PiknikPošahaná přítelkyně (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:477
Počet zobrazení:5 533

Seth se vydá se svou novou přítelkyní Megan do parku, aby spolu mohli strávit nějaký čas v klidu a o samotě. Nicméně už asi tušíte, že to dopadne trochu jinak...

Všechny díly tohoto seriálu najdete zde.

 

Přepis titulků

Je tu krásně. Díky! Honem! Dělej! Je to skvělý. Jsem tu ráda. Krásnej den, viď? Posledně jsem tu byl s Brandy a dostali jsme pokutu. - Vážně?

Za co? - Házení odpadků. Ta děvka. Jdeme. Ne, není to v pohodě. Neměl jsem o ní mluvit. To je dobrý. Mně to nevadí. Rozchody jsou občas náročný. Megan? Sethe? Božínku, to je ale náhodička. Tohle je Matt.

Mám ho na šukání. - Ahoj, Matte, ráda tě poznávám. - Moc mě těší. Řeknu vám, že jsem jak přejetá. Bolí mě vagína. Má strašně velký péro. Je asi takhle dlouhý a strašně to bolí. Ale v tom dobrým smyslu, viď? - Chceš jít pryč? - Ne, je to skvělý. Fakt skvělý. Co kdybyste se tady s panem Kládou odebrali na svou deku?

Radši zůstaneme na tý vaší, protože tu máte spoustu místa. A my dvě musíme podrbat. Neozvala ses mi od chvíle, cos začala randit s mým bejvalým. Jaj... - Ten čas ale letí, co? - Jo. Musím už jít... mrknout na jeden zápas. Mrknout na zápas, jasně.

Nevadí. Takže... se rozloučíme. Tak jo. Byls skvělej. Díky. Kde jsem to skončila? - Už vím. Říkala jsem, že jseš proradná mrcha, co přebírá kluky. - Brandy. To byla sranda, lidi. Klid. Hele, Seth mi říkal, že je mezi váma definitivní konec. Jo, to taky je. Až na ten úlet z minulýho tejdne, viď? Jo, Seth mi o tom řekl.

Mně to nevadí, protože jsme spolu ještě oficiálně nechodili. To je milý. - Musím říct, že ti to dneska vážně sluší. - Díky. Jo, ten kurví make-up ti vážně svědčí. Brandy! Sranda! No tak, uklidněte se. - Sluší ti to, zlato. - Panebože! - Vzpomínáš, jak jsme tady dostali pokutu?

- Ne. Ne. - Vždyť jsi mi o tom říkal. - Ne. Když už jsme u divokýho sexu, ohnul si mě přes skluzavku - a zrovna šel kolem strážník... - Brandy, zmlkni! - Zavři už kurva hubu! - Ale vy jste si taky užili svý, ne? Vždyť se říká, že ty divný a uťáplý bejvaj v posteli největší dračice, ne? - Akorát by neměly trpět na opary. - Ty míváš opary? Měla jsem ho asi dvakrát ze sluníčka. Není to herpes nebo tak. - To teda je.

- Podle mě není. Kdy jsi měla naposledy herpes? Ježiš, já úplně zapomněla! Opary nesnáší. Dělá se mu z nich blbě. - Brandy, co děláš? - Nemá ráda komiksy. - Brandy, chováš se jako kráva. - Neříkej mi tak! - Co uděláš? Budeš zase předstírat pláč? - Proč? Co uděláš ty? - Zase na mě zavoláš fízly? - Jen když na mě budeš zase zkoušet pitomý karate. Moje karate není pitomý! Tady to sama vidíš.

A tvůj zpěv je ještě pitomější. Proč mě musíš pořád shazovat? Nesnáším tě! Zavřete už oba klapačku! Oba dva jste blázni a je to na mě až moc velký sousto. Tohle nemám zapotřebí. Megan, poč... Proč musíš všechno zkazit, Brandy? - Jseš mrcha. - Čekám dítě. - Co? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jasně těhotná , to jako po tom minulím análu ? :D

180

Odpovědět

Prečo by mal Cedis trollovať za to že povedal svoj názor? Tak napoly s ním súhlasím - nepríde mi žeby to nejako zhadzovalo ženské, každému musí byť jasné že to je vyhnané do extrému, ale fakt je to miestami vyhnané až príliš vysoko a v podstate celý čas mi to lezie na nervy. Globálne nemám rada typy seriálov/filmov, kde si akurát celý čas hovorím "toto by sa v skutočnom svete nemohlo stať!", v tejto časti to ešte dvojnásobne zabili Megan (pretože v skutočnosti by žiadne ženská len tak neodišla) a liezla mi krkom tá hopkajúca kamera. Priznávam ža chyba je pravdepodobne vo mne, proste toto nie je typ humoru ktorý mám rada, aj keď niekedy sa podarí tvorcom spracovať tak, že kašlem na realitu a dobre sa bavím - tu sa to ale nepodarilo. Seriál poctivo sledujem po BugHer0vom oslavnom nápeve pri prvej časti, ale ústredná dvojica mi je nesympatická až hrôza, hercom neverím ani ň (čo bude pravdepodobne vďaka tomu extrémne "uveriteľnému" scenáru), bomba hlášky som zatiaľ nepostrehla a tie zvraty, no tak, naozaj bolo až také nepredvídateľné a prekvapujúce že mu povedala že je tehotná? Dám tomu ešte dva diely a uvidíme, ale bojím sa, že tento seriál u mňa pôjde do kytek...

180

Odpovědět

tak ta je super pošahaná 9/10 pošahanosti, ale hodnocení seriálu 10

180

Odpovědět

"Jsem těhotná" :D Ty překvapivý prohlášení na konci jsou vždycky nejlepší :)

182

Odpovědět

Po třetím díle hodnotím. Pro mě 7/10. Nedokážu přesně popsat kvůli čemu to ztratilo ty 3 body, ale celkově to asi není můj šálek čaje, i když ty konce mě vždycky rozsekají :)

180

Odpovědět

Ty konce to vždycky zabijou :D

181

Odpovědět

Nojby.bloger.cz: Ktorú ruku voláš Zuzanka? Pravú či ľavú?

181

Odpovědět

Mě to přijde vtipný, necejtím to jako urážku ženských :D

181

Odpovědět

chtělo by ji seznámit s nějakým psychopatickým voierem.. :-D

cedis: trolling ?

186

Odpovědět

Konce dycky dostávaj :D co bude asi příště?

POZOR! SPOILER!

Ep.1: Já tě podvedla
Ep.2: NOOO
Ep.3: Čekám dítě
Ep.4: Prodávám plutonium

181

Odpovědět

nemůžu to hodnotit :D mám chuť tomu dát jedníčku bo mě to tak sere, ale chci vidět další :D

183

Odpovědět

ty konce to vždycky nejvíc dorazej :D

182

Odpovědět

Konec :D

182

Odpovědět

Já vím, ale prostě mi to tak příjde, že je to místama až moc přehnaný, když je autor ta přítelkyně je jasný, jak to je myšlený, ale rozhodně nenarážím na seriál ani na překlad... prostě můj názor a nechi vyvolávat další zbytečný konflikty...

186

Odpovědět

Nojby.bloger.cz: Takže je... :lol:

182

Další