ŠachyPošahaná přítelkyně (S02E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:337
Počet zobrazení:5 173

V dnešním díle uvidíte, jak se může obyčejná hra šachů se ženou naprosto vymknout kontrole.

Přepis titulků

- Tvůj novej byt je skvělej. - Díky. - Jo... - Moderní. Je fajn. Tak jo, tak jo, hraju. - S koněm musím nejdřív rovně a pak do strany? - Ano. - Takový jsou pravidla hry. - Je to divný. Změníme je, aby mohl jen dopředu. - Je to lehčí.

- Nemůžeš. Nemůžeš měnit pravidla šachů. Je to snad nejstarší hra na světě. Na to si zvykneš. Prostě dopředu a... Jako by do L. Tak dobře. Ale neumím prohrávat. Co to děláme? Hrajeme šachy. Společně. To samozřejmě vidím, ale co děláme my dva?

Dobře se bavíme. Jdeme na to pomalu. Nic vážnýho, ne? Jasně. Jo. Měli bysme toho nechat. Už radši půjdu. Kam chceš jít? Akorát tu zacláním a ty se chceš určitě věnovat i svejm ostatním holkám, takže... Ne.

Počkat, jakejm holkám? Já nevím. Jakejm holkám? - Proč jseš tak defenzivní? - Nejsem defenzivní. Hele, nic se neděje. Dělej si, co chceš. - Nemáme spolu vážnej vztah. - Já neřek, že není vážnej. Ty randíš s jinejma? To je trapas. Ráda bych ti odpověděla, ale nemůžu. Proč bys nemohla odpovědět? Hele, vzhledem k našim okolnostem je lepší, když toho o mně víš co nejmíň.

- Chovám se jako profesionálka. - Počkej. Řek jsem něco špatně? Něčím jsem tě naštval? Ne, všechno je v pohodě. Nelámej si s tím hlavu. - Nic mi není. - Vážně chci, abys tu zůstala. Jasně. Ne, promiň. - Vzals mě na večeři a já ti to musím splatit. - Jak splatit? Jak to myslíš? Nemusíme si nic namlouvat. Chápu to. A klidně budu tvá prostitutka. Hej!

Cože? - Co? Ne! Nejseš moje prostitutka. - Jsem. Vezmeš mě na večeři a pak se se mnou vyspíš, nezávazně. - To chlapi dělaj s holkama na zavolání alias prostitutkama. - Zastav! Ne, to nic. Nemusíš mě litovat. Pojď. Dělej si se mnou, co chceš. Hned potom odejdu, neboj se. - Nebudu tě otravovat. - Sedni si, Brandy. Dobře, sednu si.

Jak chceš. Hlavně mě nelíbej na pusu. No tak! Uklidni se na chvíli, jo? - Můžem si promluvit? - Promiň, je to má chyba. Pořád na to zapomínám a mluvím s tebou a hraju s tebou hry. - Už s tím přestanu. - Proč bys s tím přestávala? - Protože si to nepřeješ. - Kdo ti to... Ne, ne, ne. Já si to přeju. Cože? Tohle ale dělá přítel s přítelkyní ve vážném vztahu. Jsem zmatená.

Říkals, že nechceš vážnej vztah, ale teď říkáš, že ho chceš. Budu dál tvá chlípná prostitutka. Klidně mě ponižuj - a dělej si se mnou, co chceš. To neva. - Ne, ne, ne. To nechci. Takže se mnou chceš chodit? Klidně. - Jo. - Klidně? - To ti nejsem dost dobrá?

- Ne! Jseš! Určitě chci, abys byla má přítelkyně! Božínku, vážně? Jo! Řeknu to znova. My dva jsme oficiálně... - přítel a přítelkyně! - Hurá! Udělám ti místo v šuplíku, aby to bylo fakt oficiální. Bože můj, to je úžasný! Hned jsem zpátky.

O 5 MINUT POZDĚJI... Tadá! Měla jsem všechno v autě. Tohle se bude hodit na místo, kde máš komiksy. A mám skvělý čelo pro postel. Je fakt boží. Dej mi vědět, jak s účtama. Můžem je klidně platit půl na půl. Bože můj, já se tak těším! Spolubydlící! - Dobře.

Asi bysme tu měli co nejdřív vymalovat. - Cože? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Toto je pravý manipulátor.........takže ne šílená,ale možná chytrá,nebo aspoň vychytralá.....

200

Odpovědět


Odpovědět

JaaJ: a ty k tomu videu máš nějaký bližší vztah? mě to úplně sebralo, jelikož mám stejnou nemoc, ale mě zatím nikdy neohrožovala.. tak už o tom něco málo vím a sbírám informace.. jen tak pro zajímavost, jen v ČR tím trpí zhruba 10 tis. obyvatel a pouze malý procento lidí na světě jí má v takový fázi jako měl Ben Breedlove..

180

Odpovědět

JaaJ: Asi si to vezmu.

181

Odpovědět

Musím říc, že byla opravdu férová, nezamiluj se do mě, a budu klidně tvá.

180

Odpovědět

"I would slowly walk away, leave the appartment and never ever return."

CS: "Pomalu bych ustupoval, byt bych opustil a nikdy se už nevrátil."

180

Odpovědět

Když na tohle koukám tak si v hlavě opakuju 1000x v kuse ´´támhle sou dveře čau!! ,, :D

180

Odpovědět

Jaj je mi ho tak líto ..měl ji omr*at a nechat jít

181

Odpovědět


Odpovědět

a JaaJ: snad poprve s tebou souhlasim :) dival sem se na kousek prvniho dilu je to uzasne

180

Odpovědět

chudacek Seth:) je to milej, peknej, inteligentni a vtipny kluk a musi zbalit takovou silenoocku :(

181

Odpovědět

Chtěl bych se zeptat ohledně seriálu historie herních společností, jestli již udělali i nějaký díl o Pyranha Bytes a tudíž serii Gothic, já tu serii prostě miloval... teda než přišla arcanie.. :D Díky.

182

Odpovědět

Holanďan: Myslím že tade nejde zrovna o to, jestli je ta hra dobrá nebo ne, ale protože snad každý kdo ji hrál tak na tohle narazil a je to vtipné, tak se hláška "... but i took an arrow to the knee" po internetu rozletěla jako blázen :)

182

Odpovědět

DinoCop: Chápu že je ta hra dobrá ale celý svět snad kvůli ní šílí,to je šílený ! :D Zastak úžasná mi nepřipadala když jsem ji hrál u kámoše.

182

Odpovědět

Dámy a pánové, věřte mi nebo ne, ale ujišťuju vás, že i když tohle jsou situace, které vy považujete za absurdní, tak EXISTUJÍ lidi, přesně takoví jaké tohle video ukazuje a já pár bohužel znám. :)
Jinak pohoda, docela hlína, když se to neděje mě :D

181

Další