Počkat, tohle je propagační video!CollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:6 823

Product placement je forma skryté reklamy, které se v dnešním světě už jen těžko vyhnete. Obzvlášť, když něco začnou propagovat vaši přátelé...

Přepis titulků

Lidi, lidi, lidi... Dole je auto, které se řídí samo. Musím vás varovat. Bude vás soudit, ať budete chtít jet kamkoliv. Ale myslím, že vím přesně, kam by mělo jet. Jdi do háje! - Co? - Tohle je propagační video. Nesnáším, když společnosti dělají skrytou reklamu se známými tvářemi, aby to vypadalo jako obyčejné vtipné video.

Nebudu součástí vašeho podvodu! Cože? Je to jen hloupé video o samořiditelném autě s předsudky. Ale myslím, že přesně vím, kam by mělo jet. No tak, kámo. Proč bys jinak jedl během vysvětlování, když nic nepropaguješ? A jak divně držíš ten sáček, abys nezakryl značku. - Co má skvělá chuť brambůrků společného s autem? - Nic. Nikdy to nesouvisí s produktem, jen je tu podivné spojení se sloganem jako: "Chompsky's – jeďte do křupava nebo tak."

Předvedu ti to na streamovací službě od HTZ. Telefon s nejostřejší obrazovkou na trhu. - Ty propaguješ! - Co? - Propaguješ! - Šílenče! - Propaguješ! - Ne, jen mám rád telefony od HTZ. HTZ. Spojte se. Nevím, Grante, ale zní to podezřele. - Katie?

- Lidi, pojďte honem. Dole je auto, co se řídí samo. Ale musím vás varovat, bude vás soudit, ať se rozhodnete jet kamkoliv. Naštěstí já budu chodit ve svých Walkerkách. Sakra! Kdo z vás dvou propaguje značku? Já ne. Nejsem žádná volavka. O co že je to Grant? Vypadá jako šprt, který na konci reklamy nějak sbalí holku. - Já tipuju Katie. - Co? Žádná soda není tak osvěžující jako Splish. Já to nejsem.

Myslíte, že by mě Splish soda nechala vzít si takové tričko do reklamy? - Viděli jste to tričko? - Hrozné. - Ale víte, co není hrozné? - A co ty Shavon? Přišla jsi, když se stupňovalo napětí. - Vysvětli to. - Ne, je to jen náhoda. Kdybych chtěla propagovat boty, vybrala bych si něco lepšího než tyhle škrpály. I když jsou velice pohodlné. No, já to nejsem. Jsem jen loajální zákazník HTZ, který si cení jejich balíčku aplikací.

Řekla bych, že to zní divně. Ale ty vždycky zníš, jako když tě filmují. Mikeu, co to je? - Nic. Nic. - Dej mi to! Můj bože! To je smlouva na doživotní dodávku brambůrků. - Vinen! - Dobře, uklidni se. Jo, dostali jste mě. Dělám propagační video.

Chtěl jsem všechny ty brambůrky pro sebe. To velké křupnutí, které vás nikdy nezklame. Ve třech nových příchutích. Chilli a kanic, holandská omáčka a Piňa Colada. Nebýt vás dvou detektivů, tak mi by mi to prošlo. - Nech toho, křupáku. - Jo. Samořiditelné odsuzující auto, zavez ho do vězení. Vězení? Spíš kýblení. Kýbly plné brambůrků. Počkat, vězení? Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

KDe jsou staré dobré reklamní propagace "Zajděte si na med do Jednoty"? :D

11

Odpovědět

Když si vzpomenu na originálnost a vtipnost POV videí, Trooperů, google chlápka a další starší díla College Humoru, musím zamáčknout nostalgickou slzu. Tahle parta křečovitých a nesympatických tumoristných autorů rádobyfnipných skřečů zkazila celou značku. Nebo je to jen špatným výběrem videí?

173

Odpovědět

Meno okuliarnatej je Siobhan 1:50

02

Odpovědět

Teď vážně ... COLLEGE HUMOR jde pomalu do sraček.

286

Odpovědět

Zrovna před pár dnama jsem nad tím přemejšlel, čím to je...

Kromě toho, že se snad kompletně změnil tým herců, hlavní rozdíl mezi starým a novým CH vidim v tom, že starý díly byly zaměřený víc na "nerdy" a často se tam parodoval nějakej film, seriál atd. Humor byl taky o něco absurdnější a nápaditější .

Z těch novejch dílů cejtim spíš snahu zalíbit se mainstreamovejm dementům, co na FB sdílej příspěvky typu "when your spolužáci zjistěj that you have svačina" s fotkou Jacka Sparrowa utíkajícího před domorodcema pod tím.

211

Odpovědět

+Moggsa řeší politiku, místo toho aby se snažili být vtipný

24