Polské legendy: Tohle je můj kousíček země

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:235
Počet zobrazení:14 020

Na další díl Polských legend si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, ale nezoufejte, je tu další videoklip. Tentokráte přišla na řadu hvězda dílu Operace Bazilišek, Eugeniusz Bardacha.

Za pomoc s překladem děkuji Johanovi.

Protože je o vše, co se týká Polských legend, velký zájem, rádi bychom přeložili i bonusové materiály, tedy především videa typu "Making of...". Bohužel ta nejsou otitulkovaná a mé znalosti polštiny (ani znalosti mých kolegů) nejsou dostačující pro zajištění kvalitního překladu. Obracíme se tedy na ty z vás, kteří polšinu ovládají. Pokud máte chuť a čas pocvičit polštinu a zpřístupnit tak další materiály týkající se Polských legend i ostatním, ozvěte se nám na Facebooku.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Jste zatčen... Jste zatčen... Jste zatčen... Jste zatčen a půjdete s námi. Někdo mě zase špehuje, lehce škrábe na dveře. Strašlivým okem kyklopovým radí, hřmí a vysmívá se mi.

Nábytek jsem porozbíjel, chci si objednat nový. Omítku ze stěn jsem sedřel a je čas zazdít dveře. Tohle je můj kousíček země, tak už mi neříkejte, co mám dělat. Tohle je můj kousíček země, tak už mi neříkejte, co mám dělat.

Velké dílo dokonáno, hlad mě nutí odejít. Pružím se a napínám. Ale zeď stojí, jak stála. Tohle je můj kousíček země, tak už mi neříkejte, co mám dělat. Tohle je můj kousíček země, tak už mi neříkejte, co mám dělat.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pružím se a napínám ...leč mu stojí jak stan.

01

Odpovědět

moc pěkný. mimochodem, originál písničky je od legendy polského ska Mr. Zoob https://www.youtube.com/watch?v=ThUCncO0x0Q

30

Odpovědět

Geniální formát. Nutně potřebujeme české legendy, materiálu máme dost - Horymír, Bivoj, Dívčí válka... až po Péráka. Určitě by se vybralo dost peněz přes Kickstarter, jestli máte někdo kontakt v Allegru, dejte jim vědět :)

110

Odpovědět

napiš troškovi

132

Odpovědět

zkus zkontaktovat FAMU, ať už netočej jen p******y a kozoviny

60

Odpovědět

Hodně chytlavá melodie a super natočené. Už jsem to viděl snad desetkrát (a to jen dneska). Jinak song mnohem lepší než originál a polské legendy jsou skvělé každý díl. Nemůžu se dočkat dalších dílů (hlavně Twardovskiho)

70

Odpovědět

Ja teda doufam ze budou delat dal a dal.. je to supr.

60

Odpovědět

Polské legendy sú proste perfektné, a je jedno aká tématika. Keď budeme mať Slovenské legendy tak by sme mali už Kapitána istého :)

301

Odpovědět

A prečo? Lebo si to zaslúži :)

61

Odpovědět

Kapitána Euro?

11

Odpovědět

Máme aj podplukovníka Roba a majora Lajčiho :D proste kompletný vojenský štáb. Mali by sme ich poslať do útoku a napadnúť Maďarsko. Od Jana máme tankový prápor. Do dvoch dní sme v Budapešti.

00

Odpovědět

K tomu poslednému potom čo videl ako dopadli jeho kolegovia, tak tomu sa hovorí teda zarytý šikanátor

100