NevěraPošahaná přítelkyně (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:743
Počet zobrazení:11 113

Představuji vám nový heteroseuxální webseriál Psycho Girlfriend z produkce webu Reckless Tortuga, který pojednává o jedné, ne úplně normální, dívce. Na seriál jsem si brousil zuby už hodně dlouho, ale až teď jsem se konečně odhodlal a napřekládal pár epizod. Jeho hlavní předností je skvělé ústřední herecké duo, kterému budete role opravdu věřit. Navíc je tento seriál, ke kterému píše scénář sama hlavní herečka, doslova napěchován údernými hláškami a velkými zvraty. Děj je promyšlený a jednotlivé díly na sebe navazují, ale zároveň fungují i samostatně - jako komediální skeče. V prvním díle se seznámíte s ústřední dvojicí, kterou tvoří zdánlivě spokojení partneři Seth (Tommy Savas) a Brandy (Lindsey Reckis). Nicméně hned záhy zjistíte, že vše není tak idylické, jak to vypadá a že je Brandy tak trochu... jiná. Nové epizody očekávejte každou středu a neděli v 20:00.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Těšíš se na zítřejší Comic-Con? Hrozně. Určitě tam bude plno roštěnek. - Konečně mi budeš moct zahnout, co? - Jo, jasně. Počkat. Cože? Cos to řek? Jo, jasně? Pročs to řek zrovna takhle?

Proč jsem to řek jak? Panebože. Na něco se tě zeptám, jo? Nerozmejšlej se a rovnou mi odpověz. - Dobře. - Dobře. - Už jsi mě někdy podved? - Cože? Ne! - Panebože, tys zaváhal.

- Nečekal jsem to tlesknutí. Zeptej se znova. To nejde, protože už víš, na co se zeptám. Chováš se strašně divně. - Ne, nechovám. - Ale chováš. Podívej se na sebe. Jseš úplně pomatenej. Děláš si srandu. Myslím to naprosto vážně. Teď se mi podívej do očí a řekni mi, žes mě nikdy nepodved! - Nikdy jsem...

- Hej! Přestaň! Co to děláš? Ty mě hypnotizuješ! Nech toho! Chovej se normálně, jasný? - Dobře. - Jestli jseš nevinnej, neměl by to bejt problém. Dobře. - Nikdy jsem tě nepodved. - Nevěřím ti. Tak jo, co se stalo? Nějaká tvá kamarádka ti něco řekla? Má kamarádka? Takže ses vyspal s mou kamarádkou? - Jseš prase.

S jakou? S Megan? - Ne, s žádnou... Která to byla? Byla to... Megan? - Ne, fuj. - Tak která? Claire? - Ne. - Nějaká z práce? Která? Která? Která? Ne, žádná z nich! Nevyspal bych se s nima, ani kdyby to byly jediný ženský na planetě. - S žádnou z nich. - Fajn. Zavři oči.

- Otevři je, až ti řeknu. - Prosím, nemlať mě. - Dobře? - Otevři! Kristepane! Co to děláš? - Koukám, jak se ti postaví! - Mně nestojí! Zavři oči, další fotka. Ne, tohle je směšný. Nemusím ti dokazovat, že jsem tě nepodved, zlato. Řekni mi, kdo... je RozvernyZajicek69@yahoo.com!

To je má ségra. Je to děvka. Takže tvá sestra je čirou náhodou nějaká rozverná děvka, - ale ty jsi monogamní věrnej chlap? - Jo. Co se děje? Brečím, a s tebou to ani nehne! - Už na mě ani nechceš šahat! - Klidně na tebe šáhnu, zlato. Teď na mě nešahej! Musela jsem si o to říct. Tohle je šílený, zlato.

Dobře. - Fajn. Takžes mě nikdy nepodved? - Ne, nikdy jsem tě nepodved. A ani tě nikdy nepodvedu. Jseš moje všechno. Jseš můj smysl života. Klidně bych se... o tebe porval s armádou radioaktivních pavouků. Klidně bych kvůli tobě přešel bos po skleněnejch střepech. - Miluju tě.

- Já tě podvedla. - Cože?

Komentáře (85)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěkné připomenutí :)

00

Odpovědět

Je až smutné že postupem času se tady objevují true story ze života, které jsou tomuhle podobné..

180

Odpovědět

Kurva

190

Odpovědět

Spolupracovník měl takovou manželku, před týdnem se s ní po osmi letech rozvedl, po té co mu zakázala se scházet z rodinou, a po každé když se opozdil o 10 minut při cestě domů z práce už mu volala kde je. Někteří lidé jsou vážně pošahaní.

230

Odpovědět

Až k breku DOKONALÝ!! Nikdy jsem nikomu nedokázal vysvětlit jak probíhaly hádky mezi mnou a mou přítelkyní. Toto video je přesná kopie. Nicméně nevěru jsem zjistil až dva týdny po rozchodu a sahala až rok zpátky do našeho vztahu. Podezírala mě z toho, co vlastně udělala sama a nevěřila, že nejsem jako ona.

252

Odpovědět

Jo.. tohle jsem viděla už trošku dýl.. a musím říct, že ta ženská je vážně psycho.. !!!

190

Odpovědět

McKay: Nemá, v příspěvku jsem popletl čas. Bude tu až ve 20:00. Už jsem to přepsal.

181

Odpovědět

nemá tu být náhodou už dvě hodiny nový díl?

180

Odpovědět

Proč má A4 fotku své kamarádky v nočním stolku? :P

221

Odpovědět

fakto to vyzerá dobre :DDDD teším sa

181

Odpovědět

Kdo nezažil, nepochopí :D Věřte, že PŘESNĚ takové skutečně kráčí po zemi a máte reálnou šanci se s nimi setkat :D

181

Odpovědět

Vypadá to dost zajímavě, těšim se na další díl :) A dík za překlad :D

180

Odpovědět

NDP: To se bohužel nestane.

182

Odpovědět

Tak na tohle se já dívat nebudu :D

188

Odpovědět

Vraťte sem Anyone But Me v normálním čase místo téhle kokotiny a tady to zde dávejte jednou za týden -.-

1830

Další