Jak rapovat pozpátku

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:782
Počet zobrazení:7 454

DeStorm (čti dejstorm) je neobyčejný rapper z YouTube, který pravidelně každé pondělí a pátek tvoří písničky na základě požadavků ostatních lidí. To, že mu to opravdu pálí, vám dokáže v tomhle videu, ve kterém přijal výzvu rapovat pozpátku. Už jste unaveni z nesmyslných textů nafrajeřených černochů, smějete se velkým řetězům a vytuněným kárám? Tenhle chlápek vám ukáže, že všichni rappeři ještě nejsou zkažení.

Přepis titulků

Jak se máš, světe? Mám tisíce výzev, ani je nestíhám číst. Některé jsou šílené, jako třeba tyhle. A pak mám... Řeknu některé populární, tahle je dost populární. "DeStorme vyzývám tě abys udělal písničku pozpátku, která má jiný význam popředu." A pak někdo jiný napsal stejnou výzvu, ať udělám rapovou písničku pozpátku, která má úplně jiný význam popředu. Takže jako kdybych říkal Miluji tě, bylo by to jiné než Tě miluji.

Já vím, že tohle nedává smysl. Podívej se, jak jsem si poradil. Slova jsou silná. Věř tomu. Slova jsou silná. Uvědomuju si, že tohle může být šok, ale chci být ohromný od srdce, což je daleko od pravdy. Sláva a štěstí mě dělá šťastným takže v budoucnu řeknu svým dětem a fanouškům, že nic neznamenají.

Nijak neovlivní moje plány, hateři pochopí, že mám hlavu vztyčenou protože, výdělek je pro mě víc než rodina. Říkám ti, v tolika ohledech jsem tak rád, že jsem se změnil. Zpátky ve dnech, kdy jsme drželi spolu je to daleko od pravdy. Jak to tak vidím, selžu ve společnosti.

Všichni učitelé říkali, jak svět se zřekne mého úkolu a nevěřím tomu, že za pět let budu na špici. Jestli tohle je moje práce, měl bych toho nechat. Vážně bych měl skončit a vzdám se. Jak mi můžou říct, ať zabojuju a budu hvězda. V budoucnosti můj talent mě daleko nedostane. Nenamítám, když říkají, že ostatní určují náš osud, protože je šílené věřit, že budu skvělý.

Tak jo, jsem loser. A teď zpátky. Jsem loser? Tak jo. Budu skvělý, protože je šílené věřit, že ostatní určují náš osud. Nenamítám, když říkají, že můj talent mě daleko nedostane. V budoucnosti zabojuju a budu hvězda. Jak mi můžou říct ať vzdám se, vážně bych měl skončit a měl bych toho nechat, jestli tohle je moje práce.

Za pět let budu na špici a nevěřím tomu, že svět se zřekne mého úkolu. Všichni učitelé říkali, jak selžu ve společnosti, jak to tak vidím je to daleko od pravdy. Kdy jsme drželi spolu zpátky ve dnech, jsem tak rád, že jsem se změnil v tolika ohledech. Říkám ti rodina je pro mě víc než výdělek.

Mám hlavu vztyčenou, protože hateři pochopí, že jsou jako vzduch. Nijak neovlivní moje plány, takže v budoucnu řeknu svým dětem a fanouškům sláva a štěstí mě dělá šťastným, což je daleko od pravdy, ale chci být ohromný od srdce. Uvědomuju si, že tohle může být šok. Věř tomu. Slova jsou silná. Tak co?

Líbilo? Dávejte mi výzvy! Jen dávejte! V pátek tě mám. To video, o kterém jsem mluvil. Přeložil: Rizyk www.videacesky.cz Mimochodem, odebírej můj kánál.

Komentáře (74)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mluveni behem technickych zuvu v rytmu

00

Odpovědět

čeknul jsem pár jeho videich na youtube a jsou dobry prosil bych dalsi dil :D

190

Odpovědět

rap kterej dává smysl, proboha, je to tady, někomu došlo že lidi poslouchají i slova a né jen debilní jednoduchý beaty! 10/10, šikovnej klučina :) (vím že je víc raperů co rapujou smysluplně, ale je jich dost málo)

182

Odpovědět

chtelo by to dalsi dilo od nej je to pecka

180

Odpovědět

taky jsem pro další videa ;) ;)

180

Odpovědět

perfekní! víc takovejch :)

190

Odpovědět

Chce to další videa!!!

190

Odpovědět

Taky se přimlouvám za přeložení dalších videjí od tohoto borce :) má talent :)

180

Odpovědět

Vic toho od nej, prosim, je to styler.

181

Odpovědět

Peta: Někdo oceňuje smysluplný text, někdo hudbu. V dnešní době není poezie ale rap. A jako v každým žánru, jsou tu totální sračky, normální věci, mainstreamový songy a kvalitní práce (jako třeba toto).

180

Odpovědět

Jako at si každý poslouchá co chce, ale hip hop je podle mě obrazem úpadku kultůry. Jen se podívejte na Jazzík 30. let. Co ti týpci dovedli, jaké parádičky si dávali na ságo, gitáru či piano. To samé třeba 60. léta. Ta jejich hudba dovedla navodit určitý pocit. Ale hip hop dovede navozovat pocit jen podle instrumentálky, ale je většinou bud smutný nebo štastný, což je hrozně omezené. A navíc se hip hop ukazuje jako možnost rychlého výdělku, a může v něm dnes jet každý blbý hovado. To mu taky moc nepřidává na jménu. Tímhle přízpěvkem sice nic nezmůžu, ale říkám na rovinu, že bych byl nejradši, kdyby hip hop nikdy nevznikl. Kvůli němu se opravdový umělci plazí ve stoce.

1812

Odpovědět

Dobrej blázen, to se musí nechat :) Připomíná mi to tu reklamu na pojišťovnu, asi na Axu, kde slova nejdřív jely popředu a vytvořili něco nepříliš pozitivního, paxe to otočilo a už to bylo lepší .. :-D

180

Odpovědět

DeStorm je super človek, vychytal som ho na FB už dávnejšie, písal som s ním o atletike, o tréningu výskoku - plyometria :)

Má super veci - plánujete preklady aj iných? Napr. "Rapping movie titles" alebo tak? :)

180

Odpovědět

Sice se mi tento styl hudby nějak výrazně nelíbí .. ,ale po dlouhé době se dá zase něco poslouchat .. =)

180

Odpovědět


Další