Rapové tutoriály k Photoshopu

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:707
Počet zobrazení:8 047

Po pár týdnech nastává opět správný čas pro nějaké video od College Humoru. Děláte s Photoshopem? Jste začátečníci a nevíte, jak odstranit například takové červené oči? Nezoufejte, toto video vám vše ve stylu vysvětlí!

Přepis titulků

Překlad: bakeLit Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Vždyť tam mám červený oči. Jak to mám asi nahrát na Facebook? Zdar, zaslechl jsem, že máš problém. Co jsi zač? Zdar, já jsem CMYKilla a přišel jsem vyslyšet tvoje modlitby, takže importuj tu ničemnou fotku a vytvoř novou vrstvu. Když přijde na červený oči, vím, kam sáhnout.

Vypal od toho a nech mě míchat kanály. Vždyť víš, že RGB jsou barvy, ve kterých jedem. Pořádně tý červený uber, dokud ten cucák nezmizí, Nastavíme si odstíny barev, zelenou a modrou aspoň 50 %. To by bylo, zopakujeme si naši úpravu barev. Co se stalo s mojí fotkou? Je teď celá šedivá! Vyřízni si jazyk, neřáde, a poslouchej, co říkám! Zvol si masku vrstvy, teď jsme na dobrý cestě.

Vytáhni si plechovku barvy a nalij do ní černou. Počkat! Jeden tip pro Adobe elitu. Jestli to chcete rychle naplnit, zmáčkněte Alt + Delete. - Ale vždyť je to úplně stejný! - Zavři hubu, šašku! Nemluvit, když jedu v shopu, to je moje první pravidlo. Teď si sežeň štětec, hezky měkkej a bílej. A klikej na tu červenou, dokud nebude v cajku. Říká si C-M-Y-Killa.

Mistr ve Photoshopu, moje pixely vás odrovnaj. Tak pohodový návrhář s neuvěřitelným tempem v rapu. Lovím všechny krásky svým magnetickým lasem. Sakra, Ctrl + C, Ctrl + C! Tohle bude ten nejhorší výprodej cukroví pro kostel. Chci, aby tenhle pitomej text vyčníval! - Jé, měšťák! - Zdarec, zaslechl jsem, že má někdo na nic rozvržení? Pošli sem tu myš, přišel jsem to vyladit.

Zdá se, že tvůj font vypadá dost děsně. - Chceš, aby zářil jako ráfky na zakázku? - Jistě, čím začneme? Tak to záleží... Otevři volby prolnutí a pozdrav mýho kámoše. Jó, jsem mistr Úkos a jsem mimo tvoji úroveň. Mýmu obrysu to sluší na tvých písmenech a vypadají víc upraveně. Jelikož jsi ještě začátečník, nastavíme vnitřní úkos. Hloubku šoupni doprava, krytí už musíš vycítit sama. Už to skoro je, nezadus se, nahoď tam vnější vytažení.

Ať je to tak výrazný, až to bude bít do očí. A krytí vrženého stínu nastavím na 75 %. Začínáš bejt zběhlá, ale jen v tomhle směru. Vzdálenost bys měla zvýšit a velikost zase snížit. A jejich rozsah pošli až k samotný nule. Teď se ten můj leták leskne jako chrom! Tak s tím mazej do tiskáren, protože je připravenej k tisku! A-D-O-B-E!

Rapuju o svých FAQ a radím lidem zadara. Kouzlí ve Photoshopu takovým způsobem, až je to tragické. Jo, balím holky svojí kouzelnou hůlkou. Ty vole! Můj talent se asi vytratil. Tenhle úkol je pro mě fakt tvrdý. Tvrdší než diamantově tvrdý roh tohohle jednorožce. Ty jo, mladej, ten jednorožec je fakt hustej. Ne, něco tomu chybí, pořád to není ono.

Čárová grafika je v pohodě, ale není v tom to kouzlo. Tak já tě pár kouzel naučím, vypal pryč z tý židle. Budeš mi muset pomoct tohohle koníčka vychytat. Ještě, že moje skupina je tady každou chvíli v plný síle. Docházka! Můj kluk Odlesk objektivu bude šokovat tvou obrazovku. A sám víš, že Plastikový obal tomu dodá jas. Filtr Vyplnění má ten pravej matroš, jestli mi rozumíš.

A Potlačovač šumu nám to hezky vyčistí. Je tu DJ Zesvětlení s MC Ztmavením, bude tě děsit, co uměj, budeš toužit po vzdělání. A teď sleduj, Rozmáznutí k tomu usedá. Nastupujou kluci od Šumu, třeste se strachy! A máme tu Rastrovače, MC Ladiče štětců, Gaussáka, Rychlo-maskovýho zabijáka a zbytek. Posuneme tohohle jednorožce o úroveň výš.

Jo, ta duhová hříva mě fakt vzrušuje. Cože? Říká si C-M-Y-Killa. Mistr ve Photoshopu, jeho pixely vás odrovnají. Rap už pomalu končí, takže už žádné rady nebudou. Vlastním 12" tablet a mám ten stroj přetaktovanej. A-D-O-B-E! Rapuje o svých FAQ a radí lidem zadara.

Kráčejte cestou nejlepšího shoppera. Všechny svoje baby nabírám svým masivním kapátkem. A když říkám kapátko, myslím tím svýho ptáka. Ale moje kapátko má ve skutečnosti dost velkej průměr. Zmrdi! Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ta hulka a laso, ze života :) měl vytvořit výběr, nebylo tam pozadí, nebo mohl, použít pero :)

00

Odpovědět

To se opravdu hodí, když s toho píšeme v pátek ročníkoví test, až na to že to všechno znám :) ale jinak super

00

Odpovědět

hezký tutoš

210

Odpovědět

Vždy, když je tam ta ženská, nevím, jestli koukat na ní nebo na překlad...

250

Odpovědět

Jedna z mála rapových tvoreb, kterou jsem dodíval/doposlouchal až do konce a líbí se mi :)

210

Odpovědět

dost dobrý :))

200

Odpovědět

Ačkoli rap přímo nesnáším, tohle bylo dokonalý

220

Odpovědět

Hodláte přeložit dalši videa POV stylu od College Humoru?

200

Odpovědět

kdyby byl ve wordu a photoshopu takovejdle radce to bych nemohl xD

220

Odpovědět

S Photoshopem dělám deně takže hodnotím kladně i když rap neposlouchám :-D

220

Odpovědět

Bakelit mimo temu ale nasiel som stranku kde su prleozene casti od tea FG len ich vela chyba , mozes mi napisat od jakej casti si zacal snimi natom robit + seria aby som nemusel cele dni sa preluskavat castami ?

181

Odpovědět

Už se k tomuhle videu vracím asi po dvacáté... :D:D Náser

191

Odpovědět

kuuuuuuuuuuuuuuuurna kolik těch n***? potřebuju na jeden obrázek ? :D

192

Odpovědět

Rap opravdu nemusím. Ale když se College rozhodne odrapovat triky pro PS, nemůže to snad ani dopadnout jinak než jako totální nářez. Skvělý, dik! (To video má jedinou chybu - musím si ho pouštět pořád dokola. :-D )

191

Odpovědět

OpaGe: Já teda mám redukci červených očí i v CS3..

181

Další