proč? Teď už by to mělo být dost jasné. Vzpomínáte, jak si v roce 1996 severoamerická biofarmaceutická společnost Gilead Sciences, později vedená sympatickým Donaldem Rumsfeldem, patentovala Tamiflu, jako lék proti různým druhům chřipky? Představte si. Tamiflu je náhodou jeden ze dvou léků doporučovaných Světovou zdravotnickou organizací k léčení prasečí chřipky.

A jak jej lépe zpeněžit, než že ve společnosti vyvoláme potřebu na základech ohrožení a strachu? Jestli to stále není dost jasné, podívejme se na růst akcií Roche v období 23. až 29. května 2009. Velmi značný vzestup na tak málo, jako je 5 dní, nemyslíte? Mimochodem... Věděli jste, že Tamiflu má psychické a psychiatrické vedlejší účinky?

Veterinární poradní výbor zkoumal kolem šesti set případů osob léčených pomocí Tamiflu, u nichž se projevily neuropsychické nežádoucí účinky. Ekvádorský lékař Luis Proaňo uvedl, že nejvážnější symptomy spočívaly v křečích a těžkém blouznění. V Japonsku donutila smrt čtrnácti dětí a mladistvých, způsobená mozkovým onemocněním, zakázat Tamiflu během roku 2007. Při hromadné vakcinaci proti prasečí chřipce v roce 1976 podaly oběti, které utrpěly ochrnutí kvůli vakcíně, jen za 6 měsíců žaloby, jež dosáhly částky 1,3 bilionu dolarů Soud dal vakcinaci za vinu 25 úmrtí.

Dokonce i dvacetiletí zdraví lidé skončili... ochrnutí. Je tak těžké pochopit, co se skrývá v pozadí prasečí chřipky? Jednejme aktivně, ale nikdy neztrácejme rozum. Nepodléhejme oslňujícím a zaslepujícím paranoidním stavům.

Mějme se na pozoru a dbejme na svou rodinu. Mějme na paměti preventivní opatření, ale také si buďme jisti, že jednou se tento vzorec bude muset změnit. Protože oni si s námi jen hrají. Obchodují se svým zdravím a se zdravím svých dětí! Překlad: Jeroneemo www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je tak smutné. Skoro všechny komentáře jak z AC24. Fakt, lidi jsou ovce, které skočí na vše, co jim někdo řekne.

00

Odpovědět

Zajímavé video vzhledem k letům 2020 až 2022 :)).

00

Odpovědět

nojo ale amici cpou prachy do spousty leku. kdyby v zadne firme co dela leky nesmel bejt nikdo kdo neni ci nebyl ci je politikem, tak by asi neprodavali nic..

12

Odpovědět

Elen: Nevim, jak to autor videa myslel, ale řekl bych, že si jen nějak nepřipouští, že už k nim ostrovy nepatří. Stejně jako v fakt, že se písnička "Marcha de las Malvinas" z roku 1939, která hrdě vyzdvihuje vlastnictví Falklandů, hraje v Argentině dvakrát do roka při pietních aktech. Taky mi to přijde divný, protože většina argentinců, co jsem poznal, byli patrioti a přišlo mi, že jsou si dobře vědomi toho, co mají a nepotřebujou si přidávat ani si nic nalhávat.

190

Odpovědět

lol, pokud vim, argentina s přehledem prohrála válku o falklandy, nechápu proč je tam teda zobrazuje jako její část

jinak zájimavej dokument, a ani bych ho neviděl jako konspiračku

181

Odpovědět

To je jasné, média píší o něčem, co bude lidi zajímat, koho by zajímaly spalničky, zápal plic nebo obyčejná chřipka?

190

Odpovědět

Přesně tohleto, jsem mněl na mysli, když se začalo vysílat to všechno o prasečí chřipce nebo té ptačí. Dokonce jsem se musel zasmát, jak se ádali o to jak ta chřipka se jmenuje. Denně umře cirka statisíce lidí pouze na blbé spáničky nebo obyčejnou chřipku, ael o to mse nikdy nemluvilo, kolik lidí denně zemře díky autonehodám a mluví se jenom o třech. Ale že někdo v ČR má prasečí chřipku tak to všechna média mněla snad státní svátek.

191

Odpovědět

Mě to připadá, že se těch ptačích a prasečích chřipek média chytla, aby bylo o čem dramatickým psát a aby mohli něčím strašit lidi. Vždyť denně umře spousta lidí na obyčejnou chřipku, určitě víc než na ty ptačí a prasečí, a taky o tom nikdo nepíše...

181

Odpovědět

Velice zajímavé ale co jsem slyšel já tak v době prasečí chřipky ji měl prakticky každý kdo kašlal, ale prasečí chřipka má mnohem lehčí průběh onemocnění než normální a skoro žádnou úmrtnost, přece jenom pár set lidí na celém světě......... kolik lidí umře jenom na dopravní nehody.... Velice zajímavé, přesvědčivé a pravdivé. Ale i když to bylo opravdu podlé tak se té společnosti klaním, že dokázala vyvolat světovou paniku jenom při honbě za penězi.

181

Odpovědět

Hodně přesvědčující video :-O

191

Odpovědět

a za tím vším stojí NWO, kdo nevěří, je slepý

181

Odpovědět

stejný svinstvo jako 11.září 2001 ...

181

Odpovědět

a pak je jdete volit

181

Odpovědět

Pravda čistá pravda.. Pamatuju když to minulej rok bylo všude prej umře spousta lidi kupte si vakcínu a kdo pak umřel 3,4 lidi? (v ČR) a to se mi zdá že ještě měly špatnej organismus už před tou chřipkou tak byly oslabený a podlehly.. prachy vládnou světu hurá

181

Odpovědět

Já jsem to věděl, sestra měla prasečí chřipku a nic jí nebylo.. v zásadě jako normální chřipka. Žil jsem o pokoj vedle a nikdy jsem od ní nic nechytil...

180

Další