Dokonalý přítelPošahaná přítelkyně (S03E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:552
Počet zobrazení:5 996

V dnešním díle uvidíte, že najít dokonalého přítele je sice fajn, ale má to svůj háček. A v závěru dílu se dočkáte scény, která posune děj celého seriálu opět o krůček dál. ;-)

Přepis titulků

Chutná ti to? Nechutná, viď? Děláš si srandu? Je to hrozně dobrý. Z čeho jsi udělala tu omáčku? - Nikdy jsem nejedl těstoviny s lepší omáčkou. - Nemusíš to přechválit. Tak dobrý nejsou. Spíš jsem je nedochválil. Dokonale jsi vyvážila množství bazalky a ostatních složek a zároveň se ti povedlo zvýraznit chuť rajčat.

Když navíc pomyslím na to, jak ti to slušelo, když jsi to vařila, chutná mi to ještě mnohem víc. Jsem ráda, že ti to šmakuje. - Takže tvý rodiče bydlej ve městě, viď? - Jo. - Jsou na dovolený nebo někde? - Ne. Jen je mi divný, žes nás ještě neseznámil, ale... To je úžasný nápad. Zrovna jsem jim líčil, jak jsi úžasná a chtějí tě poznat.

Měl bych je na víkend pozvat. Můžeš jim uvařit tyhle výborné těstoviny a máma bude radostí bez sebe. Boží. Tak jo, to zní dobře. - Asi ti fakt chutnaj. - Miluju je! Aha... No jo, chápu. Co jsem řekl? To nic.

Já to nějak skousnu. Co skousneš? Co se stalo? Nemrač se. Krásko, prosím, řekni mi, co jsem provedl. Ne, já jen, že... Vždycky říkáš, že mě máš rád a rád se mnou trávíš čas, ale mý těstoviny miluješ. To je celý. Ale já to nějak přežiju. O čem to mluvíš?

Nechám tě s milenkou o samotě, jo? Ať máte soukromí. Stůj. Dobrá. Chtěl jsem s tím počkat až po večeři... ale stejně mi to už dělalo bouli na kalhotách. Co to je? Podívej se. Bože můj!

To jako fakt? Brandy, poslední týdny ze mě učinily toho nejšťastnějšího muže na světě. Miluju tě. Vážně? Bože můj! Vážně. Miluju Brandy. Miluju Brandy a chci to rozkřičet do celého světa! - Miluju Brandy! - Pšššt. - Tvý sousedi... - Těm je to fuk! Asi máš pravdu.

Je to tvůj byt, ne můj. Co ti do toho vůbec kecám? Vlastně už bych měla jít. Nemám tu žádný oblečení a nechci tě nějak otravovat, takže... - Děkuju, ale... - Ale máš! Jak to myslíš? Vystěhoval jsem celý svůj šatník a zavolal jsem tvé kámošce Lauře, aby mi sem pomohla donést nějaké tvé oblečení. Chci, aby ses ke mně nastěhovala. To mě pos*r!

Miluju tě! O TŘI TÝDNY POZDĚJI... Co se děje? Myslela jsem, že vám to s Noemem klape. Klape a je skvělej. Splňuje všechno, co jsem kdy od chlapa chtěla. - Vážně? - Jo, poslechni si tohle. Dokáže ocenit všechno, co udělám. Čau, kotě, jak bylo v práci?

Na prd. Šéfová se po mně zas celej den vozila. Vždyť tak tvrdě dřeš. Určitě ji jen štve, že není tak krásná. Jo. - A všímá si každičkýho detailu. - Bože můj... Je tahle halenka dobrá? Vypadáš v ní úžasně, ale brala sis ji už na minulou schůzku s mými kolegy. Měla jsi k ní růžovou čelenku a sukni. Co si vzít tu fialovou s límečkem?

A když si dáš do vlasů to třpytivé s motýlky, bude to bomba. Dobře, dej mi chvilku. To je neuvěřitelný. Miluje umývání nádobí. Rád se mnou chodí nakupovat a každej den stele postel. - Teď fakt žárlím. - Jo, je prostě dokonalej. Tak v čem je problém? Nudím se.

- Cože? - Já vím, je to blbý, ale nudí mě to. Nikdy se nehádáme. A když mu chci vysvětlit nějakej složitej problém, ví předem, co řeknu, a naprosto mi rozumí. - Už spíš? - Ne. Chtěla jsem se tě na něco zeptat, ale... Na co? Zítra si jdu nechat udělat nehty a nevím, o jakou barvu si mám říct. Dobrá, a jaké máš možnosti?

Vůbec nevím, co mám dělat. Počkej, až dostaneš měsíčky, a pak se určitě chytnete. Minulej tejden jsem je měla, přišla jsem domů s brekem a měla jsem chuť někoho zabít, vejdu do bytu a vidím nachystanou vyhřátou postel, čokoládovou zmrzlinou a Pýchu a předsudek v přehrávači. - Nekecej! - Jo. Jestli ho nechceš, můžeš ho nechat mně?

Nejsem šáhlá a určitě se ho nevzdám. Měla bys ho vidět nahýho. Je prostě strašně krásnej. Naše děti budou fakt sexy. Bože můj... Jak to šlo? POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

konec nijak prekvapivi ae presto mazany :)

190

Odpovědět

nejlepší díl ze všech, ten závěr byl mazec, ale musím se přiznat, že jsem to už pár dílů tušil, hlavně proto, že by seta určitě neodstranili

180

Odpovědět

Mno to je táááák nečekanéééé :D

181

Odpovědět

Tak konečne toto som čakal od prvej časti kedy sa ukáže že to je celé nejaké spiknutie :D

180

Odpovědět

Masakr :)

180

Odpovědět

Konečně zase Seth. Ale divím se mu, já už bych tu mrchu asi zabil.

180

Odpovědět

bulljoker : kámo, já myslím, že z toho mýho přspěvk ironie přímo srší, tak nevim jak si to mohl nepochopit :D

180

Odpovědět

Jupííí :D

180

Odpovědět

BugHer0: Stejne bych tam nechal PMS a napsal u popisu videa vysvetlivku (tak, jak se to tady dela normalne). Ne, ze by to byla az tak dulezita vec :D

180

Odpovědět

Konečně!

180

Odpovědět

tak to je hustýýýýýýýýýýýý , at je tu dalsi díl :D

180

Odpovědět

Yes, už mě to zas začíná bavit :)

180

Odpovědět

ja to vedel...takovej konec jsem cekal uz minule

180

Odpovědět

hmm čekal jsem, že se z toho cápka vyklube takovej typ ve stylu:,, co to ku*** je ty sp***** št**** kde mam do ha**** svoji sku****** veceri *Prask* tohle uz nechci videt *prask* tak ne no asi ale tohle je lepsi jak moje predstava :D

180

Odpovědět

to bylo jasnýýý ! :D další, další..

180

Další