DrakPolské legendy

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 118
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:418
Počet zobrazení:28 651

Další z cyklu krátkometrážních filmů Polské legendy je tu a tentokrát půjde o velké zvíře. Přichází totiž Drak. A kde je Drak, nesmí chybět krásná princezna a odvážný Honza, Jan nebo Janek.

Přepis titulků

Do prdele! POLSKÉ LEGENDY DRAK Co to má být? Mazej. Mazej! Ty mě natáčíš bez dovolení? - Já jen... - Tohle děláš po nocích? - Roboty na špehování holek? - Já jen... Jak se to štěně jmenuje?

Úchyl? Chtěl jsem si vytvořit dynamický 3D model... Čau, pejsku. Je tvůj páníček vždy takhle odvážný? Olo... Nechceš se mnou zajít do kina? Olo... Vstávej, vstávej! - Drak unesl další dívku. TEROR V KRAKOVĚ Jeho úmysly nejsou známé, ale určitě nebudou dobré.

To byl Drak! Podle našich informací se jmenuje Adolf Kamchatkov. Co dělat, aby se lidé nebáli vyjít ven? Já se ho nebojím. AKTUÁLNÍ ZPRÁVY: DRAK ZAÚTOČIL NA ARMÁDU Pojďme s ním jednat. Se zločincem jednat nebudeme! - Berete od Draka úplatky?

VELITEL V žádném případě! KDO PODMÁZL ŠÉFA POLICIE? POLITICI JSOU NEJEDNOTNÍ CHAOS V POLITICE Blíž jsem mu ještě nebyla. Je úžasný! Janku? Jsem v pořádku, opravdu. Díky. Janku!

NEJVÍC VITAMÍNŮ MAJÍ POLSKÉ HOLKY Nejvíc vitamínů mají polské holky. To je pravda, to je fakt. Dívčí šarm, půvab a takt. Na celém širém světě krásnějších nenajdete. Za jeden úsměv prodal bych Chicago, Paříž a i Krym. Budeš v klidu? Ola... Vezmi si mě, Draku!

Už je sedm! Rodičovská kontrola. Aspoň to nejsou roboti. Ahoj, mami... Šel jsem do školy dřív, ahoj. No tak... No tak, no tak! Podle všech indicií to vypadá, že Drak je konečně mrtev.

Zatím neznáme detaily, ale budeme vás i nadále informovat. Kvůli spolupráci s organizovaným zločinem... jsme zatkli pana premiéra i pana prezidenta... UNESENÉ DÍVKY JSOU V BEZPEČÍ Smrděl Drakovi dech? Už víš, na co mě vezmeš do kina? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takhle se mají dělat filmy, na tohle bych šel do kina hned!
Jen se ponaučte, zvláště pak všichni tvůrci dementních českých filmů.

101

Odpovědět

Není ten borec, co hraje na trumpetu herec ze Sexmise? :-D

40

Odpovědět

na co pujdou do kina? přeci na Ghost in the shell :D

270

Odpovědět

Jn, vždy ty první nápady jsou dobrý, ale jako u každého či všude nápady docházej...

110

Odpovědět

TERMINAL_OUTPUT
cat filename
vi filename
emacs filename
head filename
tail filename
(borec očividně potřebuje nutně něco vypsat :D )

100

Odpovědět

V tom Polsku mají tedy fajné dcérky...

510

Odpovědět

Ola, oolalala :) fakt dobre spracovane, a sup sup vsetci si teraz googlite meno Vanessa Aleksander :D

70

Odpovědět

No Drakovu mrtvolu jsme neviděli, takže možná bude ještě pokračování stejně jako je pokračování Twardowského. :)

30

Odpovědět

Pokračování Drakova příběhu je přímo v pokračování Twardovského, stačí se pozorně dívat :-)

20

Odpovědět

+XardassNo tak to se těším až to tu taky bude. :)

10

Odpovědět

Každý přece ví, že na zabití draka stačí, dle receptu mistra Kozojeda, vykuchat ovci, napěchovat ji kýchavicí, rulíkem, kozím pyskem, sírou a ševcovskou smůlou. Pro lepší efekt můžeme přidat taktéž dva žejdlíky lektvaru na vředy, který umíchá obecní ranhojič.
A pokud tento recept nezabere... Inu, co se dá dělat, že?

