DohodaPošahaná přítelkyně (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:416
Počet zobrazení:4 809

V dnešním díle seriálu Pošahaná přítelkyně nebude Brandy zrovna v nejlepší náladě. A hádejte, kdopak to odnese... V neděli se dočkáte posledního dílu 1. řady a od příští středy navážeme řadou druhou.

Přepis titulků

Prosím, nevypínejte tu hudbu, hudbu, hudbu, hudbu... Ahoj, broučinko. Tak mě napadlo... že jsme vlastně vůbec "nezpečetili" naše manželství. Ael vzali jsme se. Svatba byla nádherná a slavili jsme tak moc, že jsi ztratil vědomí. - Ne, to mi říkáš pořád. - Byla to prostě nádhera. Oba jsme byli štěstím bez sebe.

Strašně tě miluju. I tak bysme si zasloužili malý líbánky. Hned teď. Ty a já. Fuj! Co to děláš? Jasně, takže nemáš náladu. Ty si to se mnou chceš rozdat? Ne. Jo. Ne, ne... Chci se s tebou milovat. Čekám dítě.

Ne, to já vím. Ale vlastně mě to docela rajcuje. To snad ne. Není ti nic? Co? - Ty si to chceš rozdat s naším dítětem. - Ne. Ne s dítětem. S tebou. Lidi to dělaj v jednom kuse. - Možná tak špinavý hipísáci!

- Ne! Dělaj to všichni. Je to běžná věc. Zlato... Budu něžnej, jasný? Jen špičku. Ty chceš něžně naložit našemu dítěti jenom špičkou? Ne! Ne, ne, ne... - Tobě, ne dítěti. - Ježiš, mně se chce zvracet. Jseš pedofil. Já, já, já... Nemusíme to dělat, jasný?

Promiň. Dobře. Takhle to bude po celou dobu těhotenství? - Nebo jen... chvíli? - Jo, to je snad jasný. Potom se ještě budu muset dát do kupy, takže přibližně... Plus mínus rok. Páni. Bude to pro tebe velkej problém? Myslíš si, že dokážeš potlačit svý deviantní sexuální choutky, zatímco jsme tu svědky zázraku, který přivede na svět novou bytost?

Rozhodně. Jo. Ne. Ano. - Promiň. - Páni. Děkuju ti, že se tak obětuješ. Jo... Asi si budu muset vzpomenout, jak se masturbuje. Co prosím? To nic.

Nech to bejt. Ty si myslíš, že budeš honit? Ne. Jasně že jo... Honění je podvádění! Ne. Ne, ne. Ne, to není. To si piš, že je! Myslíš na jinou ženskou, zatímco se tě někdo jinej než já dotýká! Jen já.

Já se sám sebe dotýkám. To je ještě horší! Chceš, aby na tebe šahal chlap. Žádnej chlap. Já! To je fuk! Nesnaž se mě tady oblbnout. Pod mou střech si ho honit nebudeš! Stejně mi v tom nezabráníš. Zacpi si uši! Pšššššt! - Naše dítě tě uslyší! Sklapni! - Vždyť ještě žádný uši nemá! Ty jseš vážně tupej!

A jseš úchyl a taky gay! Zlato... Nešahej na mě! Drž se zpátky! Fajn... Ne, neodcházej pryč. Nezavrhuj mě. Nechci skončit jako svobodná matka. - Řeklas, ať se držím zpátky, tak to dělám. - Tak jsem to přece nemyslela! Nevyvolávej pořád nějaký hádky! Já nechci vyvolávat žádný hádky. Vůbec netušíš, co se teď děje v mým tělě.

Všechny mý hormony úplně blázněj. Máš pravdu. Netuším. Promiň. Hrozně tě miluju. Fajn. Na honění si radši nech zajít chuť. Jinak mi budeš muset dát všechen svůj majetek. - O čem to mluvíš? - O předmanželský dohodě, kterou jsme spolu podepsali. Odstavec 43: "Žádná masturbace."

Co? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tenhle díl mě absolutně rozsekal:D!

210

Odpovědět

Sakra! Samo, že Mýlit se je s tvrdým Y!

180

Odpovědět

Mílí se ten, kdo tvrdí, že ten seriál není realistickej. Tohle skutečně existuje! A nejde jen o pár kousků!

180

Odpovědět

OndřejK: Skvělé, napsat spoiler až na konci věty.

180

Odpovědět

To vše se stalo. Jen ta herečka to nedokáže opravdu přesvědčivě zahrát. A je to udělaný tak, aby to bylo na první pohled všem zřejmé. A když se vám z toho narodí postižený dítě jste v pasti. Nikdo kdo to nezažil si neumí představit to peklo.

180

Odpovědět

Pokaždý klikám na další díl s doufáním v to, že zrovna v tomhle díle vytáhne magnum a vystřelí jí mozek z hlavy.

180

Odpovědět

asin mustafa: scifi ? :D
jo a jeste mna je v titulkach misto střechou střech :D

180

Odpovědět

nejlepší seriál!!!:-Dfakt se bavím

181

Odpovědět

I'm sorry, but it's not hormones what's going crazy here.

181

Odpovědět

tenhle serial je nej. překládejte dál, těšim se na další díly.

180

Odpovědět

ta ženská...božeeee...mě tak vytáčí! :D

190

Odpovědět

Cože?Chceš aby se tě dotýkal chlap...Žádnej chlap.Já. ..... to je fakt hustý.Mimochodem když sleduju tenhle seroš tak si vždycky vzpomenu na kolegu Rudu kterej má doma něco podobnýho...chudák :D

190

Odpovědět

Ona to těhotenství hraje a i to manželství je podfuk :D :D :D spoiler alert!

1813

Odpovědět

ehm... myslím že každej normální chlap by po tom co ho prakticky unesla, zdrogovala, připravila o kámoše (?) by ji buď hned po probuzení uškrtil prostěradlem....nebo by se asi o 15 min později díval jak jí vřískající odvádí pověstná americká policie na psychárnu. Jako druhá řada by v tomto případě mohl být naturalistický pohled do vypolstrované cely...o děcko bych se nebála to by vysoudil....ale nedej bože aby to byla holka!!! (stejně mam podezření že to těhotenství hraje)

180

Odpovědět

Nechapem jak to moze niekto pozerat. Akurat mi ten chlap robi nervy....Ja by som uz davno isiel na elektricke kreslo za nu xD

181

Další