Polské legendy: Miluji svobodu

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:15 440

Dnes se dozvíme trošku víc o tom, co se děje v pekle. Navíc to vypadá, že se blíží nový krátký film. Na facebookovém profilu Polských legend autoři na otázku, kdy bude další krátký film, doporučují sledovat jejich profil, aby člověku nic neuteklo (a přímo tam vyvrátili teorii, že je Polským legendám konec). Tak snad již brzy.

Za pomoc s překladem děkuji, podobně jako u minulých dílů, Johanovi.

Přepis titulků

Tak málo žádám, tak málo toužím, tak málo jsem viděl, tak málo toho uvidím... Tak málo myslím, tak málo znamenám, tak málo jsem slyšel, tak málo toho umím...

Svoboda! Miluji a rozumím svobodě. Vrátit ji však nemohu. Svoboda! Miluji a rozumím svobodě. Vrátit ji však nemohu. Tak málo jsem toho měl, tak málo toho mám, mohu všechno ztratit, mohu zůstat sám.

Svoboda! Miluji a rozumím svobodě. Vrátit ji však nemohu. Svoboda! Miluji a rozumím svobodě... Svoboda! Miluji a rozumím svobodě. Vrátit ji však nemohu. Miluji a rozumím svobodě. Vrátit ji však nemohu. Tak málo jsem toho měl, tak málo toho mám, mohu všechno ztratit, mohu zůstat sám.

Svoboda! Miluji a rozumím svobodě. Vrátit ji však nemohu. Svoboda! Miluji a rozumím svobodě. Vrátit ji však nemohu. Svoboda! Miluji a rozumím svobodě.

Vrátit ji však nemohu. Svoboda! Miluji a rozumím svobodě. Vrátit ji však nemohu. Vrátit ji však nemohu. Miluji ji, vrátit ji však nemohu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chodím sem docela často, a většinou proto abych si pustila tuhle písníčku. Jenom se přihlásim a z oblíbenejch vyberu tohle video a pak ho jedu několikrát za sebou, je dokonalý, .... ráda bych si to dala jako vyzvánění , víte někdo jak to udělat?

00

Odpovědět

+Awkward Hartikdíky moc mám stáhnuto, zbytek už zvládnu, mimochodem, vím že se to sem moc nehodí, ale nenašla jsem odkaz kam posílat návrhy na videa a jenom jsem se chtěla zeptat, jestli by někdo nebyl schopnej přeložit tohle ? : Египтянин

00

Odpovědět

Vpravo dole klikni na ikonku youtube...zkopíruj link...zadej si některý z online convertorů (vygoogli youtube to mp3)...a máš hudbu jako mp3...dál už si poradíš :)

10

Odpovědět

Neco mi rika, ze nekdo zklamal pana pekel az prilis... :D

50

Odpovědět

Novy diel s Babou Jagou by bol super :)

52

Odpovědět

Když jsem je viděl poprvé tak jsem si myslel že tomu Borutovi velí tenhle chlápek, ale opak byl pravdou a teď to vypadá jakoby ho s tou holkou měli dost a chtěli ho sesadit. :)

90

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že Boruta podělá skoro všechno, na co sáhne, není se jim co divit ;-)

132

Odpovědět

Má někdo nějakou teorii? Ty jizvy asi po křídlech, že by padlí anděl Lucifer?

73

Odpovědět

Tak všichni "čerti" jsou teoreticky padlí andělé svržení spolu s Luciferem, tudíž ano, jizvy jsou po křídlech, ale sám Lucifer to nebude (to by si Boruta tak nevyskakoval).
Na druhé straně někteří čerti jsou asi původně lidé (například Lucinka), takže nám možná chtějí autoři naznačit, že tenhle týpek je "čistokrevnej" původní čert :-)

80

Odpovědět

+JezusPadli andele byt mohou ale kridla nemaji a nemeli. Ty maji jen vyssi tridy andelu coz byl jen Lucifer.

00

Odpovědět

Kde je sakra další díl od Ozzy Mana?! Už je středa a pořád nic.

321

Odpovědět

Taky se na něj těším, určitě se ho brzy dočkáme ;-)

46

Odpovědět

+XardassNo konečně. BTW děkuju za ty palce dolů.

17

Odpovědět

+Chceme GoTA pojďte ještě pár palců dolů na tomhle komentáři. :)

16

Odpovědět

OT
Admine, neskromný dotaz — bylo by možné obnovit toto video včetně titulků?
Blinky

65

Odpovědět

Mínusáři, vám to video jede?
Mně to vrací hlášku "Error loading player: No playable sources found".

73

Odpovědět

+mykanecNejede.

72

Odpovědět

+Kafka TamuraHlavně že reklama před ním jede :)

30