Papež budoucnosti

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:501
Počet zobrazení:6 189

Jak by mohla vypadat volba papeže v daleké budoucnosti? Například takhle.

Přepis titulků

Nyní začíná 6, z 28 fází přerodu Jessela, Trifelge Putinarda, vládce Quazaku a vnějších světů, ničitele Nesféry a tvůrce dohody Hwah-tak-Ers-nee. Vyslanci ze čtyř království cestovali mnoho kvarků, aby se stali svědky ceremonie. Tady je Tobee Jar. Wu Botox z Jeronu 7. Stále žijící mozek mocného Keppla, který dnes nese symbiont Want, v jeho zdobené ceremoniální stázové kouli.

A zde je Jessel, přijímající dlouhou řadu robotů z Digitoxu, planety vyměnitelného harddisku. Jak k němu po jednom přistupují, tak do nich vkládá nová data. A posílá je pryč. Zde jsou dva starší z Digitoxu. Zpracovávají a archivují přání všeho nejlepšího pro Trifelge Putinarda, s ohromnou rychlostí a efektivitou.

A nyní je na čase, aby Lord Ypsilot z Bogu ve svém jazyku prosil o Jesselovo slitování. Vypadá to, že davu se řeč líbila, ale co na to řekne Jessel? Řeč ho potěšila! Lord Ypsilot bude ušetřen a svět Bog nebude tento rok zničen. Lidé Zantie jásají.

Ale na tiché části tohoto nádvoří stojí skupinka Temných. Úhlavních nepřátel Jessela, kteří zde vzdorovitě stojí ve svých černých uniformách. Vědí, že jejich čas znovu přijde. A ani Trifelge Putinard je nezastaví. Nebo snad ano? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je strašně podhodnocený. Slušně jsem se u toho chlámal. :D Díky za překlad.

416

Odpovědět

lol, žádný další papež nebude...

66

Odpovědět

0:10 - něměla by být číslovka "6" řádová?

41

Odpovědět

video vtipné no ...

no jedna vec smutná ... 21. storočie a takto oblečení ľudia čo to naozaj myslia vážne, vedú dav ľudí a poriadajú takéto stretnutia a hovoria o veciach ktoré sa priečia zdravému rozumu ... neviem no mne to príde smutné

2816

Odpovědět

Ty si vážně myslíš, že ti nastrojení panáci ve Vatikánu věří Boha? Nebuď naivní, to jsou největší ateisti na světě, pasáci prodávající iluze, kteří si na tom postavili osobní kariéry. Volba nového papeže, případně hierarchický pokrok směrem výš v církvi, tam je snad víc intrik a podkopávání si nohou, než v politice. Smutný je pouze fakt, že jim to věří přes 2 miliardy lidí na planetě. To, že jsou zástupci Boha na Zemi a jsou něco víc než obyčejný člověk, že mají spojení přímo s Bohem, který neexistuje. Ta nekritická víra, to permanentní přehlížení, že duchovní duchovně nandávají ptáky do huby svým ministrantům, případně jim křesťansky projedou stále neochlupené p****e a místo aby církev takové pedofily předala k trestnímu stíhání, ještě po nich zahlazuje stopy. Zvláště dnes, kdy církve díky ztrátě moci neupalují na náměstích a Bible není jediná odpověď na vše, ačkoliv na nic neodpovídá, protože je ubohým plagiátem. Jsou ti lidé natolik stupidní, nebo jen rádi žijí v klamu? To je otázka, tihle šašci v prostěradlech by nic neznamenali, pokud by jim to neustále někdo nežral. A tihle šašci v prostěradlech by znovu začali upalovat za názory, vyhlašovali křížové výpravy na každou křesťanskou odnož, která by jim odebírala ovečky, kdyby se vrátili zpět k moci, o tom si nedělám vůbec žádné iluze. Stejně tak o tom, že spousta těch "dobrých křesťanů" by mileráda řezala hlavy jinověrcům ve jménu Ježíška jako ti z*******i z IS ve jménu té své iluze.

