Penn a Teller – trik s přeříznutím

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:7 106
Trik s přeříznutím krásné asistentky je jedním z nejznámějších kouzelnických triků. Známé kouzelnické duo Penn a Teller nám dnes prozradí, jak takový trik ve skutečnosti funguje.

Přepis titulků

Alternativní medicína je jen trik mysli. Chcete, aby to fungovalo, tak tomu věříte. Podvodník dopřává pacientovi spoustu pozornosti a díky pozornosti se cítíme lépe. My taky děláme triky. A když vám prozrazujeme ty jejich, je fér, abychom prozradili ty své. Tady je Georgie. Pojď, Georgie, pomůžu ti nahoru. Lehni si tam. To je ono. Na druhé straně vystrč nohy.

Chci se ujistit, že... máš hlavu rovně. Tohle bude skvělé... na čakry a šlachy, které tě trápí. Tohle pomůže srovnat čakry. Použijeme krystalovou elektromagnetickou kvantovou pilu. Bude to super pocit, Georgie. Uvolni se. Koukejte se, usmívá se, nic na tom není. Prima pocit, že, Georgie?

Šlachy protažené? Paráda. Zajistíme, že se zlé čakry nevrátí. A je to. Hotovo. Prima pocit. Chcete ukázat, jak to děláme? Georgie je hodně vysoká, má zhruba metr devadesát. Má dlouhé čakry. A tahle krabice vypadá kratší, než je.

Takže její čchi může takhle viset dolů. Je to zcela bezpečné. Je tu kov, který ji chrání před kvantovou pilou, ta se k ní nepřiblíží. Ale i kdyby se k ní pila přiblížila, máme tu pojistku, která ji zastaví. Sledujte. Nemusíte se o Georgie bát. Je tu takový kolík, který to zastaví. Vidíte ho? Díky tomu se pila nedostane nebezpečně blízko.

Je to prostě zcela bezpečné. Díky tomu se nikomu nemůže nic stát. Lepší, Georgie? Lepší, Georgie? Ale ne...

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěknej tri. Škoda že se ani nesnažili udělat realistcký řezání masa... mohli zkusit vzít cirkulárkou mrtví prase, nebo něco podobnýho, aby viděli, jak to vypadá ve skutečnosti.

19

Odpovědět

Myslím, že cílem nebylo diváky na 100 % přesvědčit, že tu paní fakt přeřízli :-)

222

Odpovědět

+XardassSice to nebyl hlavní cíl, ale určitě to byla jedna ze součástí... kdyby to alespoň chvíli vypadalo, že řešou skutečně do masa, tak by celý video působilo daleko líp (a když už něco takovýho dělaj, tak přece neni takovej problém, dát tam místo nějakýho plastu jakejkoli materiál, kterej se chová trochu víc jako maso).

210

Odpovědět

Tak a teď beze srandy, řekněte mi, jak dělá tenhle trik:

Josephine Lee Separates A Woman in Half! | The Next Great Magician

Ten stůl je jen plochá deska a je vidět, jak si tam ta ženská lehá a nikde nikdo nic neskovává.
Start od času 2:00.

41

Odpovědět

Tak já ti to řeknu. Střihů tam je jak namrdaných. Jenom televizní trik.

34

Odpovědět

+Kulitakže celý obecenstvo jsou jen zaplacení lidi, kteří přihlíží tomu, jak se natáčí show pro TV?

61

Odpovědět

+miki007U toho triku jim mohli ukázat něco jiného, aby měli tleskající lidi a pak to znova natočit s tou ženskou a pár lidma po vystoupení, šikovně sestříhané. Komentátor (moderátor) věděl už před vylosováním té ženské, kdo to bude, že to bude matka dvou dětí atd.. (pro diváka silnější moment, že by mohli děcka přijít o matku)
Nejsou ani povoleny komentáře u videa, pro jistotu.

23

Odpovědět

+KuliTo je tak trapné, že ještě i v dnešní době se lidi pořád vymlouvají na televizní střihy.

Je to normální dobře promyšlený trik. To, že to člověku nedojde na první pohled, je snad účel. Kdo neusne bez vysvětlení, ten si ho jednoduše dohledá na Youtube.

33

Odpovědět

Paní byla osvětlena ze strany, takže stačilo, aby se přemístila k dělící stěně a k zadní části bubnu a tím se její silueta ztratila(promítala se na tu dělící stěnu). Po zhasnutí světla. Nazdvihla spodní desku(je vidět na některých záběrech) a po jakýsi klouzačce sklouzla do schránky pod druhou částí bubnu. (vypadá to, že tam je málo místa ale když k tý jakési schránce přičteš tloušťku spodní nosné desky a jakých si desek vedle tý schránky, tak ti vyjde celkem dost místa pro hadí ženu). Když druhá část bubnu byla zakrytá plachtou, rychle vylezla ze schránky(zase tam je vidět deska při některých záběrech, kterou lze zřejmě nazdvihnout). Když byla opět ve slepém úhlu, osvětlovačka ji osvítila z druhé strany. Ji stačilo se jen přesunout, aby byla opět vidět její silueta a pak už jen proskočila plachtou. Druhej trik jsem zatím neviděl.

04

Odpovědět

Jinak si říkám u druhého triku, co když už měli předem připravenou půlku ženy. Stačilo vytvořit trochu upravené implantáty na zakázku. :-D New bionics let us run, climb and dance | Hugh Herr

01

Odpovědět


Odpovědět

+marvyAno, v tom tvým videu jsou vysoký bedny, kde se může skrčit, jenže to v tom triku od Josephine Lee právě není. Tam jsou nízký bedny a plochá deska stolu. Krom toho jsou jí celou dobu nohy, hlava a ruce vidět.

11

Odpovědět

Ale ona nemá 190 a navíc vypadá ohebně, to jsou parchanti. :-D

171