Parodie na Sherlocka

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:7 257

Při příležitosti blížící se premiéry 4. řady Sherlocka jsme si pro vás přichystali lahůdku od známého sesterského dua Hillywood Show. Video je rovněž parodií na singl Thrift Shop od dua Macklemore & Ryan Lewis. Sestry se inspirovaly nejen melodií, ale také samotným textem písně. V parodii se objeví i jeden z tvůrců a scenáristů Sherlocka Steven Moffat.

Poznámka: Mello je postava z anime Death Note (Zápisník smrti), jeden z následníků největšího detektiva na světě.

Přepis titulků

Hej, Johne, jdem řešit případ? Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Jdem vyřešit případ s parťákem Johnem Watsonem. Pátrám, pátrám, hledám stopy, tohle je prostě boží. Na místě činu: "Mám super kabát!" Nabuzený z vražd, to jsem já, Sherlock. Špinavý prsten, holka byla zlobivá. Lestrade na to: "Studená mrtvola!" Ha, kufr! Vyřešil jsem to, hračka. Růžová! Vrah udělal velkou chybu. Sedím v prostěradle vedle Johna.

Asi jsem ho měl vyprat… - Máš pod tím něco? - Ne. Nechtělo se mi se oblíkat! John píše, bloguje a lichotí mi. Já zkoumám obnošené tenisky a bičuju tělo v márnici. Sherlock Holmes, adresa Baker Street 221B. Skočím, já skočím. Ne, zůstaň, kde jsi. Sbohem, Johne. Hedvábný župan a bosé nohy.

Pistole ráže 9 mm, co jsem tu našel. Měl brýle, ukradl jsem mu je. Tužkou na oči jsem si nakreslil knír. Moje eso v rukávu, můj Mello. Johna vstání z mrtvých nepotěšilo, to ne. Vezmu tenisky, prozkoumám je, bingo! Moriarty na to: "Vyřešil tkaničky." Jdem vyřešit případ s parťákem Johnem Watsonem. Pátrám, pátrám, hledám stopy, tohle je prostě boží. Jdem vyřešit případ s parťákem Johnem Watsonem. Pátrám, pátrám, hledám stopy, tohle je prostě boží. Umíte pohazovat kudrnami?

Umíte nosit loveckou čepici? Hrabu, hrabu, hledám růžový kufr. Pro někoho odpadky, pro jiného stopa. Ta žena je přitažlivá a nahá. Ukradl jsem jí mobil, heslo: SHERLOCKED. Najdete mě v bytě na Baker Street. Klienty přijímám na Baker Street. Manžel, teta, děda, králík. Zkrvavený gardista: vyřešeno v myšlenkovém paláci. Prázdný klient: vyřešeno v paláci. Sérioví vrazi: Vánoce jsou tu! Prý: "Můj bratr je psychopat." Hej, jsem vysoce funkční sociopat. Pojďme dedukovat.

Van Burenova supernova: ten obraz je podvrh! Tomu říkám podvod. Tomu říkám "metoda dedukční". Ten klub byl fajnový. Pátrání po stopách v opilosti fajn není. Zahrajeme si hru, zahrajem si na vraždu. Nemáte šanci probrat mě z tripu. Neproberete mě. Sherlocku! Stopá po pátrách. Jdem vyřešit případ s parťákem Johnem Watsonem. Pátrám, pátrám, hledám stopy, tohle je prostě boží.

Jdem vyřešit případ s parťákem Johnem Watsonem. Pátrám, pátrám, hledám stopy, tohle je prostě boží. Hra právě začíná. Vypadám úchvatně ve svém cool kabátě. Adresa 221B. - Hra právě začíná. - Si piš! - Vypadám úchvatně...

- Ale no tak. - ...ve svém cool kabátě. - Cool! - Adresa 221B. - Jdeme! Jdem vyřešit případ s parťákem Johnem Watsonem. Pátrám, pátrám, hledám stopy, tohle je prostě boží. Jdem vyřešit případ s parťákem Johnem Watsonem. Pátrám, pátrám, hledám stopy, tohle je prostě boží. Jdem vyřešit případ s parťákem Johnem Watsonem. Pátrám, pátrám, hledám stopy, tohle je prostě boží.

Chyběl jsem vám? Hej, Hillywood, ne tak nahlas. Dělám na čtvrté sérii. Co to děláš? Závěrečné titulky. Na co titulky?

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jedním slovem: COOL

00

Odpovědět

Pokaždé se upřímně bavím při sledování tohoto hrozně mě rozesmívají ty ksichty😁

00

Odpovědět

A co takhle přidat tag Hillywood show? Moc rád bych vyhledal více takových parodií...

20

Odpovědět

Nemuzu si pomoct. Holky ta videa maji vsechny stejny. Urcite vymakany, o tom zadna. Docela i slusne zahrany. Problem je v tom, ze proste nejsou vtipny (krome Supernatural) proc taky pisou pred videem "parody"? To aby to lidem doslo? Ono to totiz pusobi jako profesionalne udelane video od velkych fanousku. Mimochodem ten pan na kresle je scenarista a herec Mark Gatiss.

14

Odpovědět

To jo.Vypadá to fakt profesionálně,jako dokonale video od fanoušků

00

Odpovědět

Holky si zaslouží lepší hodnocení už jen za ty kostýmy a masky. Mně osobně se líbí víc Supernatural parodie, klidně ji přeložte taky. :)

100

Odpovědět

Přesně tak.Jsou tak reálné

00

Odpovědět

Připomněl ještě někomu ten bazén Life Is Strange? :) Trocha nostalgie.

20

Odpovědět

S titulkami to uz tak dobre neni :-/

10

Odpovědět

Naprosto souhlasím

00

Odpovědět

Hillywood je super... škoda, že jste napoprvé vybrali pro mě osobně slabší díl, ale jinak jsou výborní. Pokud plánujete v překladu Hillywoodu pokračovat, přimluvila bych se za Supernatural parody. Textově se jim povedla líp a dostaly tam docela dost herců z originální verze. Nicméně Osric Chau potěšil i tady :-)

150

Odpovědět

SPN parody je úžasná, ale nejradši od nich mám Hunger Games :)

20

Odpovědět

Zpracování dobrý, škoda že to je otravný a ženy nemají smysl pro humor, takže když se o něco takového pokusí, dopadá to tragicky xD.

1124

Odpovědět

Tak podle tebe ženy nemají smysl pro humor?Já znám spoustu žen,co ho mají.BTW tohle video mi zlepšilo náladu a jestli tobě ne,tak napiš,které ženy podle tebe nemají smysl pro humor, protože když píšeš jen ženy,tak to někoho může urazit

00

Odpovědět

Děkuji. O tohle video jsem prosil ještě za funkce hlasovacího systému a mělo docela dost hlasů. Tak se to hodnocení snad ještě trochu zvedne.

100

Odpovědět

Kruci! Nemůžu se rozhodnout, jestli je to stupidní a nebo dobrý.

92

Odpovědět

Hlasuju pro dobrý

130

Odpovědět

... horší průměr...

46

Odpovědět

Hlasuji pro dobrý

00

Odpovědět

Cool!

130

Odpovědět

Víc než cool

00