Po čem ženy touží

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:6 634

Rhett & Link v této písničce zkoumají, co to ženy vlastně chtějí, a nabídnou pár tipů, co dělat, pokud byste nějakou chtěli sbalit.

Přepis titulků

Podle výzkumů se ženám líbí muži s kytarou, ale mně se nechce učit hrát na kytaru, slyšel jsem, že je to těžké. Ale můžu se naučit ji držet a hýbat rukama dost dobře na to, aby sis myslela, že jsem třeba v kapele. Taky umím dělat kytaru na pusu a přitom jako hrát na skutečnou. To je to, co ženy chtějí. Neumím hrát na saxofon, ale prý to vždycky vyjde. Ženy milují saxofonisty, tak jsem jeden koupil na blešáku.

Vypadá strašně komplikovaně se všemi těmi pohyblivými částmi, ale stačí, abych hýbal prstama a pohodil hlavou dozadu, a už se ti podlamují kolena. To je to, co ženy chtějí. Vlastně tak úplně nemám práci, ale slyšel jsem, že slečnám se líbí muži, kteří nežijí s rodiči a jezdí autem místo na kole. Tak jsem ukradl tenhle kabriolet a šlohnul ten oblek a vím, že na tebe dělá dojem, když řídím a telefonuju přes Bluetooth.

Ne, ve 3 už schůzku mám, ale dobře, budu tam a to druhé vezmu přes Skype. Ale ve 3:10 mám raketbal. To je to, co ženy chtějí. Nejsem schopný vůči komukoli pociťovat emoce, protože jsem sociopat. Nikdy jsem nepoznal svou matku. Ale naučil jsem se napodobovat lidské pocity a přesvědčit ženy, že mi na nich záleží. Zjistil jsem, že skvěle funguje, když jí řeknete, že má hezké vlasy.

Ahoj, jak se máš? Naprosto miluju čas strávený s tebou. Krásně voníš, jsem díky tobě nejšťastnějším mužem na Zemi. Můžeš mi věřit. To je to, co ženy chtějí, to se dámám líbí, to kočky milujou, to samice preferují, po tom zlatíčka touží, na to mají děvčata chuť, do toho jsou holky blázni, to je to, co ženy chtějí.

Nezhubla jsi? Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neuváděl jednu chvíli ten KassemG =3? Každopádně Rhett a Link jsou super, teda byli, než se Link ostříhal. :D

11

Odpovědět

moderoval asi len 2 diely, mňa by skôr zaujímalo čo sa s ním stalo, nejako sa vytratil...

10

Odpovědět

Chlap s bluetooth v uchu? :D Muze nekdo vypadat jeste jak vetsi debil nez chlap s bluetooth v uchu? :D

73

Odpovědět

Žena s bluetooth v uchu.

52

Odpovědět

+:PBluetooth s dítětem v uchu

50

Odpovědět

+DodislavUcho s chlapem v bluetooth.

41