IdylkaPošahaná přítelkyně (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:611
Počet zobrazení:6 895

Brandy byla Sethovi nevěrná. Seth se přes to už evidentně přenesl a šel dál, ale Brandy má svůj plán...

 

 

Přepis titulků

Klidně bych se... o tebe porval s armádou radioaktivních pavouků. Klidně bych kvůli tobě přešel bos po skleněnejch střepech. - Miluju tě. - Já tě podvedla. - Cože? O 5 TÝDNŮ POZDĚJI... Prosím? - Čau, Sethe, tady Brandy! - Ahoj. Copak děláš? - Flákám se doma.

- Protože bych se potřebovala stavit... Nechala jsem si u tebe svou sbírku samolepek. Můžu se pro ni stavit? - Určitě, jo. - Skvělý. Stojím na chodbě. Hned jsem tam. Čau, Sethe. Jen se tu porozhlídnu. Dobře. Božínku, na týhle fotce ti to strašně sluší! - Hele, jak nám to sekne. - Klidně si ji nech. - Moc mi chybíš.

- Ne... - Ne, nezačínej. - No tak, pojď na to skočit. - Na rozloučenou. - Ne... - Radši přestaň. - Prosím. - Ne. - No tak. Bude to nezávazný. Ani nápad. Co kdybys mohl zkusit to, co jsem ti nikdy nedovolila? O 5 MINUT POZDĚJI... Co to děláš?

Chci se vyspat. Ne, nemůžeš tu zůstat přes noc. Ale můžu. A ráno ti udělám tvý oblíbený brusinkový lívance. Cože? Ne, to nejde... Jo. Jsem rád, žes mi odpustil. Je to od tebe moc hezký. - Hrozně se mi tím ulevilo.

- Ne, já jsem ti nic neodpustil. - Neodpustil jsem ti. - Odpustil! Tohle přece nemůžeš dělat s někým, - koho nesnášíš. - Ale můžu. Říkalas, že je to nezávazný... - To jsem řekla před tím, než jsi ho zasunul do tamtý části mýho těla. - Chtělas to. - Měli bysme se k sobě vrátit. - Ne. - Jakýpak ne? Změnila jsem se. - Jo, jasně... - Říkala to i tvoje máma.

- Kdy ses s ní bavila? Mluvím s ní každej den. Říká, že jsme dokonalej pár a chce, abysme se udobřili. Nemluv s mou matkou. Nedělej to. - Jsme kámošky. - Má máma není tvá kámoška! - Dokážu ti, že jsem jiná. Mám tu seznam. - Panebože... Sepsala jsem věci z tvýho mailu, Myspace, Twitteru a Facebooku a mám tu... všechno, co ti připadá sexy.

Třeba: "Holky, co hrajou videohry." Koupila jsem si Xbox a hraju tu tvou oblíbenou hru. Halo Duty nebo jak se jmenuje. "Holky, co to uměj s pistolí." Byla jsem třikrát na střelnici a chci si koupit pistoli, takže spolu budem moct střílet. Brandy, zaprvé... Tohle fakt nechci. Zadruhý, nekupuj si pistoli! Dobře.

Ale můžeš si vyrazit s klukama, kdy se ti zachce. A přísahám a slibuju, že už tě nikdy v životě nepodvedu. - Nebudu flirtovat a na nikoho jinýho se ani nepodívám. - O to vůbec nejde. - Myslíš, že se nedokážu změnit? - To jsem neřek. Vzpomeň si, jak nám spolu bylo hezky. - Vzpomínáš si na mořskej svět? - Jo, vzpomínám. Takhle to teď bude. Napořád. Prosím, mišánku, prosím. Prosím, prosím!

Tak už mi odpusť! - Prosím! Už to řekni! - Nemůžu! Ty víš, že jsem nevěrná... a strašně tě to užírá. - Žít s vědomím, že... - Tak jo! Tak jo! Dost. - Odpouštím ti. - Konečně! Jsem šťastná! Jsme zase spolu, a tentokrát to bude idylka. Budu se snažit, umiluju tě k smrti a budu ti ho kouřit víc než kdy dřív. Budu ti vyvářet...

Panebože, já tě miluju. - Chodím s Megan. - Ne! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

neměl s ní spát k***t :) ale ona je tež taká p***a, že se k sobě hodí :D

180

Odpovědět

já se na to nemůžu dívat...pokaždý dostanu chuť ji zabít:D..

200

Odpovědět

Tak to je dobrej seriál.

191

Odpovědět

:))

180

Odpovědět

Mno v momentě jak zacala zpívat tak mě to odrovnalo :D :D :D

180

Odpovědět


Odpovědět

Nerealistický? Takových pošahaných holek znám...

180

Odpovědět

Ta slečna tam má úžasnou prdelku, ale jinak je to celý takový nějaký nerealistický a ona je teda uplnej magor a je vidět, že je to pokus o hraní a ne hraní, kde jsou ty časy fakt dobrejch seriálů.
Mimochodem nemohl by někdo prosím přeložit Fast and Loose?

194

Odpovědět

megan !!! najz

191

Odpovědět

kráva

182

Odpovědět

Prvni dil dobry, druhy dil na 3,14cu

185

Odpovědět

chudak herecka..musi hrat hrozne neprijemnou a nesympatickou

181

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že jedna z mých EX byla něco obdobného (taky rychle skončila), tak je pro mě tenhle seriál uplně úžasnej.
Chápu, že se to BugHer0vi nelíbí, ale zase kvůli jednomu seriálu v tomhle objemu videí je zbytečný dělat takovej humbuk. Jak tu již padlo, zavděčit se nelze všem a ve všem. Ty 3 minuty tě nezabijou a další díly nemusíš sledovat.

Co se týká mě - jen tak dál ;)

182

Odpovědět

U sledování tohohle mám tak trochu pocit, že někdo natáčel jeden z mých vztahů :D

181

Odpovědět

Ten konec jsem přesně čekala! :D

182

Další