2419

Odpovědět

+ZeckTobě v mládí nějaká autorita asi hodně ublížila, co? Že si tu hořkost projektuješ, kde můžeš...

Všichni křesťané, od babčuly přes ministranta až po papeže věří v boha. A vše, s čím se v životě kdy setkali, jim tu jejich víru potvrzuje. Pro ně naopak nevěřit v boha je v rozporu se zdravým rozumem. Tak to prostě je. :)

A z tvého komentu je patrné, že se s tím vůbec nedokážeš vyrovnat. To přijde naopak smutné mě...

P.S.: Já jsem ateista, takže to nepíšu proto, že bych se jich chtěl zastávat...

1916

Odpovědět

+ZeckVashcool: Asi třikrát jsem rozeběhl psaní reakce, tu pak smazal a následoval restart, abych ti teda jako nějak smysluplně odpověděl, ale uvědomil jsem si, že to nedokážu. Na takový žvást se prostě reagovat nedá, promiň.

616

Odpovědět

+ZeckZech: No vidíš, a mě se na tvůj žvás reagovat podařilo. 1:0 pro mě :)

Křesťané věří v boha a nikdo jim to nerozmluví. Vidí důkazy všude.

Ty věříš v to, co jsi napsal, a nikdo ti to nerozmluví. Vidíš důkazy všude.

Dvě miliardy blbečků na planetě a parta vykořisťovatelů -> Užij si život s tímto paradigmatem :) :) :)

125

Odpovědět

+Zeck1:0? Je úsměvné, že to bereš jako nějaký zápas. Takhle diskuze pojímají většinou jen děti. Pokud ale myslíš, že vyhraješ, když mi něco nacpeš do huby na základě nepochopení o čem jsem vlastně psal, jenom proto, že sám nemáš co sdělit, to většinou góly nepřináší, naopak.

Představ si, že členové kmene Lakotů (Siouxové) věřili v boha Tatanku, to byl bizon běhající po obloze, kterému přičítali hojnost jejich hlavní potravy - bizonů. Dávní Seveřané věřili, že oheň, kterým se zahřívají je zásluhou boha Lokiho, blesky boha Thora a třeba bouře boha Odina. Důkazy byly všude kolem nich, neexistoval totiž racionálních způsob jak si ty jevy vysvětlit. Věří dnes Švédové v to samé, zapalují si v kamnech Lokim v zapalovači? Věří dnes potomci indiánů, že ten steak je zásluhou Tatanky? Ne. 2 miliardy lidí na planetě ale věří, že Země je 6 000 stará a oni jsou potomky Adama a jeho žebra Evy, stvořil je Bůh a po smrti půjdou do nebe. Přestože si mohou otevřít google a během deseti vteřin zjistit, že je to nesmysl. Mohl bys mi tedy teď konečně (a poprvé k věci) odpovědět, čím to je? Je to jejich stupiditou, je to zkrátka jev inteligence, nebo jen ochota žít v klamu? Dokážeš vůbec odpovědět k věci, nebo si budu muset přečíst zase ty nemístně nudné pokusy o cool psychologické rozbory mého dětství?

1616

Odpovědět

+Zeck"1:0" byl trolling :)

Vtipné je, že já ti odpovídám k věci. Problém ovšem je v tom, že ti nedochází, jak do důsledků víra funguje. Proto jedinné, s čím jsi schopen přijít jako vysvětlení je stupidita, klam, nízká inteligence, vykořisťování elitami...

"Čemukoliv věříš, to se stává tvou zkušeností."

To není pokus o cool psychologii. To je fakt, který nevyvrátíš. No, pokusit se sice můžeš....
Přínosnější by však pro tebe bylo, nějakou svou již existující víru změnit (samozřejmě tu, která ti nevyhovuje) a pak sledovat následnou automatickou změnu v životě.

1110

Odpovědět

+Zeck1:0 byl "trolling"? Hmmm, fakt síla...

