Aretha Franklin - RespectHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:224
Počet zobrazení:4 801

Je neuvěřitelné, že až teď, ale konečně máme v Hudebních klenotech soulovou královnu Arethu Franklin. Respect (1967) je jeden z jejích prvních a největších hitů, který k ní už neodmyslitelně patří, přestože ho napsal a v roce 1965 vydal Otis Redding. Aretha Franklin za svou kariéru nasbírala mnoho cen Grammy v soulových a R&B kategoriích, mimo jiné i za tuto skladbu.

 

Přepis titulků

Všechno, co chceš, to já, lásko, mám. Všechno, co potřebuješ, víš, že to mám. Já jenom žádám trochu respektu, když přijdeš domů. Jo, lásko... když přijdeš domů. - Aspoň trochu.

- Panáčku. Nijak se ti neproviním, když jsi pryč. Nijak se ti neproviním, protože nechci. A jenom žádám trochu respektu, když přijdeš domů. Lásko... když přijdeš domů. Aspoň trochu.

Aspoň trochu. Chci ti dát všechny svý peníze a za to jenom žádám na oplátku, lásko, abys mi dal, co mi patří, když přijdeš domů. Jo, lásko... když přijdeš domů. Aspoň trochu. Aspoň trochu. Tvůj polibek je sladší než med.

A víš ty co? To jsou i moje peníze. Jediné, co chci, abys pro mě udělal. Udělej to pro mě, když přijdeš domů. Jo, lásko... když přijdeš domů. Aspoň trochu. R E S P E K T Zjisti, co to pro mě znamená.

R E S P E K T Měj se. Mám práci. Trochu respektu. - Aspoň trochu. - Trochu respektu. Už mě to unavuje. Snaž se dál. Už nemůžu jen tak blbnout. Je to tak. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aretha Frankling was singing about respect before it was cool

170

Odpovědět

and swag

20

Odpovědět

Ta taneční vložka uprostřed je epická :))

250

Odpovědět

DAKUJEME.

30