Počkat, tohle je propagační video!College Humor

Přidat do sledovaných sérií 24
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:2 858

Product placement je forma skryté reklamy, které se v dnešním světě už jen těžko vyhnete. Obzvlášť, když něco začnou propagovat vaši přátelé...

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

KDe jsou staré dobré reklamní propagace "Zajděte si na med do Jednoty"? :D

11

Odpovědět

Když si vzpomenu na originálnost a vtipnost POV videí, Trooperů, google chlápka a další starší díla College Humoru, musím zamáčknout nostalgickou slzu. Tahle parta křečovitých a nesympatických tumoristných autorů rádobyfnipných skřečů zkazila celou značku. Nebo je to jen špatným výběrem videí?

162

Odpovědět

Meno okuliarnatej je Siobhan 1:50

02

Odpovědět

Teď vážně ... COLLEGE HUMOR jde pomalu do sraček.

285

Odpovědět

Zrovna před pár dnama jsem nad tím přemejšlel, čím to je...

Kromě toho, že se snad kompletně změnil tým herců, hlavní rozdíl mezi starým a novým CH vidim v tom, že starý díly byly zaměřený víc na "nerdy" a často se tam parodoval nějakej film, seriál atd. Humor byl taky o něco absurdnější a nápaditější .

Z těch novejch dílů cejtim spíš snahu zalíbit se mainstreamovejm dementům, co na FB sdílej příspěvky typu "when your spolužáci zjistěj that you have svačina" s fotkou Jacka Sparrowa utíkajícího před domorodcema pod tím.

201

Odpovědět

+Moggsa řeší politiku, místo toho aby se snažili být vtipný

23
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)