Shin Lim podruhé u Penna a TelleraPenn & Teller: Fool Us

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:7 177

Tentokrát si představíme kouzelníka, který se pokusí Penna a Tellera ošálit již podruhé. Podaří se mu provést náročný trik i přesto, že utrpěl vážné kariéru ohrožující zranění ruky?

Přepis titulků

Jmenuji se Shin Lim a vystoupil jsem už v 2. řadě. Vůbec jsem nečekal, že bych mohl Penna a Tellera ošálit. Ošálil jste nás. Teď je to myslím nejsledovanější video z Fool Us. Po 2. řadě jsem byl docela zaneprázdněný, získal jsem spoustu zákazek a moje kariéra se slibně rozjížděla. Pak jsem se ale ošklivě zranil při zkoušení jednoho čísla, přetrhal jsem si dvě šlachy na palci a musel si je nechat sešít.

Většina mé magie je založena na technice rychlých prstů, takže jsem musel vystoupení zrušit. Bylo to zdrcující. Myslel jsem, že je moje kariéra u konce. To mi ale nestačilo, a tak jsem cvičil a namáhal se víc, než jsem měl. Po pouhých 6 měsících jsem tak byl schopen abnormálního rozsahu pohybu u palce. Trik, který vám teď předvedu, je asi čtyřikrát složitější než ten, který jsem předvedl ve 2. řadě. Existuje 40% šance, že to pokazím, moje nervy ještě nejsou úplně v pořádku.

Ale pokud to zvládnu, tak budu velice spokojený vzhledem k tomu, čím vším jsem prošel, a dokážu tím, že člověk by se nikdy neměl vzdávat. Jeho první vystoupení ve Fool Us má 35 milionů zhlédnutí na Youtube. Přivítejte, prosím, oblíbeného Shina Lima. Penne a Tellere, ošálil jsem vás? Neuvěřitelný Shin Lim! Ráda vás poznávám.

To bylo krásné. Děkuji. Bylo to úžasné. Jako balet s kartami. - Skvěle. - No páni. Je snažší vystoupit zde podruhé, nebo je naopak obtížnější se sem vrátit? - Řekl bych, že podruhé je to snazší. - Opravdu? - Už jste zvyklí na publikum. Původně jste se měl znovu objevit už v minulé řadě, ale pak se něco stalo. - Přetrhal jsem si šlachy na palci.

- To pro vás muselo být hrozné. To ano, byla to výzva. Tohle je opravdu složitý trik. Takže jste během rekonvalescence nemohl trénovat. Zkoušel jsem to s jednou rukou, ale vůbec to nešlo, takže... - Bál jste se, že vaše karetní dny jsou sečteny? - Rozhodně. Doktoři říkali, že balíček karet nezvednu 2 roky. - To pro mě bylo hrozné. - Naštěstí jste se ale rychle uzdravil. Jo. Jsem opravdu rád, že tu můžu znovu být. Dobře.

Pojďme se podívat, co nám k tomu řeknou Penn a Teller. Líbíte se nám, ale začínáte nás pěkně štvát. - V dobrém slova smyslu? - To bych neřekl. Tohle je náš pořad. Jmenuje se Penn & Teller: Fool Us. To jsme takhle na letišti, lidi nás poznávají a ptají se na vás. Říkají, že viděli vaši show na YouTube. Říkají, že viděli vaše číslo a že se jim hrozně líbilo. My jsme vás pozorně sledovali už poprvé a tentokrát jsme vás sledovali ještě pozorněji. Jste opravdu úžasný a každý váš pohyb je úchvatný.

My jsme vás ale pozorně sledovali a myslím, že můžu k vašemu číslu něco předvést, pokud mi to dovolíte. - Jasně. - A pokud mi dovolíte přejít sem dozadu, přímo sem. - Jo. - Ošálil nás. Blahopřeji. Máme tady foolera. - Povedlo se mu to už podruhé. - Děkuji. Děkuji mnohokrát.

Blahopřeji. Shin Lim! Penn a Teller byli ošáleni. Uvidíme, zda se zadaří i našemu dalšímu vystupujícímu. Nesnáším to. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všimněte si rukávů jak nesedí záběry na plátně co se promítá v sále s tím co je přímo ve videu. Dobře je to vidět např 4:52 na jeho pravé ruce. Kvůli tomu bych podezříval, že část triků nemusí být naživo. I když je možné že jde pouze o nějaký divný sestřih, pak je zas otázka proč to sestřihávali.

62

Odpovědět

Je to celkem vidět, jak to dělá, karty jsou zvojené a dost čast je vidět, když se snaží zaujmouv pozornost na jednu ruku, tak druhou rukou šoupe karty po stůl, všiml jsem si toho několikrát, je i v jedné chvíli vidět, jak se palcem pravé ruky snaží od sebe karty oddělit. Chvílemi ale, hlavně ke konci, jsem už neměl šajna, jak to dělá :D.

42

Odpovědět

Sem nevěděl že se tam můžou hlásit i opravdoví čarodějové.

132

Odpovědět

Většina toho je záhadou ale na konci bylo vidět, jak kartu háže pod stůl, podle toho, co dělal s rukama.
Stejně tak zdvojení karet. Karty nikdy nerozdělil, takže vlastně byly v jednom rohu spojené a jen je roztáhnul od sebe. Stejně jako je to u základního triku s mícháním balíčku, kdy karty jsou slepené k sobě.

22

Odpovědět

Chtělo by to vysokorychlostní kameru. Slabých 24 FPS očividně nestačí.

231

Odpovědět

Neznam nikoho vice nesympatickeho nez tuhle xichtici se trapnou imitaci Michaela Jacksona..

418

Odpovědět

A koukal ses do zrcadla?

193

Odpovědět

Je to super. Nebylo by však i něco bez karet?

102

Odpovědět

Zatím jsem překládala videa podle požadavků návštěvníků, takže se to nějak sešlo. Příště tedy zkusíme pro změnu něco jiného :-)

82

Odpovědět

+marysolBez karet bych doporucoval tohle:
Penn & Teller Fool Us Eric Mead

21

Odpovědět

+marysolEric Mead, jak říká NiceNickname, byl fajn – a vtipný.
Taky něco z úplně jiného soudku je třeba tahle menší soutěž:
Richard Bellars FOOLS Penn & Teller

21