Šílené očiPošahaná přítelkyně (S02E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:384
Počet zobrazení:5 155

Tímto dílem zahajujeme 2. řadu seriálu Pošahaná přítelkyně a já i přes rozporuplné ohlasy doufám, že si k seriálu ještě cestu najdete. Mnozí z vás mu vyčítali, že jede v každém díle podle stejné šablony, ale dnešní díl bude diametrálně odlišný. Celá 2. série se nese v trochu jiném duchu a je plná vzpomínek na minulost, díky kterým možná aspoň částečně pochopíte, proč začal Seth s Brandy chodit. Čeká vás ještě spousta překvapení...

Přepis titulků

- Brandy, dej tu bouchačku pryč! - Chci, abys do 5 vteřin vypadnul! - Pět, čtyři, tři, dva... - Tak jo. Tak jo! - Už padám. Už padám. - Jedna! O ROK DŘÍVE... A pak říká skřítek ševci: "Dneska ne, pane!" Jsem úplně na káry. A víte, co to znamená?

Čas na balení roštěnek! Hurá. Zdravíčko, nožky! - Ta je sexy. - A vysoká. Je jako... Žvejkal bez chlupů. Úplně mi z ní tvrdne. Má nádherný oči.

Ne, má je šílený. Tohle nejsou šílený oči. Jsou jako nádherný... - dětský očička. - Pokud je to dítě šílený. - Tohle jsou na tuty šílený oči. - To teda nejsou! Nebo mám šílený oči rád. Šílím po šílenejch očích. Nechci se s ní přece ženit. Jen chci zdolat ty palmy.

Sledujte. Stojí to tu za prd. Jo, možná bysme měly jít. - Můžu se vás na něco zeptat? - Jo. - Máte ráda štěňátka? - Jo! Věděl jsem to! Já taky. - Jak se jmenujete? - Brandy. Seth.

Ahoj. Můžu vás pozvat na skleničku? - Jo. - Počkat, já si dám, ale ty přece nemáš pít. Jo, mám zakázáno pít alkohol. Proč? - Nařízení od soudu... - Protože jsem dřív hodně pila a pak mi to začalo lézt na mozek, tak jsem přestala.

Sangrii? To je jen ovoce a voda. - Jo. - Radši bych... - To bude dobrý. Je pěknej! Brandy, říkalas, že si potřebuješ odpočinout od chlapů, randění a... - Maracuja. - Ta mi nic neudělá. - Jo. - Jo. - Na zdra... Tak nic. To je dobrota.

Dobře. Úplně jsem zapomněla, jak je alkohol skvělej. Už to začínám cejtit. - Jdem na panáka! - Dobře. - Honem! - Tak jo! Prostě... jsem zatím nenašel tu pravou. Poslední holka, se kterou jsem chodil, mi pak řekla, že je vdaná. Bože můj!

Bejt nezadanej je pěkně na prd. Na velký prd! Ty jseš fakt úžasná. Nechce se mi věřit, že čteš vážně komiksy. Komiksy zbožňuju! - Ty jseš tak milej. - Ty jseš milejší. - Bože můj, přijde mi, že ti můžu věřit. - To můžeš. - Vážně?

- Jo. Protože jsem ti tohle nechtěla říkat, ale asi to nakonec řeknu. Povídej. - Dobře, mám za sebou zkaženej vztah. - Ty jseš zkažená. Nech toho, já jsem vážně zkažená. Můj bejvalej vlastnil jeden klub nebo tak něco a... praštil mě. Ale holky se přece nemlátěj, tak jsem na něj šla zavolat policii. Zavolala jsem, oni přijeli a on si začal vymýšlet úplný nesmysly o tom...

že jsem ho ohrožovala nějakou láhví... Že jsem rozbila láhev a další věci a že jsem na něj šla s pálkou nebo co... Už si to přesně nepamatuju. Máš strašně pěkný rty. Díky. Takže proto nesmím pít a on je teď ve vězení. Bože můj, jsem ráda, že jsem to ze sebe dostala.

Já z tebe chci taky všechno dostat. - Ty nejseš jako ostatní chlapi. - To si piš, že nejsem. Hele, nechceš se přesunout ke mně? Bydlím kousek odsud. Jo. Počkat. Nejdřív mi něco slib. Cokoli.

Nesmíš se do mě zamilovat. Včerejšek byl úžasnej. Klidně mi kdykoliv zavolej... nezávazně. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a dobře mu tak :D ....asi přestanu pít než příště půjdu balit holky

180

Odpovědět

BugHer0: tak to se omluvuju, nevšimla sem si :D

181

Odpovědět

MoniQ: Psal jsem to tu už u prvního dílu. To je teda zajímavost. :-)

188

Odpovědět

...: budu se hádat do morku kosti kdo ju měl dřív :D :P

180

Odpovědět

na ČSFD v zajímavostech: ,Scénář píše sama hlavní herečka Lindsey Reckis.´ :)

182

Odpovědět

.....: heej :D ja sem mel tu prezdivku driv di pryyyc :D

a o pul roku pozdeji rekl 2 slova : Jo, Jasne -- a v Brandy se probudilo to, co udelala se svym minulim manzilkem :) chudak Seth

181

Odpovědět

mne sa tento serial celkom paci lebo j iny ako ostatne, dufam ze v preklade budete pokracovat

180

Odpovědět

Celkem ho i chápu, ožralej bych do ní možná taky šel :-)) A ta noc musela být celkem úžasná :D

182

Odpovědět

Co 3-4 podprsenky ... ale kolik paruk tam lezi :-D

180

Odpovědět

bulljoker 23:22 - 21.12.2011

takže druhá serie bude takovej flashback.. chudak neví co ho čeka
_______________________________
My jsme na tom ještě hůř, protože víme do čeho se řítí a nebudeme mu v tom moci zabránit... ach, ta bezmoc :)

182

Odpovědět

... a začal si vymejšlet nesmysly o tom jak sem ho ohrožovala lahví a že sem na něj šla s pálkou nebo co.. xD

190

Odpovědět

takže druhá serie bude takovej flashback.. chudak neví co ho čeka :D

180

Odpovědět

Mě se takový seriály líbí, je to jiný :)
Už se těšim na další díly :)

180

Odpovědět

Swarley ?

181

Odpovědět

IT´s a TRAP!!!!

181

Další