Důkaz láskyPošahaná přítelkyně (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:464
Počet zobrazení:4 968

Brandy je těhotná, a tak chce dát vztah se Sethem zase do pořádku, aby se dítě narodilo klidnému a spokojenému páru. To ale není vůbec lehké...

Přepis titulků

MILUJI SVÉHO PŘÍTELE Bože, dneska jsem jak žok. Protože teď jím za dva. Jasně. Na co myslíš? Na nic. Jen si... čtu. Takže vůbec na nic nemyslíš?

Máš úplně prázdnou hlavu? Asi přemýšlím o tom, co čtu. Aha... Na zítra jsem ti nachystala oblečení. Děkuju. Jseš hodná. Díky. Taky jsem ti umyla auto, probrala jsem ti šatník a všechno jsem ti vyžehlila.

Dokonce i džíny. Vážně? Ani jsem netušil, že se daj žehlit. Daj... a já je vyžehlila. Tak díky... nejspíš. Je to od tebe milý. Chutnal ti ten kuskus, co jsem udělala k večeři? Strašně moc. Za ten ti taky děkuju. Byl skvělej.

Vzpomněla jsem si, že ti vždycky chutnal, tak jsem ho udělala. Páni! Dobře. Dík. A na co myslíš teď? Nejspíš na ten kuskus! Co blbneš? - Co se...

Co se děje, Brandy? - Nic! Evidentně tě něco štve. Čím jsem tě naštval? Ne, nic se neděje, že jo? Nic... nic se tu neodehrává. - Nic se neděje! - Co to do tebe sakra vjelo, Brandy? Co jsem udělal? Brandy. Dobře, asi jsem nic neudělal. Takže si půjdu zase číst. - Co ti je, Brandy?! - Nemiluješ mě! Nemiluješ mě! Cože?

Jasně že tě miluju. Co to tu povídáš? Každej den tu sedím a snažím se přijít na to, jak tě učinit šťastným. Pamatuju si věci, co máš rád, a dělám je, každej den. Ale ty je neděláš, takže mě nemiluješ! - Cože? Jasně že miluju. - Co na mně miluješ nejvíc? To... To... To, jak jseš nádherná. A to, že umíš udělat báječnej kuskus. - A to, že děláš věci, který mám rád. - Nesnáším to! - O čem to mluvíš?

- Dělám je nerada! Ale dělám je pro tebe, protože ti tím projevuju svou oddanost. Ale ty neděláš nic, čím bys prokázal oddanost mně... - nebo našemu dítěti. - Tomu dítěti jsem naprosto oddanej. Ale co já? Dělám odporný, vyčerpávající, nechutný... - a bolestivý věci. - Jaký třeba? Vařím, uklízím, podporuju tě, kouřím ti ho... - O nic z toho jsem tě neprosil, Brandy.

- Ale já to dělám. Protože tě miluju! Vydrž, ano? Tohle se začíná... vymykat kontrole. Ne, neodbíhej od tématu! Nechceš, abych byla šťastná! Tak hele, brzdi! Pauza! Uklidni se. Hoď tam zpátečku. To není pravda. Chci, abys byla šťastná. Miluju tě. - Dokaž to! - Jak? To ti nemůžu říkat.

Prostě to udělej! Ať... Ať po mně chceš cokoliv, řekni si a já to udělám. Přísahám, že to udělám. Co chceš? Ne! Chci, abys chtěl chtít vědět, co chci, a chci, aby tě napadlo, co by to asi mohlo být! Do háje, ty jseš fakt natvrdlej! Takže porodím nemanželský dítě a budu dokonalá ženská a matka, ale nikdy nebudu dokonalá manželka! - Dokonalá manželka?

- Jo! Prostě budu celej život nedoceněná a ty tu budeš dřepět, nic nedělat a nikdy ani nepomyslíš na svatbu! Počkat. Ty si mě chceš vzít? Bože můj! Nechce se mi věřit, že ses mě zeptal! Ano. Ano! Chci! Tady.

Zatím budu nosit tenhle prstýnek. Je po babičce, ale můžu ho nosit, než mi koupíš můj vlastní. Ne, Brandy... já... já... já... já... Já jsem tě nechtěl požádat o ruku. Promiň, ale... pochop, že to chce čas. Nemám teď dost peněz, musím to promyslet. Teď čekáš dítě, což je skvělý... - Už jsem to řekla všem příbuznejm. - Cože? - Brečeli. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra holky když se v tom vidíte to neznamená že budete klikat na jednu hvězdičku :-)))

190

Odpovědět

s tím prstenem na konci ..nemělo chybu....jde si holt za svým...

200

Odpovědět

Ta zenska by klidne mohla pracovat v rozvedce xD to je neskutecne jakym zpusobem ho ovlada xD miluju tenhle serial

200

Odpovědět

sexy ženská?? vždyť má mužský rysy..vypadá jak travestita...

187

Odpovědět

Reality hits you hard bro! :D

180

Odpovědět

JFP: Jo tak, já to pochopil jakože to chceš vypsat česky :D

180

Odpovědět

Máááám!!!
I want you to want to want to know what it is I want. And I want you to think of what that could be.
Teď už zbývá jen naučit se to vyslovovat tak rychle, jako to vyslovuje ona...

190

Odpovědět

Edie: Dík, česky umím už hodně dlouho. :-D Tak dlouho, že umím taky dobře rusky a časem jsem přidal němčinu - ale na angličtinu už kapacity nezbyly. Já to chtěl anglicky.

180

Odpovědět

Přátelé, nejděsivější na tom je, že tohle je hodně blízké realitě a nejsou to rozhodně nějaké výjimečné případy. :-)

181

Odpovědět

JFP: "Chci, abys chtěl chtít vědět co chci, a chci, aby tě to napadlo, co by to asi tak mohlo být!" ;)

Nejhorší musí být zjištění, že je vaše drahá polovička něco takového, když už jste ve vztahu déle a spadnou vám ty původní růžové brýle zamilovanosti, to už pak jedině obvolat všechny známé a společně vytvořit a spolupracovat na plánu pro její odstranění :D

180

Odpovědět

Jsem uchvácen a děkuji velice velmi. Je to úúúžasné. Jen prosím - přepište sem mně, jazykovému neznalci, tu šílenost v 3,32, abych se to mohl naučit nazpaměť.

180

Odpovědět

Emotio_White: před takovou? not far enough.

180

Odpovědět

Není pošahaná. Je to obyčejná hysterická manipulativní kráva, takových jsou tisíce. A taky je spousta troubů jako Seth, kteří s nimi žijí.
Nevím, proč na to koukám, není tam jedna zajímavá postava.

182

Odpovědět

Ano některý ženy jsou opravdu takový jako Brandy ale chlapíků který s nima jsou mi líto neni.Nakonec je to jejich volba že chtěj žít z někým takovým.

180

Odpovědět

Ja bych si už balil kufry a hledal si spoj do mongolie :D

190

Další