Na otázku jsi úspěšně neodpověděl, tématu se opět nedržel, zase jen blábolil. Bohužel se svým nízkým IQ zřejmě ani nic jiného předvést nedokážeš, takže se loučím. Bezcennější reakce jsem v tomto kalendářním roce (vysvětlivka: v lednu) ještě nečetl a ta argumentační neschopnost oponenta spojená s jeho přesvědčením jak válí a "trolluje", to byl taky slušný zážitek.

Vyhrál jsi 10:0 a ještě k tomu mi vyloučili dva hráče, takže jsem dohrával s osmi muži v poli a ty na plné čáře vyhrál. Můžeš bouchnout rychlé špunty na oslavu. Shiiiit! On to byl vlastně jen "trolling", tak nic.

416

Odpovědět

+ZeckTématu se držím, jen diskutuju se zabedněncem, co se na věc nedokáže podívat z nadhledu :)
Pro toho z přihlížejících, kdo by chtěl pokračovat v diskusi, tak vezmu konkrétní příklad:
https://www.youtube.com/watch?v=V_AUEnF9ne4
Pokud to není fake, máte na to vysvětlení?
A pokud si trváte tom, že to není možné, nežijete náhodou v klamu? Jste, jak by řekl Zeck, stupidní? Je to u Vás jev nízké inteligence?
Nebo chcete, abych vygooglil (jak již doporučil Zeck) další příklady, kde někdo konkrétně dělá něco, co pravděpodobně stojí mimo Váš rámec přesvědčení, co všechno je a není možné?
Co třeba channeling? https://www.youtube.com/watch?v=8iRU-jLkcss

P.S
.: ten trolling byl odpovídající úrovni Zeckovýmu komentáři...

52

Odpovědět

+ZeckŽe zrovna ateista říká že "lidi rádi věří nesmyslům". :D Vy tak máte co mluvit. Stvoření z čeho? Z NIČEHO... Do teď je evoluce TEORIE ne fakt. Tak se podle toho chovej a nehraj si tu na génia.

Einstein, Tesla a další věřili v Boha. Víš proč? Protože to nejsou hovada co si myslí že život se může stvořit z kusu neživé hlíny. Na rozdíl od lidí v ČR kteří jsou jedni z nejblbějších lidí na planetě a ještě se tím chlubí. :D

Jen pro tvoji informaci. Když vezmeš ty evoluční slátaniny a začneš počítat, zjistíš že podle evoluce by dnes na světě muselo žít přesně (Napíšu tu číslo) 12,219,747,164,210,900,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000.00

Přijde ti to číslo reálné? Já nevím, podle mě je na světě cca 7 miliard lidí. Tedy tohle evoluční číslo je naprostá slátanina.

Teď použiješ stejný výpočet akorát dáš podle Bible dva lidi na začátku. Výsledek? 6,230,968,936.94.

Používá se exponentiální přírůstek obyvatel a Eulerovo číslo.
-------------------------------

Ještě jeden detail než začnete krafat něco o tom, že každý rok populace nestoupá naprosto stejně. Používá se MINIMÁLNÍ růst populace. Menší už to nejde. Takže i kdyby lidstvo vymíralo každých 50 let, evoluční čísla prostě NESEDÍ. Jsou špatně a vychází tam totální blafy.

Když chci spočítat růst obyvatelstva, můžu vzít nějaký rok a počet lidí co žije na zemi. Potom vzít počet lidí za 200 let a vyjde vám průměr. S tím se opět počítá. Dělá se to stejně když vědci počítají populaci.

Docela zajímavé, na to že podle Tebe je Bible jen nesmysl který někdo vymyslel. Evidentně myslel na všechno. Nejen že na 100% uhodl stav dnešního světa ale ještě to dokázal napsat tak aby to vycházelo i o tisíce let dopředu přesně s číslama. :D Prostě geniální shoda náhod, jak vy evolucionisté rádi tvrdíte.