"Co se dělo potom? Povídej, Marigolde!"
"Copak dělám něco jiného? Přece povídám. Poslyšte, jak to bylo dál. Netrvalo to ani takovou chvíli, co by stačila přičinlivému chlapíkovi k rozvázání ženské šněrovačky, a drak začal ryčet a vypouštět dým zepředu i zezadu. Metal kozelce, pokoušel se vzlétnout a potom úplně ochabl a znehybněl. Dvojice dobrovolníků se vydala ověřit, zda otrávená bestie ještě dýchá. Byli to obecní hrobník a obecní blázen, zplozený pomatenou dcerou dřevorubce a četou námezdních pikenýrů, kteří táhli přes Holopole během povstání vévody Močihracha."
"Ty ale umíš lhát, Marigolde."
"Já nelžu, pouze dodávám příběhu barvitosti, a to je rozdíl."
"Ne moc velký. Škoda času, vyprávěj."
"Inu, jak jsem říkal - statečný hrobník a chrabrý idiot vyrazili coby průzkumníci. Holopolští jim potom postavili pomníček - je malý, leč oko potěší."
"Aha," poznamenal Borch. "To znamená, že drak zůstal naživu."

A nebo víte co? Radši nechme draky být, i oni si zaslouží přece žít...

410

Odpovědět

Už tuším co se nám začne v budoucnu objevovat v Legendárních videích. Tahle serka je nadějná

60

Odpovědět

A kde jsou další díly? Nebo to je venku jenom tato a twardowski?

20

Odpovědět

Další díl bude příští středu - a dozvíme se, jak pokračuje příběh pana Twardowskiho :-)
Jinak venku je pak ještě Operace Bazilišek a Jaga, ty se tu objeví vždy s týdenní odstupem. A je pravděpodobné, že časem přibude ještě něco dalšího, ale na to už si budeme muset počkat déle.

120

Odpovědět

... nevim, zrovna tenhle díl se mi zdá asi nejhorší... je to celý takový strašně nesmyslný... v těch dílech, kde je nějaký nadpřirozeno to nevadí, tam se to dá vysvětlit univerzálním "it's magic", ale tady bohužel ne...

413

Odpovědět

Ano, nejhorší z téhle série asi je... Ale pořád naprosto skvělý :) taky je to jejích první kousek.

150

Odpovědět

+TsunAmiMně přijde super, že i nejslabší díl celé série je takhle dobrý :-) A čekají nás už jen lepší a lepší kousky!

220

Odpovědět

+XardassJo, ostatní jsou úžasný, ale v tomhle je prostě moc naprostých kravin... stačil by 1 random blbeček s pistolí, kterej by si počkal někde schovanej a byl by konec... nevěřim tomu, že by se mu nikdo nepokusil postavit už dřív... totální bullshit, nikdo neví, jak si poradit s normílnim člověkem, kterej se v klidu prochází na veřejnosti?

24

Odpovědět

+BullOverA tak to je spíš stížnost na zdrojový materiál. Není to snad v každé druhé pohádce tak, že na draka stačí "jeden random blbeček", co má kuráž? :-)

120

Odpovědět

+XardassNeni, drak je obří magická potvora co ti usmaží armádu během vteřiny - tenhle Drak je obyčejnej člověk, kterej pokud zrovna neni zalezlej v tom ultramegaop něčem, tak je stejně zranitelnej a smrtelnej, jak kdokoli jinej.

24

Odpovědět

Super

90

Odpovědět

tak to byla opravdu hezká "pohádka"

110

Odpovědět

Hodně dobrý

191

Další