Padouch s perfektním načasováním

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:5 673

Agent Tanner a jeho úhlavní nepřítel, profesor Larsen, se konečně setkávají.

Jak důležité je v této situaci načasování, nám ukáží Chris & Jack.

Přepis titulků

Bezpečnostní systém deaktivován. Měl by to mít pod stolem. Malý, stříbrný... Až to uvidím, poznám to, sakra! Konečně se setkáváme, agente Tannere. Profesor Larsen. Dokonalé načasování, jako vždy. Vždy. DŘÍVE Konečně se setkáváme...

Myslel jsem, že ho slyším. Konečně se setkáváme... Dobře, moje chyba. Je to jakési klikání... Kliknutí nebo tak něco... Konečně se... Nikdo. Konečně se setkáváme... Už jsem fakt myslel, že je tu. Opět se setkáváme. Možná, když se budu točit.

On se ukáže. Prostě se budu točit. Konečně se... Klid. Konečně se... Konečně se... Fajn. Můžu dostat nějaký signál? Shannon? Můžeš si někam stoupnout a dát mi vědět, až vejde?

- Jo, jasnačka. - Skvěle. - Tady dobrý? - No, já tě vidím. Ale uvidí mě i on? Pravděpodobně ano. - Shannon! - Pardon, nic. Dám vám vědět. Jen to nechci zkazit, Shannon. - Teď! - Konečně se... Shannon! Omlouvám se, moje chyba.

Slyším tu... Nekliká tu něco? Ano. Ano, kliká! Pardon, ale říkal jste polotučné, nebo odstředěné? Neříkal jsem nic. Aha. Lidé mě tak nevnímají, ale řídím malou firmu. Dost lidí na mě pravidelně spoléhá a chci, aby všechno fungovalo bezchybně. Všude. - To je velký tlak, vážně velký. - Asi jsem od sebe čekal víc... Myslím, že svoje očekávání splňujete.

Dáváte tolika lidem práci... Já byl díky vám poprvé u zubaře. To je ohromující. Myslím, že jste si jen tak zvykl být zlý na okolní svět, že jste zapomněl být hodný na toho chlapa tady uvnitř. - Jseš dobrej chlap, Shannon. - Díky... profesore Kámo. To se mi líbí. Profesor Kámoš. Konečně se setkáváme... - Je to těžké, že?

- Je to těžké! Potvrzuji. Už je rozhodně v budově a je na cestě. Díky, Shannon. Je to tady! Bezpečnostní systém deaktivován. Konečně se setkáváme... - Shannon! - Resetuji, resetuji, resetuji... Konečně se setkáváme, agente Tannere. Profesor Larsen.

Dokonalé načasování, jako vždy. Vždy. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tohle si zaslouzi palec nahoru:)

181

Odpovědět

"drop mic"

10

Odpovědět

Aby si nedopadl jak ten typek...

20

Odpovědět

Ten asijskej agent - že je to Ruffio z filmu Hook o Petru Panovi? Že jo? :D

71

Odpovědět

Je to tak. Dante Basco :)

30

Odpovědět

gesto s palcem herec zabil xDD

130