Římanům 1:25 - „Vyměnili Boží pravdu za lež a ctili STVOŘENÍ (evoluci) a sloužili mu raději nežli Stvořiteli, který je požehnaný navěky. Amen.“

620

Odpovědět

+ZeckA pokud mi někdo nevěří, přepočtěte si to sami. :D Ty evoluční kraviny můžete přehazovat jak chcete. Wiki: "Na základě nových objevů je možné, že první zástupci člověka rozumného vznikli již před asi 280 000 let."

Ten výpočet co sem použil nahoře, tam se počítá s přesně 280 000 let. :D To znamená že kdybych použil ty evoluční miliony let, vyjde už totální slátanina. :D Kupříkladu toto za jeden milion let.

2.48E+217.. Taky zajímavé číslo. Tak maximálně hodící se do tý evoluční pohádky.

28

Odpovědět

+ZeckEli: až na ten detail, že Einstein na Boha nevěřil.

https://www.youtube.com/watch?v=5xvILvxYbFA
Vice po čase 9:00

24

Odpovědět

+ZeckDále proč používat exponencionální růst
(a) populace třeba na Evropanů, kteří během pěti století dosahovali stabilního počtu 100 milionů s rozptylem dvacet milionů (od století 9. do století 14.)-mezi dvěma morovými ranami Justiniánským morem (přivedl islám do středomořského regionu) a černým morem (přivedl protestanství do středoevropského prostoru a mořeplavbu do středomořského prostoru)

(b) mezi rokem 1500 a rokem 1600 přibilo 30 milionů (z 84 milionů na 114 milionů), naopak mezi rokem 1600 a rokem 1700 byl přírůstek ze 114 na pouhých 120 milionů

10

Odpovědět

+ZeckHezké, tak nám tu Ell "zdiskreditoval" evoluci na základě předpokladu, že populace se v průměru neustále rozšiřuje.
Názory jsou jedna věc, já jsem však zastánce stavět přesvědčení na zkušenostech:
Jak se poperete s tímto:
http://www.navrat.cz/nebe-opravdu-je-todd-burpo-lynn-vincent/d-70447/
, v kontrastu s:
https://www.youtube.com/watch?v=UkspZph-9z4
Je lékařsky zdokumentované, jak Moorjani zemřela na rakovinu, obživla a sama se vyléčila.
, v kontrastu s dalším příkladem channelingu:
https://www.youtube.com/watch?v=2rWqOFOXMOc

04

Odpovědět

+Zeck"Ell" takový blbosti jsem už hodně dlouho nečet? Kde jsi je vyhrabal? Mimochodem do teď je evoluce TEORIE nikoliv hypotéza. To si prosím uvědom než začneš psát takový blbosti.

10

Odpovědět

+ZeckŘíká ti něco pojem archeologie? Hele bible je pouze kniha. Je sepsána lidmi, plná příběhů, ať už jsou fiktivní či reálné. Samozřejmě je to artefakt, díky jejímu stáří a komplexnosti. Nejspíš proto také přežila do teď. Vemte si, že i v dnešní době se kolem určitých knih/filmů vytváří celé kulty, všichni ví že je to fikce, ale i tak to někteří prožívají, jako doopravdy. Teď se přenesme do minulosti. Vzdělání a gramotnost byl luxus, jenž si mohla dovolit jen hrstka privilegovaných lidí. Kdyby v té době někdo napsal Pán prstenů společenstvo prstenů a ty příběhy pomocí několika učenců vyprávěl dál, plus jednou za čas by k nim nějaký pokračovatel připsal další díl. Kniha by přežila své autory, rozšířila se a získala fanoušky. Časem a jednotlivými přepisy by se obsah lehce přeupravoval až by jsme se modlili ke glumovi, jenž nás očistil od hříchu a zaplatil cenu nejvyšší... Tím nechci shazovat víru, určitě je pro někoho důležitá a dělá je třeba i lepšími, což je super. Jen je to sakra hodně času od napsání (1/3 celého trvání vašeho vnímání universa), podílelo se na ní mnoho lidí, kteří byli lidmi(se všemi vlastnostmi co k tomu patří), pochybuji, že si někdo něco nepřibarvil nebo nepřepsal část od svých předchůdců...

