Pedro Almódvar a Mcnamara - Ano, já budu matkou!

Thumbnail play icon
49 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:3 191

K pochopení toho hudebního počinu, je kromě smyslu pro humor potřeba vědět, že píseň vznikla v 80. letech minulého století. V době, kdy Španělsko po smrti diktátora zažívalo jakési uvolnění mravů. Jestli je tato píseň právě projevem pokleslosti či naopak sociální kritikou, už nechám na vás. Věřte ale, že ani španělské publikum nebylo na Almódovara vždy připraveno a uznání a ocenění se mu dostalo o dost později, než by si sám přál a zasloužil. Jak se říká, doma není nikdo prorokem. (Nadie es profeta en su tierra)

Přepis titulků

Pedro Almódovar způsobil revoluci ve světě nezávislého kina. Dobře se bavil i s vlastní skupinou Mcnamara. Ano, budu matkou. A budu mít dítě, abych si s ním mohl hrát, a budu ho využívat. Já budu matkou. Budu mít kluka a budu ho převlékat za holku. Pověsím ho na zeď.

Jmenovat se bude Lucifer, naučím ho kritizovat a žít z prostituce. Naučím ho zabíjet. Ano, já budu matkou. Ano, budu matkou. Na potrat nepůjdu. Má právo na život. Pojmenuju ho Lucifer, naučím ho kritizovat a žít z prostituce.

Naučím ho zabíjet. Ano, budu matkou. Pojmenuju ho Lucifer, naučím ho kritizovat a žít z prostituce. Naučím ho zabíjet. Ano, já budu matkou. Pojmenuju ho Lucifer, naučím ho kritizovat a žít z prostituce.

Naučím ho zabíjet. Ano, já budu matkou! přeložil: lukan_cruz www.VideaČesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Videacesky upadá až moc na dno. Vlastně na dně už bylo, teď padá ještě dál.

626

Odpovědět

pedro Almodvar ten oskarový režiser?

20

Odpovědět

slnieckarska hymna

510

Odpovědět

Pedro Almódvar aka Nostradamus...

31

Odpovědět

Paneboze vypnete to!!! Vypnete te to!!!

215

Odpovědět

Oceňuji, že se po dlouhé době objevila španělština, ale co je tohle u všech tento zač?

174

Odpovědět

Když lidé žijí 35 let v konzervativní fašistické diktatuře tak lze čekat že po jejím konci budou radikálně dělat to co nemohli-být svobodní a volnomyšlenkářští. Navíc je vidět že i 35 let brutální pravicové diktatury nemůže ono volnomyšlenkářství ve společnosti zabít, přesto že byli takovíto lidé popravováni a perzekuováni po statisících a další byli vyhnáni či emigrovali. Ale hudebně je to hrůza, to jo. :D

274