Percy Sledge - When a Man Loves a WomanHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:6 469

Minulý týden, 14. dubna, zemřel v 74 letech zpěvák Percy Sledge. Proto jsou dnešní Hudební klenoty věnovány právě jemu. Je známý především díky písni When a Man Loves a Woman, se kterou v roce 1966 dobyl žebříček Billboard Hot 100. V roce 2005 byl Percy Sledge uveden do rokenrolové síně slávy.

Přepis titulků

Když muž miluje ženu, nedokáže myslet na nic jiného. Za to, co našel, by prodal celý svět. Nepozná, jestli je zlá. Myslí, že mu nemůže ublížit. K přátelům, co ji urazí, se otočí zády. Když muž miluje ženu, utratí poslední pětník, aby si udržel, co potřebuje.

Vzdal by se veškerého pohodlí, spal by venku na dešti, jen proto, že mu řekla, že to tak má být. Tenhle muž miluje ženu. Dám ti všechno, co mám, abych si udržel tvou prvotřídní lásku. Lásko, nebuď na mě zlá.

Když muž miluje ženu z hloubi duše, může mu způsobit obrovské trápení. Když z něj udělá hlupáka, on bude poslední, kdo se to dozví. Milující oči jsou zaslepené. Tenhle muž miluje ženu. Dám ti všechno, co mám, abych si udržel tvou prvotřídní lásku.

Lásko, nebuď na mě zlá. Když muž miluje ženu z hloubi duše, může mu způsobit obrovské trápení. Když z něj udělá hlupáka, on bude poslední, kdo se to dozví. Milující oči jsou zaslepené.

Když muž miluje ženu, nemůže jí ublížit. Nemůže mít jinou. Když muž miluje ženu, vím přesně, jak se cítí. Protože, lásko, ty jsi celý můj svět. Když muž miluje ženu, vím přesně, jak se cítí.

Protože, lásko, ty jsi celý můj svět. Když muž miluje ženu, vím přesně, jak se cítí. Protože, lásko, ty jsi celý můj svět. Když muž miluje ženu, vím přesně, jak se cítí. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako další navrhuji

The Doors - Riders On the Storm

nebo

Baltimora - Tarzan Boy

80

Odpovědět

Chci vidět překlad Tarzanova pokřiku: OhóOhoOhóó! :D

61

Odpovědět

uprimne mam radsej verziu Michaela Boltona, od neho som tu pesnicku pocul prvy krat a hned mi prirastla k srdcu :)

142

Odpovědět

Až do teď jsem ani nevěděla, že ta píseň je původně od Percyho Sledge, znám ji jen v podání Michaela Boltona, a taky se mi od něj líbí víc. Má podle mě zajímavější hlas, tenhle se mi zdá trochu ukňouraný. V každém případě, samotná píseň je nádherná.

11

Odpovědět

V té úzké soutěsce jim jejich počet nebude nic platný.

120

Odpovědět

Když muž miluje ženu, nedokáže myslet na nic jiného.
Za to, co našel, by prodal i svůj prostřední zub.

87

Odpovědět

nedavno som cital citat ktory myslim ze viac nez dobre vystihuje zeny a to: "neexistuje problem, ktory by zena nevedela vytvorit"

261

Odpovědět

Text vidím poprvé... Přesně vykresluje životní zkušenost spousty mužů ... Bohužel :-)

290