Mise splněnaPošahaná přítelkyně (S03E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:435
Počet zobrazení:5 887

V závěrečné epizodě 3. řady uvidíte, jak to vypadá, když člověk dosáhne v životě svého vysněného cíle. Seth má to, po čem toužil, a pořádně si to užívá, nebo ne? Chtěl bych všem poděkovat, že jste vydrželi se seriálem až do konce i přesto, že ho ze začátku hodně lidí kritizovalo. Myslím si, že za to stál a doufám, že jste si ho užili. Dobrou zprávou je to, že Lindsey Reckis, autorka scénáře k seriálu a představitelka Brandy v jedné osobě, před pár dny na své oficiální facebookové stránce oznámila, že již sepisuje scénář ke 4. řadě, takže se můžeme v budoucnu těšit na nové epizody, které samozřejmě s radostí přeložím. Já odjíždím zítra na 10 dnů pryč, ale po návratu se pustím do 6dílného seriálu s názvem Filmy pro dospělé, který se tu bude objevovat jednou týdně. Věřím, že se bude líbit a oblíbíte si ho stejně jako Pošahanou přítelkyni. Upoutávku najdete zde. No a na závěr vám chci říct, že jsem tvůrčí skupině Reckless Tortuga, která stojí za seriálem Pošahaná přítelkyně, vytvořil českou fanouškovskou stránku na Facebooku, protože se na našem webu s nejvyšší pravděpodobností začne brzy objevovat další seriál z její produkce, takže se do skupiny případně přidejte a sledujte aktuální novinky.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Teď se jí to vrátilo! Ku*va! Jo! - Brandy musí bejt zlostí bez sebe. - Jo, mise splněna. Nemůžu tomu uvěřit. Jak se tvářila, když četla ten dopis? Neviděl jsem ji, ale řev to byl slušnej. Jo, zas*aná pí*a! - Jo, zmákli jsme to!

- Jo, nandals jí to, kámo. To máš recht. Dobře jsem si ji podal, co? Jo. Poslals jí ten balík psích h*ven? Ne. Proč ne? Nebylo třeba. Brandy je totálně v háji. Dostals ji. Pěkně jsem ji setřel, co?

Hele, jaks jí řek, že je tlustá a dva dny nejedla, to bylo boží. Jo, ale teď je konec. - Že jo? Půjdeš teď dál? - Jo. Teda... Nejspíš jí ještě pošlu ty psí h*vna, cos jí neposlal, ale... Ale jinak v podstatě jo. - Je to hotový.

- Fajn. Protože tyhle hry a manipulace jsou nezdravý, to víš, ne? Jo, jasně, jasně, jasně. A to jsem si dřív myslel, že je nepředvídatelná. Už bys to měl nechat. Začít se věnovat něčemu jinému. Hele! Fakt ti řekla, že jseš její životní láska? To je ku*evsky epický, kámo. Pěkně jsme s ní vyjeb*li! Vymáchal jsem ji ve srač*ách.

Jo, můžu dostat zaplaceno? No jo, jasně. - Díky moc. Jseš borec. - Jo... - Ať se ti daří. - Jo, jasně. Díkes. Ještě jedna věc! Kdyžs... Kdyžs jí řek, žes ji podved...

jak se na to tvářila? Jako by jí to zlomilo srdce. To je parádní! - Jo! - Dobře. Hele, někdy zajdem na pivko, ne? Jo! Řekl jsem: Brandy, jseš fajn holka. Za manželku bych si tě chtěl vzít.

- Kde ses tady ku*va vzala? - Ahoj, mišáčku. Jaks mě našla? Po všem tom plánování a intrikaření tě ani nenapadlo, že bych mohla stopovat Noemův mobil? - Ku*va! - Nebo tě to napadlo a chtěls, abych za tebou přišla. Tobě hráblo. - Mně hráblo? - Jo. Přehraj si v hlavě poslední tři měsíce svýho života a pak mi řekni, komu tady hráblo.

Sama sis o to řekla, Brandy, jasný? Opustils mě. Mohl sis klidně najít novou lásku. Ale místo toho tě najdu tady a pořád jseš mnou posedlej. Leda tak ve snu, Brandy. Právě jsi o mně zpíval písničku. Ta nebyla o tobě! Jen mi prostě uvíznula v hlavě. Jasně.

Tohle všechno bys nikdy nedělal, kdybys ke mně už nic necítil. - Brandy, tvý triky na mě už dávno neplatěj. - Hele! Přestaň bejt paranoidní de*il. Zavři hubu a poslouchej mě! Ne, ty mě poslouchej, ty zas*aná čubko! Největší radost mi udělalo to, když tě Noe rozemlel na sra*ky - a rozbrečel tě jak malý děcko. - Vážně? - Vážně. A co teď? Začneš randit s jinejma ženskejma? Co asi řeknou na tenhle drobounkej incident?

Řeknu jim, jak jseš šáhlá, a všechno bude v pohodě. No jasně, určitě tě nebudou mít za blázna. - Tak jim o tom neřeknu. - A já jo. Do toho. Mám celou sbírku materiálů, který můžu hned poslat každýmu, na koho budeš zkoušet ty svý čáry. - Jseš hledanej za znásilnění. - A já mám kupu DVDček, na kterejch si to s Noem rozdáváš, a hodím je na internet! - Jseš nechutnej!

- Ty jseš mrcha! - Nesnáším tě! - Já tě miluju! Vážně?

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aaaaaa kaviarovy tousty!

180

Odpovědět


Odpovědět

mišičko... opravdu :D... jakože od slova Míša? nebo míšené nebo od slova myš? :D

190

Odpovědět

... vážně? Fakt vážně? To musíte vidět, nebo si přečíst komentář podemnou

180

Odpovědět

Na konci to bylo epic:"I hate you!" "I love you!" "Really?" xD

181

Odpovědět

jste blázni :D moc jste se s ním ztotožnili, každý z vás to chtěl té mrše brandy nandat a užívali jste si to spolu s ním, ale když žijete nějakou dobu s bláznem, tak vás to taky dost ovlivní a můžete si namlouvat co chcete... teď si prostě nechcete připustit že seth se za tu dobu prostě taky zcvokl a seriál to zase posouvá jiným směrem, tak jako na konci druhé série :D a to je dobře

181

Odpovědět

k*rva to je debil xD

180

Odpovědět

Tak jestli tohle nebyla součást nějakého mistrovského plánu, tak je Seth opravdu k***t a zaslouží si všechno, co se v prvních dvou sériích stalo...

180

Odpovědět

Kéž by to skončilo minulým dílem...

181

Odpovědět

Lituji že jsem se na tento díl vůbec koukal. Nesnáším, když si scénárista udělá zadní vrátka do perfektního konce. F***!

204

Odpovědět

Kdapak takovýhle kluci(i holky) si stejně hledaj pořád stejný typy,takže se to dalo čekat.Ale ta další serie už je asi zbytečná.

182

Odpovědět

Ten Seth se nepouci :-)

180

Odpovědět

Tak toto mě teda těžce zklamalo.. Už od začátku dílu to bylo děsný... A to jsem se tak těšil :-/ Škoda:(

187

Odpovědět

Já ji taky miluju. Je to ta nejlepší holka co jsem kdy viděl :-)

194

Odpovědět

No...pointa celkem k ničemu. Díl předtím to tak krááásn+ vybičoval, že jsem čekal, co se stane (napadlo mě, že Noe je "dvojitý agent"). Ale tohle bylo špatný. Je mi líto.

181

Další