Výlet do kinaPošahaná přítelkyně (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:421
Počet zobrazení:5 641

V závěrečném dílu 1. série se Brandy a Seth chystají do kina, ale Brandy má strach, že jí to nesluší.

Přepis titulků

Zlato, už budeš? Ten film začíná za 20 minut. Přijdu ti tlustá? - Já... Já nevím. - Cože? - Co je? - Ty nevíš? Ne, chtěl jsem říct ne, nepřipadáš. Podle tebe jsem tlustá? Ne. - Myslíš si, že jsem v tom tlustá a hnusná.

- Ne, zlato... Moc ti to sluší. Vypadáš jako malá hubená... Jako jedna z těch čínskejch gymnastek. Neuvěřitelný. Fakt ti to sekne. Nepřeháněj to! Nepřeháním, zlato. No tak! Pravdu! Vypadám dobře? - Ne, vypadáš skvěle.

- Vždyť se ani nedíváš! - Už jsem tě viděl! - Tak se podívej znova! Přijdu ti tlustá? - Ne, fakt ti to sluší. - Na co takovou dobu čumíš? - Jak to myslíš? - Civíš na mě snad půl hodiny! - Jen jsem se ujišťoval. - V čem? - Že mi z kalhot nepřetejká tuk? - Zlato... Když se na tebe dívám dlouho... tak jsem blbec.

Když se dívám krátce, jsem taky blbec. Tobě se nikdy nezavděčím! - Podle tebe jsem hnusná tlustá kráva. - Ne, zlato, ne. Jseš nádherná, jasný? Jseš kráska. Ale jdem jen do kina. Bude tam tma. Žádný světla. Takže tě nikdo neuvidí. - Tak proto mě tam bereš? Protože tam je tma a můžeš schovat můj tlustej obličej? - Zlato. Ne. Jseš vážně krásná a dneska budeš...

zářit jako bílá labuť. Budeš plesová královna. Všichni chlapi ti budou říkat: "Hej... Hej! Chci tvoje číslo!" A já jim budu říkat: "Hele, kámo... Ona je tu se mnou... a je pěkně sexy." - Chápeš? Tak jdem. - V tomhle nikam nejdu. PO 20 MINUTÁCH... Tak jo.

Co tohle? - Ještě lepší. - Skvělý. Hele, i kdybys někomu přišla trochu tlustá... je to pochopitelný, protože čekáš dítě. Takže jsem tlustá? Ne, jen říkám, že bys tak mohla někomu připadat, protože jseš těhotná, takže... Znova! Přijdu ti tlustá? Odpověz hned teď!

Jo, ale... - Ale... Ale jen proto, že čekáš dítě. - Cože?! Ne, ne, ale sluší ti to. Je to jako... Je to jako... Nosíš moje dítě! A je to pro něj taková postýlka. Měkoučká postýlka. To je skvělý. - Do hajzlu, já těhotná nejsem! - Cože? - Co je? - Tys mi lhala? - Tys mi lhal! - Přišla jsem ti tlustá, a neřekls to!

- Tys mi řekla, že čekáš dítě! - Neodbíhej zase od tématu. - Jsme vůbec manželé, Brandy? - Co to má znamenat?! - Neřvi na mě! Jseš strašně zlej! - Co když jsem potratila? - Potratilas, Brandy? Ne, ale klidně jsem mohla! Vlastně je to dobrá zpráva. - Je konec. - Ne, je konec! Je mi líto... ale budu ti muset zlomit srdce. - Zrovna jsem ti dával kopačky.

- Jo, snaha se cení, jasný? Jseš na mě nezdravě fixovanej a už nehodlám dál trpět ty tvý šílený výmysly! Víš, co ti řeknu? Jsem fakt rád. Vysmahni odsud! Popravdě budu muset poprosit o odchod já tebe. Ne, tenhle dům je můj, Brandy. Sám jsem ho platil. - Protože jsme tu měli založit rodinu.

- Ale víš... Porušil jsi zákaz přiblížení. Jakej zákaz přiblížení? Bylo mi jasný, že budeš na tu novinku přehnaně reagovat, takže když jsme byli spolu, šla jsem k soudu. Už nehodlám ty lži dál trpět. Padej! Jo? A věříš... týhle lži? Brandy, Brandy, odlož tu bouchačku!

Brandy, dej tu bouchačku pryč! Chci, abys do 5 vteřin vypadnul! - Pět, čtyři, tři, dva... - Tak jo. Tak jo! - Už padám. Už padám. - Jedna! POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zena, nezena .. ta by fasla takove kladiva, ze by sama nevedela jestli je tehotna nebo ne :D

180

Odpovědět

Ani největší looser a zbabělec by s touhle děvkou nebyl. Hrozná kráva...

182

Odpovědět

bože, to je úlet!

180

Odpovědět

Nejlepší část: "Listen, DO I LOOK FAT?! Tell me right now!" :-D

180

Odpovědět

V druhé polovině episody jsem si zprvu myslel, že to je jak se mnou a moji ex.
Nakonec se psychotička sama rozhodla vztah ukončit. To jsem koukam vyvázl levně, po mně ta moje nestřílela.

201

Odpovědět

2 minuty se z toho snazi vybruslit a pak si to tak posere to je ale vul!!!

203

Odpovědět

Svázat a hodit na dno oceánu.. :)))

180

Odpovědět

Ta mrcha je jako sluníčko - když se na ní dívám, taky mě pak pálí oči..!

190

Odpovědět


Odpovědět

:D povedlo se .. to je zasrany thriller :D

180

Odpovědět

:-D poznal jsem v tom pár svých přítelkyň... Příprava do kina je ještě zlatá, ale zkuste jít na ples :-D

192

Odpovědět

Doriti, by som zobral tú búchačku a by som ju zastrelil na mieste.

180

Odpovědět

Celkem slušná nálož :) Mě je jedno, jestli je to komedie, drama nebo něco jiného, je to zábavné a člověk u toho těch pár minut v pohodě vydrží a těší se na další pokračování.

Jo, kdyby to mělo hodinu, tak se na to po 10ti minutách vykašlu, ale takhle to má šťávu :)

180

Odpovědět

Tort: mrkni na youtube

180

Odpovědět

Už se nikdy nikoho nebudu ptát, jestli v tom tričku nevypadám tlustě! NIKDY!

190

Další