Pařba superhrdinůSuricate

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 37
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:3 257
Počet zobrazení:50 934

Francouzská partička SURICATE, která vám již přinesla komediální pecky jako Den, kdy Země přestala masturbovat, Filmy versus realita či Sex ve videohrách, představuje svůj nejnovější filmeček o superhrdinech... konkrétně o tom, jak se společně ztřískali na párty.

Přepis titulků

PAŘBA SUPERHRDINŮ Jdu na to! A kurva. - Zase jsme se ožrali, co? - Vzpomínám si na... Nevím. - Co to máš s hlasem? - Asi jsem moc křičel. Tý jo... Pamatuju si začátek.

- Nazdar. - Zdravím. Pojďte dál! Kdy dorazí kundy? - Robin tu bude každou chvíli. - Robin? Ztište trochu hudbu. Co to děláš? Chčiju. Tak dělej už!

- Ty seš takový prase! - Polib mi. To bude Flash! Nazdar, buzíci! Víc si nepamatuju. Možná za to zničení New Yorku nemůžem. Někdo mi ukrad srdce! Ty píčo... Charlesi, nic si nepamatujem, podíváš se nám do hlavy?

Tak dobrá... Opatrně... Nechte toho! Ztlumíš trochu hudbu? Poslouchejte! S velkou mocí přichází... sexy kočky! To není vtipný! Z kryptonitu trochu umírám.

Ztište to trochu. Domácí se bude vztekat. Jasný! Nevíš, jak to trochu osolit? Použij tu svou baterii! No jo, super! Snoop Dogg! Nech toho.

Teď já, teď já! To je super párty! To není skutečná párty, ale video od SURICATE. V pohodě? Štve tě to? Rozčiluje tě to? A teď už jsi naštvaný? Říkal jsem, ať to ztlumíte! - Ty voleee...

- Co se stalo? Kdo za to může? No, samozřejmě Joker... Klid, my to uklidíme! Hulku, je ti vidět péro! Já se říznul! Lex Luthor, Green Goblin, Magneto. Tihle parchanti. No tak, nedělej zagorku! Je to špína, špína, špína, špína.

Hovada... - A co ten obraz na měsíci? Nějaká šifra? - Ano, šifra! Pak ji rozluštíme, ale nejdřív uklidíme město. Nakreslil pinďoura! Už se to nestane, paní Lemonová. Vím, že je zítra ta prohlídka bytu, ale jsem v zahraničí a... Omlouvám se. Haló?

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Počkat, není čirou náhodou Invisible Woman manželka Reeda Richardse?

00

Odpovědět

Ummmmmmmm. Možná se pletu, ale není invisible woman nááááhodou Krystal Boyd? Když se objeví poprvé tak ani né, ale na těch záchodech... pekelně mi ji připomíná.

262

Odpovědět

Heh, ne. Je to členka Suricate, která se objevuje i v dalších videích od nich...
Např. http://www.videacesky.cz/skece/sex-ve-videohrach si ji můžeš prohlídnout - Mariova princezna, partnerka u Sims-sexu...

231

Odpovědět

ještě chyběl Hanckock, ten to zvládal i bez nich :D

5512

Odpovědět

jak drží nad mísou Thorovi vlasy :D

482

Odpovědět

Hele prosim tě, Ninjere, co to má ten Profesor X, okolo 1:20 napsaný na hlavě :D Je mi jasný že to bude nějaká prasárna ;-), ale to sloveso mezi "Je" a "Magneto" se mi nedaří identifikovat, ani vygooglovat.

250

Odpovědět

Sice nejsem Ninjer :)), ale pokud se nepletu, měl na tom čele napsáno "Je suce Magneto". A podle toho, co mi vyhodily internetové slovníky, by to mohlo znamenat něco ve smyslu "Kouřim Magnetovi"... :D Francouzsky neumim, takže se za to zaručit nemůžu, ale docela by mi to tam i sedělo. ;D

280

Odpovědět

+EllNo jo, asi to bude ono, je fakt že to tam sedí! Já jsem v tom viděl "suke", "sure", "suze" tak mě to zavedlo na špatnou stopu :D "suce" už smysl dává.
...ale, co si budem povídat...za všechno může Joker :D

350

Odpovědět

+EllTaky jsem měla chvíli problém to slovo přečíst... :)
Jasně, jsou za tim Joker a vykouřenej Magneto :D

320

Odpovědět


Odpovědět

Kdo je ta čtvrtá kočka, co příjde s Robinem? (s Poison Ivy, Catwoman a Harley Quinn)
Potom se tam líbá s Poison Ivy. Nejdřív jsem si říkal, že to bude Černá vdova, ale zase všechny ostatní jsou z Batmana...

241

Odpovědět

Sice jsou ostatní z Batmana, ale tohle je fakt Black Widow. Má přesně kostým ve stylu komiksu - detail na ten její specifický opasek a náramky můžeš vidět v 2:02.

http://images2.fanpop.com/image/photos/14600000/Black-Widow-marvel-comics-14636793-713-1043.jpg

241

Odpovědět

Sú tam superhrdinovia z Marvelu aj DC, takže by to mala byť fakt čierna vdova

00

Odpovědět

Skvělé! Jen jedna věc, která mi docela vadí - pojmenování - Hangover rozhodně není pařba, ale kocovina, když už, tak to pojmenovat třeba "ráno superhrdinů"... :)
Proč zbytečně měnit význam? (To nesnáším hlavně u názvů filmů a seriálů v televizi...). Někteří lidé zde například pochytávají slovíčka a pak chápou úplně špatný význam... :)
Jinak ale díky za překlad! :)

2057

Odpovědět

Protože Hangover je americký film který je v češtině pojmenován Pařba ve vegas a protože toto je něco jako parodie, tak zřejmě neměl překladatel na výběr ;)

344

Odpovědět

ale zas by nekdo mohl nabit mylneho dojmu, ze video bude o parbe superhrdinu :D

2014

Odpovědět

Jak píše nahoře Doom351, řekl bych, že název odkazoval na ty americké komedie, které u nás začínají názvem Pařba... A jak ještě dodal Smallshady, nijak zvlášť to význam nezmění :)

Snad se díky tomu nikdo špatným význam slova "hangover" nenaučí... U názvů filmů si dnes musí člověk dávat bacha, bývají odlišné, a překlad taky nebývá vždy doslovný...

290

Odpovědět

Keby sa spojili tvorcovia Avengers, Dark Knighta a Hangoveru a natočili celovečerák, vzniklo by presne niečo takéto.

314

Odpovědět

Nejhorsi je, kdyz vam ten nejvetsi vtip zkazi to, ze na pointu prijdete uz v polovine videa.

2092

Odpovědět

Harley <3

254

Odpovědět

Parádní video! Takhle jsem se už dlouho nezasmál. :D

BTW, všimněte si, co tam běží ve zprávách:
Wonder Woman and Green Lantern testify "We were just watching Game of Thrones"

333

Odpovědět

Boží, boží, boží!

192

Odpovědět

Poison Ivy <3

263

Odpovědět

Sice většinu superhrdinů nepoznávam, ale i tak skvělé :D

2150

Odpovědět

Když to vezmu popořadě objeví se tam: Spiderman, Superman, Iron Man/Tony Stark, Cyclope, Hulk, Mister Fantastic, Wolverine, Invisible Woman, Flash, Professor X, Robin, Poison Ivy, Catwoman, Harley Quinn, Black Widow, Deadpool, Captain America, Thor a to je myslím vše.

224

Odpovědět

+MiniminerBatman nic?

362
Další