Rozlučka se svobodouPošahaná přítelkyně (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:567
Počet zobrazení:6 049

Jak už jste asi pochopili z názvu, v dnešním díle si bude Seth užívat pánskou jízdu, dokud...

Přepis titulků

- Dotaz! - Sem s ním! Hoši... Když se vyspíte s transexuálem, kterej bejval chlap, ale je předělanej na ženskou, jste teplý? Teď! - Má on/ona pořád penis? - Místo penisu má teď parádní vagínu. - Teplý. - Pořádně teplý. Příšerně teplý.

Já teda nevím. Může to bejt obojí. Ne, ne, tohle je na tuty teplý. Jasný? Je to teplý jak topení. - Teploteplý. - Pánové... - Na mou poslední noc svobody. - Na zdraví, kámo. - Na zdraví. Co tím chceš kurva říct? - Do hajzlu. - Brandy, co tady sakra chceš? Poslední noc svobody? Takže svatba se mnou je jako kriminál? Dělal jsem si srandu, jasný?

Neblázni. Proč se mě nikdo z vás nezastal? - Já jo. - Já taky už dřív a řek jsem něco na tvou obranu. - Jak jsi mě našla, Brandy? - Můžu stopovat tvůj zasranej mobil! Vím, jak to na rozlučkách chodí. Nebudu sedět doma s naším dítětem, - zatímco tu opřeš nějakou striptérku. - O čem to kurva mluvíš, Brandy? Kde máte děvky? Kam jste je schovali? Žádný tu nejsou.

Jen hrajem karty, jak jsem ti slíbil. Ty si myslíš, že jsem blbá? Všichni odsud zmizte! Tohle je můj dům. - Bydlí tady. - Bydlím tady. Ale můžem odejít. - Zatím. - Kluci, prosím, nechoďte. Skvělý, Brandy. Díky, fakt skvělý. - Kluci, to nemusíte...

- To je v pohodě. Nech to bejt. Za chvíli jsme zpátky. Co tě to popadlo, zlato? Proč mi to vůbec děláš? Proč nechceš bejt radši se mnou? Je to tradice, Brandy. Tradicí je taky zabít ovci o svatební noci. - Chceš to snad udělat? - Ne, tohle je rozlučka se svobodou. Jen chci bejt s klukama.

Bože můj! - Bože můj! - Co je? Dneska mi prasknul prstýnek a já si hned říkala, že je to znamení. Teď je to konečně jasný. Jseš gay. - Já nejsem žádnej gay! - Ale jseš. Radši jseš večer s chlapama než se svou vlastní snoubenkou. A...

nosíš kožený kalhoty. Tyhle kalhoty jsou boží. - Ne, jsou pěkně teplý. - To by už stačilo, jasný? Jestli nejseš gay, tak nepotřebuješ žádnou rozlučku. Je to barbarství a nechci, abys to dělal! - Tobě fakt hráblo. - Co prosím? Jseš šáhlá. Nechápu, proč jsem tě poprosil o ruku. - Nevyhrožuj mi! - Já ti nevyhrožuju. Jestli má takhle vypadat dalších 60 let mýho života, tak na to rovnou seru.

Přestaň říkat tyhle věci! - Ubližuješ tím dítěti! - Ty mu ubližeješ, protože jseš pošahaná! Přestaň mě urážet! Stejně si mě vezmeš. Na to zapomeň! Nikdy si tě nevezmu! Jdi do hajzlu! Kdybys radši mlčel. Vstávej.

Vstávej! Vstávej, broučku. Broučku! Vstávej! Vzali jsme se! Kuk. Cože? Neeeeeeeeee!

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (77)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja ju mam chut zabit !

180

Odpovědět

Musíte kliknout pod křížek reklamy když je to VE FULL SCREENU...

180

Odpovědět

Tak jsem aspoň rád, že v tom nejsem sám ;-)

201

Odpovědět

Mě ta reklama jde oddělat když si to zvětším na celou obrazovku.

181

Odpovědět

chudák ten chlap...

180

Odpovědět

Ta reklama jde kliknout pryč ve chvíli, kdy přes ni nejsou zrovna titulky.

180

Odpovědět

ty vole ta je fakt hodně ujetá... chudák chlapík :D

180

Odpovědět

Tomáš Brodský: Tak proč s ní si, ty "borče" ?

190

Odpovědět

Johne nejsi...sere mě to strašně

180

Odpovědět

může mi někdo vysvětlit co to je za s dovolenim POSRANOU reklamu, která se nikdy nedá zavřít tím křížkem a musim klikat jak k***t okolo dokud se nezavře? někdy se ani nezavře? to sem jedinej, kdo s tim má problém?

180

Odpovědět

Čím dál tím víc si myslím, že tenhle seriál má za účel vyvolat v lidech vražedné sklony, protože po tomhle dílu mam takovou chuť tomu chudákovi od ní pomoct! :D

190

Odpovědět

Jednu takovou kravku mám doma.

191

Odpovědět

diky tomuhle serialu se pripravuju na nejhorsi :D a budu se loucit se svobodou kazdej vecer :D

190

Odpovědět

phate: jednu natáhnul? já bych tu svini řezal, dokud by jí ty debilní oči nevypadly, to je neskutečný koště !! o to horší že takových jako je ona, okolo běhají desítky

180

Odpovědět

Dobře...dneska už mi začala škubat ruka a začínal jsem mít takový vtíravý pocit...že byhc jí jednu natáhnul.

180

Další