51

Odpovědět

+ZeckVashcool: To si opravdu děláš srandu? Opravdu věříš na ohýbání lžic a channeling? Řiká ti něco One Million Dollar Paranomal challenge? James Randi od roku 1964 otestoval přes 1000 takových šarlatánů, kouzelníků, senzidebilů a ani jeden jedinej nedokázal, že má schopnosti, které tvrdí, že má. Eli: Toto je vrchol omezenosti! 1.Einstein nevěřil v Boha. - http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/neil-degrasse-tyson-o-vire máte to přímo tady na serveru čas 8:51, ale to se ti moc nehodí do krámu viď. 2. Co se týče demografických výpočtů jsi úplně vedle s Eulerovým číslem. Lidi nejsou bakterie. Jak už někdo výše správně poznamenal jsou tu nemoce, války atd. + věci které nepřímo ovlivňují růst populace (ekonomický vývoj atd.) Je úctyhodné jak se vy flanďáci snažíte přizpůsobit moderním DŮKAZŮM, které podkopávají vaší víru. Ať už to byla astronomie, fyzika, chemie, již zmíněná archeologie(bůh dal kosti dinosaurů do země aby vyzkoušel naši víru) ani do očí bijící pravdu, že jsme z opic vás nedokáže přesvědčit o tom že nahoře na žádném obláčku nesedí fousatej chlápek s frisbee nad hlavou a vidí všechno. už na to seru mohl bych psat donekonečna jak nemáte žádnou váhu v argumentaci.

71

Odpovědět

+ZeckBůh je mrtvej: Ano, ani mrknutím oka nepochybuji:
že channeling je skutečný,
že existují lidé schopní ohýbání lžic,
že pro lidi, kteří věří v boha, tak existuje bytost, která přesně odpovídá tomuto vztahu,
že pokud někdo věří v neexistenci šarlatánů, kouzelníků a senzidebilů, tak jakýkoliv průzkum a testování mu potvrdí jeho původní víru,
že pokud někdo věří v jednorožce a mořské panny, tak je taky v reálu potkává (pokut to je přesně to, s čím se stotožnil),
že životní kontrast je jen proto, aby mi pomohl identifikovat další a další fantastické věci, sny a touhy, a když budu mít na prvním místě dobrý pocit, tak se lehce a snadno stanou skutečností,
že v realitě se projeví přesně to, s čím jsi se stotožnil.

03

Odpovědět

+ZeckVascool:
Nepochybujete ani o tom, že když někdo pevně věří, že umí létat, tak když vyskočí z okna, tak poletí?

61

Odpovědět

+Zeckkomunard: Ještě jsem se nesetkal s opakem.
Pravděpodobně se však navzájem míjíme v chápání pojmu věřit.

02

Odpovědět

+ZeckNo rekl bych, ze to komunard vystihl skvele. Takovahle vira, kterou popisujes je prave to zlo. Jiste pro ty lidi je to zkutecne a nekterym to zadnymi dukazi nevyvratis. Jiste, zpravna vira muze z lidi za urcitych okolnosti vytahnout to nejlepsi, ikdyz je na povazenou jestli by se nechovali obdobne dobre i bez ni.. Ale nechat lidi verit v jakoukoliv nebezpecnou blbost, jde tak trochu i na triko vsech kteri jen prihlizeji. Takovy lide, obvykle nejsou psychicky uplne v poradku a potrebuji vyhledat pomoc. Napada mne priklad, kdy clovek vyloupil banku a oblicej si nakapal citronem v domeni, ze to znej pro kamery udela nevidetelneho. Zabasli ho, ukazali mu zaznamy a on porad nebyl schopen prijmout fakt, ze ho zaznamenali, tvrdil ze to neni on a neveril tomu...

