KimPošahaná přítelkyně (S03E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:393
Počet zobrazení:5 470

V dnešním díle uvidíte Noemovu sexy bývalku Kim, jejíž jméno zaznělo už v minulé epizodě. Seth se tak začíná Brandy pomalu mstít a vše směřuje k velkolepému finále, které nás čeká již 5. února! :-)

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Mohli bychom zajet ke kámošovi na chalupu, vzít s sebou foťák a něco tam nafotit. To zní skvěle. Rozhodně jsem pro. Jo, já taky. Já taky. Pár pikantních aktů. Čau, co se děje?

Nevěděla jsem, že k nám někdo přijde. Nepřišel k nám "někdo". Tohle je Kim. Kim, tohle je Brandy. Ráda tě poznávám. Čau. Odkud se vy dva vůbec znáte? - To je trapas. - O Kim už jsem ti přece vyprávěl. - Tohle je tvá bejvalka?

- Trefa. - Zlomila jsem mu srdce. - Ale jdi! To určitě. Spíš jsem ho já zlomil tobě. - A co tu vlastně děláte? - Jen tak si povídáme. Zrovna jsem jí chválil ty krásné dlouhé vlasy. Díky. Není zač. Noe, mohla bych si s tebou na vteřinku promluvit? Brandy, nechovej se neurvale.

Před našimi hosty nemáme žádná tajemství. - Vždyť to není tajemství. - Tak povídej. Ne, jen... Jen se mi ne... Jen se mi moc nelíbí, co se tu teď děje. Hele, promiň, ale tohle není... Mezi náma už je konec. Nemáš důvod žárlit.

Ne, ne, ne, ne. Já nežárlím, jasný? Já nikdy nežárlím. Brandy, uklidni se. Jsme jen kamarádi. Posaď se. Ne, to je dobrý. Chtěla jsem jít nachystat oběd, takže... - Dáš si něco? - Jo, umírám hlady. Kim umírá hlady.

Mohla bys jí taky něco udělat? Díky. A Kim je alergická na lepek, takže žádný pečivo. Děláš si ze mě p*del? Ne, ne, vždycky, když si dá chleba, udělá se jí zle. Je to dost zvláštní. Vzpomínáš si kdysi, jak jsme spolu byli v New Orleans? To mi ani nepřipomínej. A ten chlebovej kotlík. Fuj, už nikdy. - Chci na to zapomenout. - To bylo šílený! Jak tě svědilo celé tělo.

Jo, a opuchla jsem, takže jsem nemohla nosit spodní prádlo. A musel jsem tě tehdy namazat tou emulzí. Jo, a pak jsi mě celou noc masíroval a já se musela svlíknout a skočit do vany. A tys tam hopsnul za mnou. To musela bejt hrozná p*del! Asi bych už měla jít. Cože? Necítím se tu moc příjemně.

Ne, tys nic neudělala, to Brandy. Začíná být nějak nejistá. Bože můj! Já že jsem nejistá? Já nejistá? Cože? To jako kvůli ní? Ne, díky, to asi těžko. Mě nemůže znejistit nějaká cuchta s debi*ní zdobenou sukní. - Brandy, proč jsi tak zlá? - Nejsem. Kim, asi bys vážně měla jít, protože tohle nemáš zapotřebí.

Můžu se ti někdy ozvat? Určitě. Moc mě těšilo, Brandy. Asi mě musíš mít za pořádnýho kre*éna. - Cože? - Chovala ses, jako bys mě načapala při něvěře. - Neřekls mi, že sem přijde. - Protože jsem to nevěděl. Prostě přišla. Jen tak přišla? Kdo to dělá? Bože můj!

Teď je mi úplně trapně. Připadám si jako blbec. - Myslel jsem si, že mě miluješ a věříš mi. - Taky že jo. To asi těžko, když se chováš takhle. O čem to mluvíš? Možná jsme na to šli moc rychle... Já tě strašně miluju. Klidně bych pro tebe položil život.

- Vážně? - Víš, co jsem Kim dneska řekl? Že kdybych tě někdy podvedl, musel bych se zabít. Panebože, Noe, moc mě to mrzí! Nemusí. Asi bych měl jít. Ne, ne, ne, ne. Nechoď, nechoď. To bude dobrý. Hele, moc se omlouvám. A hned... hned... Hned zavolám Kim a omluvím se jí.

- To bys mohla. - Dobře. A taky ji k nám pozvu jeden den na večeři, ano? Dobře, to by bylo fajn. Měla jsem hlad, takže jsem byla podrážděná. - Tak se radši už najez. - Dobře. Dáš si grilovaný sýr? - Dám. - Dobře. - Miluju tě!

- Já tebe taky. - Ty si ho budeš dělat i pro sebe? - Jo. Vážně? - Proč? - Je to hrozně tučné. Chceš říct, že jsem tlustá? Pro mě budeš vždycky krásná a je mi jedno, kolik kil přibereš. Přibereš? Jak to myslíš? Kde? Mně přijdou baculaté holky roztomilé. Baculatý?

Jestli tě to tak trápí, můžu zavolat Kim a zeptat se jí, jak si udržuje tak štíhlou linii. Ne, to je dobrý. Radši se najím. Dobře. Ale pořád mám hlad, takže... mi dej vědět, až bude ten sendvič. - Půjdu si zahrát nějakou videohru. - Dobře. Miluju tě. Já tebe taky!

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ooooou chudera, tak tady by byl prostor pro zarlivost i pro naprosto nezarlivyho cloveka :D Ale mazec - i s Brandy si nekdo umi poradit :)

200

Odpovědět

Je opravdu hodně zajímavé, jak jeden druhého tou manipulací přebíjí. Brandy je výbušná a ráda manipuluje, ale on... psychologií se zabývám již delší dobu (nehledě na to, že ji máme ve škole), a On dokáže opravdu silně manipulovat. Takhle silný "psychologický" boj vůle jsem ale ještě neviděl.

200

Odpovědět

:D damn ta zas nervovala že sem měl chuť to vypnout a zablokovat .. ale nakonec dostala celkem pěkný kapky ani o tom neví :D

180

Odpovědět

Tak to je hustýýý ! HEJ ! :D

191

Odpovědět

Tohle ani snad neni Brandy...ta už by je oba zmasakrovala :D

190

Odpovědět

Kim is much better than Brandy :)

190

Odpovědět

V tom mi smrdí nejaká podprahová manipulácia! xD

180

Odpovědět

"Zkrocení zlé ženy" :D

180

Odpovědět

vyborne :D uz sa tesim na dalsi diel

190

Odpovědět

Divny, po tolika dilech tohohle serialu mi tenhle prisel strasne nerealnej. Hlavne to, ze po nem hned nevyjela a jeste se mu k tomu omluvila. To proste neni Brandy! :D

203

Odpovědět

HAHAAA :D .. no nic, šup sem s dalším dílem :D

190

Odpovědět

Jak začal vytahovat to s tím přibíráním, to jsem fakt nemohl... Hraje to vážně dobře, jak úplně tekla... Nemůžu se přestat smát....

180

Odpovědět

To zacina byt velmi zajimave :D

181

Odpovědět

...a má jí v hrsti :D

181

Odpovědět

Byt ale Brandy tak ho zabijem :-D

182

Další