Paramore - Ignorance

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:202
Počet zobrazení:4 272

Tato americká skupina pochází z Tennessee a byla založena v roce 2004. Do obecného povědomí se dostala skrz film Stmívání, ke kterému nahrála píseň Decode. Frontwoman kapely je charismatická Hayley Williams, která je taktéž autorkou všech textů. Kapela se postupně vypracovala z emo a pop punku na alternativní rock. Svoji jedinečnost potvrdila posledním albem Brand New Eyes (2009), ze kterého pochází tento první singl.

Přepis titulků

www.videacesky.czPřeklad: Brousitch Když jsem špatný člověk,tak mě nemáš rád. Myslím, že půjdu vlastní cestou. Je to jako kruh,mizerný koloběh. Už tě nemohu vzrušit. Kde je tvoje kladívko,tvoje porota. Z čeho jsem tentokrát obviněna? Nejsi soudce, ale pokudse mě chystáš odsoudit.

Nechť je mým trestem další život. Nechci slyšet tvoje smutné písně,nechci cítit tvoji bolest. Nadáváš, že je to všechno moje chyba,ale vždyť víš, že nejsme stejní. Nejsme stejní. Nejsme stejní. Přátelé, kteří drží pospolu.Napsali jsme svá jména krví. Ty však nemůžeš připustit,že to byla změna k dobrému. K dobrému.

K dobrému. Zacházíš se mnou,jak s nějakým cizincem. Ráda vás tedy poznávám, pane.Myslím, že půjdu. Nejlepší bude,když odsud zmizím. Zacházíš se mnou, jak s nějakým cizincem. Ráda vás tedy poznávám, pane.Myslím, že půjdu. Nejlepší bude,když odsud zmizím.

Ignorantství je tvůj nový nejlepší přítel. Tohle je ta nejlepší věc,která se mohla přihodit. Ještě o trochu délea už bych to nezvládla. Tohle není válka, ne.Já neblouzním. Jsem jen obyčejný člověk,ale ty to nedokážeš pochopit. Ty staré triky, na které jsemti tenkrát naletěla, ti už nepomohou. Nejsem to dítě,které si pamatuješ.

Už se o sebe umím postarat. Nechci slyšet tvoje smutné písňe,nechci cítit tvoji bolest. Nadáváš, že je to všechno moje chyba,ale vždyť víš, že nejsme stejní. Nejsme stejní. Nejsme stejní. Ano, dříve jsme drželi pospolu.Napsali jsme svá jména krví. Ty však nemůžeš připustit,že to byla změna k dobrému. K dobrému.

K dobrému. Zacházíš se mnou,jak s nějakým cizincem. Ráda vás tedy poznávám, pane.Myslím, že půjdu. Nejlepší bude,když odsud zmizím. Zacházíš se mnou, jak s nějakým cizincem. Ráda vás tedy poznávám, pane.Myslím, že půjdu. Nejlepší bude,když odsud zmizím.

Ignorantství je tvůj nový nejlepší přítel. Zacházíš se mnou,jak s nějakým cizincem. Ráda vás tedy poznávám, pane.Myslím, že půjdu. Nejlepší bude,když odsud zmizím. Zacházíš se mnou, jak s nějakým cizincem. Ráda vás tedy poznávám, pane.Myslím, že půjdu. Nejlepší bude,když odsud zmizím.

www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jediné co na tom je dobré je zpěvačka:D

1911

Odpovědět

Jeste neco: Je mozny udelat video a poslat ho, ze by ho sem nekdo dal? Klidne bych prelozil napriklad Misery Business neboli moje oblibena. :)

190

Odpovědět

Pekny, akorat myslim ze to nejni "ignorantstvi" ale "nevedomost", dava to i vetsi smysl, a taky i mean cycle bych prelozil jako "je to kruh, myslim kolobeh" ale mozna se pletu :D . Pekny ale, prosim vic videi od Hayley :)

180

Odpovědět

Ne. Od Hayley ne. Od Paramore na sto procent, ale Paramore není jenom Hayley.

190

Odpovědět

Tohle video nefunguje :/ neslo by to nejak opravit?

182

Odpovědět

Tomasu: Tak napiš, co je divný. Nepiš zase zbytečnej komentář. Díky.

200

Odpovědět

Paramore je nej ale ten preklad je trosku divnej

1810

Odpovědět

chcelo by to viacej prekladov na dobré pesničky :D

181

Odpovědět

Já jsem mluvila se Zachem [bubeník], heč! ;)
PS: Není tak skvělej, jak jsem si myslela.

180

Odpovědět

obyčejnej popík... takovejch kapel tu už bylo a ještě bude...

1814

Odpovědět

Skvělá písnička...dík za překlad...a Hayley...ty vlasy, co bych za ně dala..:):(

180

Odpovědět

Johny-115: souhlas

180

Odpovědět

scr00chy:
coldplay je britpop :)
alternative jsou treba Placebo nebo Muse

180

Odpovědět

Já jsem si Paramore poprvé všimla když v Esu dávali klip k Misery Business =o), ae je fakt že jsem je pořádně začala poslouchat právě až od Decode. Decode je úžasná písnička a naživo je ještě lepší.

180

Odpovědět

ze se dostali do podvedomi Twilightem bych ani moc netvrdil, crushcrushcrush byl aspon podle me ve sve dobe (2007) vseobecne znamej hit ... a starsi non-twilightovy album RIOT! je doted vic hrany ... aspon podle last.fm

200

Odpovědět

chlape dik za překlad

180

Další