00

Odpovědět

+Zeckpav1: S tvým příkladem naprosto souhlasím. Nicméně, koukněme se do detailů, čemu daný chlapík věřil:
- Věřil, že mu hrozí, že ho chytí (proto se snažil o něco, čím by mohl potenciální chycení kompenzovat).
- Věřil, že je není možné přijít lehce a snadno k penězům. Proto podstupoval riziko (ty peníze za potenciální trest mu v danou chvíli za to stála).
- Věřil, že porušuje obecná pravidla, která se trestá.

Dal jsi mi výborný příklad toho, jak jeho víra byla naprosto v souladu s tím, co se pak stalo. Díky :)

Pokud by skutečně věřil, že může přijít do banky a snadno a lehce dostat peníze, tak by nepotřeboval žádnou z těchto šaškáren. Prostě by se cítíl báječně a celou situaci v bance by si parádně užil. Potravdě, pokud by věřil, že může snadno a lehce přijít k penězům, tak by pravděpodobně přišel na způsob, který je s ním daleko víc v souladu, než je zrovna vykradení banky :)

00

Odpovědět

Video o ničem. Ale co čekat od nějakého amerického ateistického fracka, co si ničeho neváží.

1050

Odpovědět

Neváží si církve, tak si neváží ničeho... :D protože církev je hádám nedotknutelná.. :)

439

Odpovědět

můj bůh bude mít vždy o jedno chapadlo na každém prstu více než ten tvůj a teď mi řekni že já věřím v nesmysly

183

Odpovědět

+jáŠpagetový monstrum si tě podá! Navíc víra Jedi je uznávaná a dokonce sem se i zapsal na sčítání lidu :D

73

Odpovědět

+jáFSM bratři. Nezapomeňte že v Somálsku je klíč k zastavení globálního oteplování.

00

Odpovědět

vážit si koho ? tlupa šašků v trapných oblecích jak z maškarády(pardon,vlastně liturgické oděvy kněží) mumlajících tupé bláboly kdykoliv vyvratitelné či rovnou zjevné nesmysly si žádný respekt nezaslouží

jak řekl jeden moudrý muž,Ch. Hitchens - Náboženství se za ta staletí natolik zdiskreditovala a znemožnila že je třeba s ním zacházet tak jak si zaslouží - s výsměchem,pohrdáním a nenávistí

79

Odpovědět

je sranda ze ludia dokazu zastavat cirkev aj po tolkych vycinaniach krizovich vypravach inkvizicii vyvrazdovaniu ale ked sa spomenie komunizmus tak toto mu hend vycitaju :D sranda toto pokritectvo :D

85

Odpovědět

Super, nemá takových parodií víc? :-D

136

Odpovědět

Papež ať jde taky do hajzlu!

917

Odpovědět

Cítíš se tam sám?

90

Odpovědět


Odpovědět

Parádní bejkovinost :)

62

Odpovědět

A ten projev, i slza ukápla...

132

Odpovědět

WTF? NEvíte prosím někdo co to sakra má parodizovat v 1:14?

10

Odpovědět

Myslím ty světýlka, co maj jeptišky na úvodním obrázku

00

Odpovědět

+tegorPredpokladám, že tie světýlka sú tam vložené a má sa jednať o "videokamery" alebo iné záznamové zariadenia. Keď budeš dôslednejšie počúvať, zistíš, že v pozadí ide zvuk ako keby nahrávacej pásky.

10

Odpovědět

Mimoplaneťácké :D

11

Odpovědět

No neviem, či som sa na videačesky niekedy takto smial :D :D Top

199

Odpovědět

Toto dáva aspoň nejaký zmysel. Nie ako tie čary, čo robia v skutočnosti.

3211

Odpovědět

Co na to říct.

Všichni půjdeme do pekla

163

Odpovědět

... to půdem stejně za WinRAR, takže teď už je to jedno...

393

Odpovědět

+Jménoještě není pozdě... ještě furt si tu licenci můžeš koupit... :-D :-D

312

Odpovědět

+JménoNechápu

021

Odpovědět

nahodou je to dobrá prča :D

348

Další