První randePošahaná přítelkyně (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:304
Počet zobrazení:5 219

V dnešním díle uvidíte další vzpomínku. Tentokrát se vrátíme do doby, kdy Seth poprvé pozval Brandy na rande a vy uvidíte, jak si tento romantický večer užili.

Přepis titulků

Ty vole, já se zamiloval! Panebože! Tys šel fakt na rande s divnoočkou? Ne. Šel jsem na rande s Brandy, ale není vůbec šílená. Jasný? Byla... úžasná. Ne, je šáhlá, ale stejně chci slyšet šťavnatý detaily. Jasně, takže...

Jel jsem ji domů vyzvednout. Strašně jí to slušelo a chtěla řídit. Jak rychle to jede? Dost rychle. Je to BMW, takže... - si to dokážeš představit. - Jo. Já jsem BMW ještě nikdy neřídila. Začni pomalu, trochu si to ošahej... To je rozkošný!

Kam jste pak vyrazili? Mohla bych dostat čtvery velký hranolky a jeden mléčnej koktejl? Bylo to úžasný, protože je hrozně skromná. Nepotřebuje žádný obskakování a nóbl večeři. Bylo to skvělý. Čus, děvko! Jsem na rande. Jo, zatím to ujde.

Nech toho, ty běhno. To teď dělat nebudu. No jo. Jo. Je fajn. Je... Jenom je trochu malej. Říkám, že je trochu malej. Bože můj! Dneska jsem objevila parádní nehtový studio. Musíš tam zajít. Ne, byly tam snad tři celebrity. To jsou moje slova.

Musíš mít nějakou sebeúctu. To je prostě karma. Takhle to chodí. Hele, říkal si o to. Musíš bejt tvrdá. Nepřeháněj to a... Tohle mu nesmíš říct. Je to tvůj šéf. Jak jsi ji díky tomuhle nějak hloubějc poznal? No... Viděl jsem, jak moc jí záleží na blízkých, což obdivuji, protože je to úžasný.

A cesta domů byla skvělá. Čínská bojovka! Co to děláš? Vystup z auta! Pospěš si! - Vylez z auta! - Cože? - Dělej! - Ne. - Vylez! - Co to děláš? Sklapni.

- Honem! - Vrať se do auta. - Vylez z auta! - Vrať se do auta. - Čínská bojovka! - Zavolaj policajty. - Za chvíli bude zelená. - Tak se už prosím vrať do auta! Vrať se zpátky do auta. Vrať se... Co to do tebe vjelo? - Musíš všechno zkazit? - Ne, jen jsem to nikdy nedělal. To jsem si nevšimla.

Ta je fakt šáhlá. Ne, není. Jen si ráda užívá života. - Co to je? - Něco na kuráž. Dáš si? Ne, nemám chuť, díky. Myslel jsem, že sis šla pro žvejkačky. No jo, ty jsem vlastně chtěla. Ale tohle tam měli za tři babky.

Nemohla jsem odolat, chápeš? Dobře, ta holka je stoprocentně a oficiálně blázen. Ale... sex... - s ní musel bejt dost dobrej, co? - Jo, bylo to úžasný. Jo... Nechceš... zajít na kafe nebo... To na prvním rande nedělám.

Cože? Nejsem děvka. Nejdu na to tak rychle. - Ale my už jsme spolu spali, takže to není... - Jo. - Skvěle jsem se bavila. Měj se! - Dobře. Kolik je hodin? Půl třetí ráno. Myslíš, že je moc brzo na to, abych jí volal? Jseš v řiti.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tajemná 'čínská bojovka' je ve skutečnosti 'chinese fire drill'.

http://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_fire_drill

180

Odpovědět

kdo chce kam pomožme mu tam! :)

180

Odpovědět

uz to chapu tahle rada by se mela nazyvat posahany pritel...

181

Odpovědět

A mimochodem, co máte proti koupání se takhle ráno, relax je relax. :) koupu se vždycky před spaním a zrovna dneska to vypadá že tak o půl 3 vylezu..

180

Odpovědět

Chinese fire drill je prostě nějaká pošahaná zmatená neočekávaná situace.. v autě se to používá třeba jak tady, že si všichni na červené vymění místa. když každej ví o co jde, je to i celkem p***l, občas to v brně děláme :)

190

Odpovědět

Brno je prostě životní styl.

00

Odpovědět

1:52.. půjčený BMW :D

180

Odpovědět

To je smutný...

181

Odpovědět

he is fucked :D

181

Odpovědět

jednou jsem usnul ve tři ráno ve vaně....a kolem mě asi 15 frisek, většina ještě plná

1815

Odpovědět

Já vim, že je to asi blbý... ale chápu ho :)

190

Odpovědět

Jify: Já jsem se takhle jednou ve 3 ráno sprchoval. Do teď toho lituju, protože vypnuli teplou vodu :D

181

Odpovědět

Jerrek: jak ty se divis ze nekomu v noci nejede tepla voda, tak ja se muzu divit ze nekomu tepla voda nejede (fakt by me to nenapadlo a v noci se koupu bezne)...

181

Odpovědět

Ľudia, vám o tretej v noci ešte ide teplá voda? Neviem, ja bývam v paneláku a tu po polnoci už teplú vodu mám akurát v rýchlovarnej kanvici.

1819

Odpovědět

Jeho chyba, že ho vlastně zabila..

Jen by mě zajímalo co to ku... je ta čínská bojovka?

180

Odpovědět

díky bohu že to skončilo ve 3:24 :D :D ty bublinky ve vaně už začínali mizet

191

Další