Patrice Rushen - Forget Me NotsHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
54 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:3 826

Patrice Louise Rushen se narodila v roce 1954 v Los Angeles. Živí se mimo jiné jako zpěvačka, skladatelka a hudební producentka. Forget Me Nots z roku 1982 je jejím nejúspěšnějším singlem a získala za něj cenu Grammy. A to ho přitom nahrávací společnost původně vůbec nechtěla vydat.

 

Přepis titulků

Posílám ti pomněnky, abys mi pomohl si vzpomenout. Lásko, prosím, nezapomeň na mě. Chci, aby sis mě pamatoval. To byly časy, když jsme sdíleli radost a mysleli si, že nám vydrží. Vzpomínky plné lásky a citů. Nikdy to nebylo jako ve snu. Byly to maličkosti, kvůli kterým jsem do tebe byla blázen? Nebo to byl tvůj šarm a tvá vášeň?

Není těžké tomu uvěřit. Miluji tě a potřebuji tě, a proto… Posílám ti pomněnky, abys mi pomohl si vzpomenout. Lásko, prosím, nezapomeň na mě. Chci, aby sis mě pamatoval. Posílám ti pomněnky, abys mi pomohl si vzpomenout. Lásko, prosím, nezapomeň na mě.

Chci, aby sis mě pamatoval. Vzdali jsme to příliš brzy? Možná jsme potřebovali trochu prostoru. Říkám si, jak se to vlastně stalo. Možná jsme potřebovali trochu času. I když jsme se rozešli jako přátelé a měli šanci znovu milovat, bude tě navždy milovat. Není těžké tomu uvěřit. Chci tě a potřebuji tě, a proto… Posílám ti pomněnky, abys mi pomohl si vzpomenout.

Lásko, prosím, nezapomeň na mě. Chci, aby sis mě pamatoval. Posílám ti pomněnky. Pomněnky. Abys mi pomohl si vzpomenout. Lásko, prosím, nezapomeň na mě. Nezapomeň na mě. Chci, aby sis mě pamatoval.

Posílám ti pomněnky. Lásko, prosím, nezapomeň na mě. Užili jsme si hezké časy. Nebylo to tak špatné. Jaký jsme spolu měli život. Ty můj kocourku, pořád mi na tobě záleží. Posílám ti pomněnky, abys mi pomohl si vzpomenout.

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Here comes a Men in Black :-)

120

Odpovědět

Nový zajímavý projekt, na začátek dostanete 20 euro…nakupujete odpady a recyklujete. Nestojí vás to nic!! Pojďte zkusit ;) Pro více informací: extairp@gmail.com https://recyclix.com/?id=d2723325e14aaa

018

Odpovědět

Co kdyby sis vzal 20 EURO a nacpal si je do ř*i*t*i, spammere?

70

Odpovědět

Pustte si tu od Marty Altesy :) na youtube ta je lepsi.

00

Odpovědět

Vždycky jsem se těšil na středeční ráno, že kouknu na videa česky, co jste nám připravili za hudební klenoty. Poslední dobou je to ale trochu bída, poslechnu písničku a tu buď ani neznám nebo jí zdaleka nepovažuji za klenot. Od začátku dubna jsem napočítal jen asi 10 songů, který za klenoty považuju. Chápu, že každý má jiný vkus a za klenoty považuje něco jinýho, ale třeba na dnešním hodnocení je vidět, že to asi žádný klenot není. Vím, že neradi opakujete interprety, kteří se už v této sekci objevili, ale čas od času, by stálo za to zopakovat si něco od Beatles, Queen, The Who, Led Zeppelin, The Doors, AC/DC, Davida Bowieho a dalších, kteří jsou opravdovými legendami.

177

Odpovědět

Jestli soudíš co je klenot podle toho co si myslí většina (hodnocení) tak ---- já nevim čim bych ukončil větu, domysli si něco hezkého a pozitivního ;) :D

53

Odpovědět

+bigcockAbych předešel nějakému nedorozumění, vím že to nepovažuješ za klenot, protože se ti to nelíbí ;) Jen poukazuju na ,,na dnešním hodnocení je vidět že to asi žádný klenot není,,

34

Odpovědět

Komentar z youtube - I wish young people understand what music is by listening to this track ...its wonderful ...not like the music of nowadays
Pesnicka ma paradny rytmus...

511

Odpovědět

WTF...to ma byť čo za s**t?

1112

Odpovědět

Do dneška jsem ji neznal a ani po dnešku to nebude lepší...

184

Odpovědět

Ja myslím, že většina lidí bude znát spíš tuhle verzi https://youtu.be/fiBLgEx6svA ;)

211

Odpovědět

+pPNebo tuto z mých dětských let dříve ještě na rádiu Helax od Heřmana Gazdy... :-D
https://www.youtube.com/watch?v=_aJWVSYmbds

00