Kula Shaker - Second Sight

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:2 564

Kapela Kula Shaker je pro mě pojem a jejich album K z roku 1996 se stalo nejrychleji prodávaným debutem v Anglii. Kula Shaker je kytarovka se silnou psychedelickou inspirací 70. let a indické hudby. Úvodní singl z posledního alba Strangefolk jménem Second Sight má videoklip, kde se mísí jak atmosféra doby Sherlocka Holmese, tak kousek z Alenky v říší divů a někteří tam najdou snad i toho legendárního Donnie Darka. Čistokrevný výtažek stylu Kula Shaker. Jejich další a údernější kousky na YouTube zde(Předělávka Hush je parádní záležitost).

Přepis titulků

Holmes - "Žádný strach,lady Burlingtonová" "Váš syn, vikomtnení šílený" "Ani posedlý voodoo" "Váš syn byl..." "...ZHYPNOTIZOVÁN!" "Dovolte malou demonstraci,... doktore Watsone?" "Mysl je jakotruhla plná tajemství" "Pouze mocní fakíři mohouodemknout tato tajemství" "Fakíři, svatí muži..."

"Pamatujte. Strávil jsemnějaký čas v Pandžábu." "Víčka se vámzavírají, drahý Watsone..." Jsem druhým zrakem, který tu část tebe už viděl. Skrz zrcadlo v jiném světě. Jsem druhým zrakem tvého opravdového já.

Procházím ohněm, ale nedá se nic dělat, nic nezmohu. Chceš vidět toho muže za maskou? Stát v cestě ti nebudu, poradím, co máš říkat. Pokud chceš vědět,kdo je ten muž za obrazem.

Jsem tvým druhým zrakem! Jsem druhým zrakem tvého druhého já. Skrz zrcadlo, hluboko v králičí noře. Jsem druhým zrakem, ano, tvého opravdového srdce. Zapoměl jsi, milý, že se vracím k tobě.

S tím se nedá nic dělat. "Dostává záchvat!" Chceš vidět toho mužeschovaného za maskou? Říkáš, že láska je slepá, ale, kotě, já na to přijdu. Chceš vidět toho muže schovaného za snem? Jsem tvým druhým zrakem!

Jsem tvým druhým zrakem... "Proboha, Holmesi!Neuvěřitelné!" překlad: Ajvngouwww.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

brousitch: 1996 - první album, tenhle singl je z 2009 (nebo 2008, ted nevim)

180

Odpovědět

like it ;)

180

Odpovědět

Ja mam od Kula Shaker nejradsi jejich druhe album. Je to super kapela.

180

Odpovědět

ale taky mi přijde, že spíš než 70. léty, tak 60. (trochu mi to připomnělo The Flow a 13th Floor Elevators) a pokud vím, tak je to psychedelie, ne psychadelie

180

Odpovědět

moc se mi to líbí, podívám se po albu :)

180

Odpovědět

Není to úplně zlý, ale ta písnička mi přijde naprosto o ničem... :-)

180

Odpovědět

1996 ??? Ten zvuk jsou úplný 60´s.

180