Kamarád BrandonPošahaná přítelkyně (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:292
Počet zobrazení:4 731

V předposledním díle 2. řady vyčte Brandy Sethovi, že vyhazuje peníze za zbytečnosti. Sethův údajný kamarád Brandon se s ním bude chtít záhy setkat, protože pro něj má spoustu zajímavých informací. Příští středu se těšte na grandiózní vyvrcholení. :-)

 

Přepis titulků

Nevěř jejím lžím! Tvůj přítel Brandon. Ku*va! - Zlato, nevidím. Uhni mi. - Dej si pauzu. Nemůžu to pauznout. Hraju po síti. Uhni mi prosím. Hups. Je po srandě. Hej... Tys utratil 60 dolarů za videohru?

Jo, napadlo mě, že budu teď celý dny doma, tak se aspoň zabavím. Chystal ses mi to říct? - Nevěděl jsem, že bych měl. - Tak tobě nepřišlo důležitý říct mi, že těsně před Vánocema utratíš naše těžce vydřený peníze za hry? Ne, podívej se na účet. Je tam 500 dolarů, tak jsem si říkal... Jo, ty potřebuju na vlasy. - Co si chceš dělat s vlasama? - Chci si je nechat nakondicionovat. - A to tě bude stát 500 babek?

- Jo, bude. Dobře, ale když můžeš vyhodit za kadeřníka 500 babek, nevím, proč mi vyčítáš videohru za 60 dolarů. Protože péče o mý vlasy není žádná debilní zbytečnost, na rozdíl od kupování hraček pro děti. Nebo ty bys radši chtěl, abych byla nějaká tlustoprdka s roztřepenejma vlasama? Ne, ne... Jasně že ne, zlato. Jenom... Je to prostě velkej cenovej rozdíl.

Jo, ale nezapomeň, že jsem ti říkala, že videohry nesnášíš. - Ale je to pravda? - Co prosím? Pořád mi říkáš, co mám rád, ale většinou to cítím opačně, takže mi to moc nesedí. Chceš říct, že jsem lhářka? Ne. To jsem ráda. Nebavil ses náhodou s někým za mými zády?

Ne. Fajn. Protože jeden magor jménem Brandon za tebou pořád chodil do nemocnice. Říkal, že tě zná a podobný ho*na. Hroznej pošuk. - A jmenuje se Brandon? - Jo. Policajti mi říkali, že je to nějakej místní blázen. Každopádně, zítra při cestě do salónu donesu tu hru vrátit, ano? Skočím se osprchnout a pak můžem dokoukat 3.

řadu Sexu ve městě. Jooooo! Sethe, přijď za 5 minut na parkoviště na konci ulice. Brandon. Haló? Ty jseš... - Brandon? - Jo. - O co tady jde? - O tvou přítelkyni... Brandy. - Nesmíš jí věřit. - Jo, čet jsem si vzkazy. Než tě postřelili, bylo to mezi váma dost podivný, jasný?

Údajně jste se vzali, ale ty si to vůbec nepamatuješ. Brandy tvrdí, že ses zpil do němoty, a proto si na to nevzpomínáš. - Vážně? - Jo. A taky byla údajně těhotná. Ale nevidím tu žádný dítě a už je to přes 9 měsíců. Dobře, ale proč by mi Brandy takhle lhala? Radši to zkrátím, jo? Myslím, že tě střelila ona. Tak jo, tohle je ujetý.

Já vím, že je to ujetý. To se ti snažím říct! Proč to vůbec děláš? Hele, byl jsem... Jsem jeden z tvejch nejlepších kámošů, jasný? Brandy mě chce vyštípat z tvýho života, protože ví, že jsem ji prokouknul. Prostě mi musíš věřit a pomohlo by, kdyby sis na všechno vzpomněl. Věř mi a nevracej se domů. Je ku*evsky šáhlá!

Mockrát děkuju, ale musím zpátky, než zjistí, že jsem pryč. Ne, nedělej to. Sethe! - Díky. - Sethe, prosím! Ku*va! Vítám tě doma! ROZUZLENÍ PŘÍŠTĚ!

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Něco mi říká, že takhle by to být nemělo, ale počkat on mě někdo varuje? Tak to je můj pocit špatný :D rychle, rychle další díl

180

Odpovědět

ta holka ja vážně psycho :D

180

Odpovědět

Slábne ? Mě to přijde lepší a lepší ! Těším se na rozuzlení :D

181

Odpovědět

žít s takovouhle ženskou, tak se zastřelim klidně sám.

181

Odpovědět

Aaa, uz se tesim :D

181

Odpovědět

tenhle seriál by byl mnohem zajímavější, kdyby tu 1. sérii dali do 2 dílu, ve 3 díle by se dozvěděl jak to je a ve 4. ji předal tomu maníkovi z Compulsions :D .... nebo prostě umlátil lopatou a hodil do kanálu :D

184

Odpovědět

Tento seriál už fakt slábne... Navíc od 3. dílu je fakt stereotypní.

1817

Odpovědět

SETH JE V P****I :D

181

Odpovědět

Scénárista si musel fakt máknout (ironie) 2/10. Sem zvědavej na to ,,grandiózní´´ finále

1812

Odpovědět

Sethovi to nějak sekne ;)

182

Odpovědět

ses*

183

Odpovědět

Kdy bude pokračovat Out with Dad?

185

Odpovědět

sfinx: Hlavně že se vůbec dával testovat ;)

180

Odpovědět

Asi si po každým díle budu muset několikrát pustit od 40. vteřiny tohle, abych se uklidnil:D http://www.videacesky.cz/skece/rasismus-ve-vytahu-2

180

Odpovědět

God?: Tak ti jen sprostě lhal! :-D

181

Další