PřekvapeníPošahaná přítelkyně (S03E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:526
Počet zobrazení:6 134

Mysleli jste si, že to v minulém díle Noe Brandy pořádně nandal? Tak počkejte, co budete říkat po dnešní epizodě. Těšte se na pravidelnou dávku emocí a v neděli se nezapomeňte ve 20:00 přijít podívat na závěrečnou epickou bitvu. :-)

 

Přepis titulků

Dneska jsem byla v sámošce a jeden chlap po mně pěkně vyjížděl. Kruci. Je fakt pěkná. Jo, docela ujde. Taky má na ksichtu nas*anou tunu make-upu. Určitě se líčí tak dvě hodiny. - To musí být otravné. - Jo. Jsem rád, že tobě na vzhledu tolik nezáleží. Mně záleží na tom, jak vypadám.

Ne, jasně, já vím. Ale aspoň ti nevadí, že nevypadáš dokonale. No jo, potřebuju jen trochu údržby. To bych neřekl, ale... Jsem prostě rád, že chodím s dívkou, která nezakrývá své fyzické nedostatky. Jaký nedostatky? Jasně, vždyť jsi přece dokonalá. Tomu chlapovi ze sámošky jsem připadala nádherná. Zní jako pěknej vocas.

Možná bys mu měla brnknout. Možná že brnknu. Co to má jako znamenat? Nic. Bože můj. Teď se tě na něco zeptám. Dobře... Ty mě podvádíš? - Cože?

Ne! - Musela ses na chvíli zamyslet. Ne, nemusela. Páni, teď se chováš hrozně nepřirozeně. - Nechovám. Chovám se úplně normálně. - Tobě to přijde vtipný? - Ne. - Tak mi řekni pravdu. - Zlato, nikdy jsem ti nebyla nevěrná. - Jsi lhářka. Co to do tebe vjelo? Tos od někoho něco slyšel? Takže tě někdo načapal? - Někdo tě viděl?

Kdo to byl? - Ne, to jsem neřekla. S kýmpak spíš, co? S nějakým z mých kamarádů? Úlet na jednu noc? - Ne... - Byl to ten vocas ze sámošky? Do p*dele, právě ti ztvrdly bradavky! To není pravda. Bože můj, zlato, chováš se jako blázen. Přísahej, žes mě nikdy nepodvedla. Přísahám, že jsem tě nikdy nepodvedla. A ani nikdy nepodvedu.

Strašně tě miluju. Když jsem se rozešla se svým bejvalým, myslela jsem, že už nebudu nikdy šťastná, ale pak jsem našla tebe a stal ses mou životní láskou. A nikdy bych ti takhle neublížila, protože tě moc, moc, moc miluju. Podvedl jsem tě. Cože? Ne! Za chvíli jsem zpátky. Noe? Noe?

Noe! Drahá Brandy, doufám, že se cítíš, jako by ti někdo vyrval srdce z hrudníku a otočil život naruby. Okoštuj trošku vlastní medicíny. Noe tě nikdy nemiloval, byla to lež, kterou jsem nastražil. A mimochodem, na bankovních účtech nemáš ani korunu a pozítří musíš zaplatit nájem. S láskou, Seth. Neeeeeeeeeeeeeeeeeee! ROZUZLENÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (66)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

EPIC!

190

Odpovědět

tak to je jízda :D ale že to trvalo

190

Odpovědět

Již zítra nás čeká epický konec! Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah!

180

Odpovědět

to neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee na konci řve jak nějakej démonickej boss :-)

200

Odpovědět

ten borec se chová právě jak ženský :D takhle na ně :)

200

Odpovědět

What goes around comes around. Ale já bych ji ještě nechala podusit :D

180

Odpovědět

na konci som sa skoro zadrhol špagetami jak zrevala

180

Odpovědět

Jak Lenulnulka píše, Ou jéééé!!! naprosto souhlasím, prostě božský díl

180

Odpovědět

Ou jééé!!!:-D

190

Odpovědět

Tvůrce videa mi dluží blánu v pravym repro.. :D

190

Odpovědět

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!

180

Odpovědět

Best díl!!!

180

Odpovědět

:))

180

Odpovědět

Ty vole ten řev ! :D :D :D

191

Odpovědět

v prvej serii bola potvora ale toto uz nebolo pekne co seth urobil robim si srandu XD dobra odplata

202

Další