ZnásilněníPošahaná přítelkyně (S02E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:413
Počet zobrazení:10 265

V závěrečném díle 2. řady seriálu Pošahaná přítelkyně se dočkáte spousty emocí a také opět skvělého výkonu hlavní herečky (ta holka nemůže být v reálu normální :-D). Tak držte Sethovi palce, aby z toho vyváznul živý...

Jak se vám líbila 2. řada a její zakončení?

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Věř mi a nevracej se domů. Je ku*evsky šáhlá! Mockrát děkuju, ale musím zpátky, než zjistí, že jsem pryč. Ne, nedělej to. Sethe! - Díky. - Sethe, prosím! Ku*va! Vítám tě doma!

Čau. Odkudpak to jdeš? Skočil jsem si do auta, protože jsem si tam zapomněl mobil. - A jak mi vysvětlíš tenhle vzkaz? - Nikdy v životě jsem ho neviděl. - Mluvil jsi s Brandonem? - Ne. Sethe... Klidně mi to řekni.

Mluvil jsi s Brandonem? O nic nejde. Slibuju, že se nenaštvu. - Jo, mluvil. - Ty zas*anej debile! - Říkalas, že se nenaštveš! Co ti nakecal?! Nic. Jen... Jenom mi... Říkal... Říkal, žes...

žes mě... žes... žes mě střelila. - Já že jsem tě střelila? - Jo. Já? Láska tvýho života? - Jo, je to šílený, viď? Naprostá blbost. - Brandon je blázen. Já vím, já jen... Jo. Slib mi, že už s ním nikdy nebudeš mluvit. Rozhodně. To ti slibuju. Bože můj. Ty můj broučku. Musíš mít pěkně popletenou hlavu. Radši se z toho oklepem.

Líbí se ti můj novej třpytivej topík? Jo, moc ti sluší. Díky. Nejsem v něm... Přijdu ti tlustá? Přijdu ti tlustá? Přijdu ti tlustá? - Miluju tě.

- Já tě podvedla. - Cože? - Jseš mrcha. - Čekám dítě. - Co? - Co ti je, Brandy?! - Nemiluješ mě! Kdybys radši mlčel. Ty jseš vážně tupej! Měl bys děkovat bohu každej den, co jsme spolu! Na. Dělej si se mnou, co chceš. Potom hned odejdu, neboj se. Nebudu tě otravovat. Ty víš, že jsem nevěrná...

a strašně tě to užírá. Brečím, a s tebou to ani nehne! - Už na mě ani nechceš šahat! - Klidně na tebe šáhnu, zlato. Nešahej na mě! Drž se zpátky! - Pět, čtyři, tři, dva... - Tak jo. Tak jo! - Už padám. Už padám. - Jedna! Proboha. - To vypadám tak hrozně? - Proboha! - Ty jseš ku*evsky šáhlá!

- Cože? Ty, ty, ty, ty, ty... tys mě střelila! - Co to povídáš? - Vzpomněl jsem si. Byli jsme v ložnici... Byli jsme v ložnici, tys mi celou dobu lhala, já jsem tě prokouknul, a protos mě střelila! - Sethe, mluvíš z cesty. Nech toho. - Ne, Brandy. Mizím odsud. Nikam nepůjdeš. Uklidni se. Ne, Brandy. Já mizím a ty půjdeš sedět!

To teda nepůjdu! Moh bys už ku*va zavřít hubu? Jestli odejdeš, řeknu policajtům, žes mě znásilnil. Co to zase meleš? Vzpomínáš, jak jsem byla tamtu noc povolná? Co kdybys mohl zkusit to, co jsem ti nikdy nedovolila? Byls dost hrubej, takže jsem druhej den šla do nemocnice a nahlásila znásilnění. Tudíž teď policie hledá muže, který mě znásilnil.

- To už snad nemyslíš vážně! - Myslím to vážně! My dva jsme si souzený. Nech toho, já nejsem cáklá. Jseš ku*evsky cáklá, Brandy! - A ničím mi to nevymluvíš. - Jestli odejdeš, tak se zabiju. A bude z tebe vrah. Tak jo, Brandy, už toho nech, jasný? Zavolám policii. Posluž si. Zavolej ji.

Au! Nech mě, Sethe! Jsem jenom bezbranná žena! Brandy, přestaň! Brandy, nech toho, jasný? Komu budou podle tebe policajti věřit? - Jseš zas*aně šáhlá, Brandy, a mezi náma je konec. - To teda není! Nikdy nebude konec! Máme spolu zůstat až do smrti. Prosím! Brandy, přestaň!

Šaháš mi na ránu! Šaháš mi na ránu... - Promiň. - Hrozně to bolí. - Promiň... - Donesla bys mi na to led? - Dobře. - Dones mi led. - Už pro něj běžím. - Díky. Sethe, led už se nese! Měli bysme si pořídit dítě. Tentokrát opravdický. Holčička by mohla bejt roztomilá. Led už letí! NEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Počkat. Nejdřív mi něco slib. Cokoli. Nesmíš se do mě zamilovat.

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

*NOOOO* R.I.P Headphone users.. :D

190

Odpovědět

neee. Dobře ti dva :D

180

Odpovědět

Doufám že se bude překládat i další řada :)

180

Odpovědět

Ale nejlepší je stejně konec třetí serie, ale spoiler sem dávat nebudu :D Ale napovím že to bude ještě lepší :D

181

Odpovědět

najlepsiaaaaa cast...:D

180

Odpovědět

konečně jí přech*al... že mu to ale trvalo :D

181

Odpovědět

Je i třetí řada. Budeš jísem dávat ?? :)

180

Odpovědět

při tom NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE má mega šáhlej obličej

190

Odpovědět

pepa: ja se dival na youtube jeden dil a myslim ze prvni serie tam je uz 2 roky

180

Odpovědět

oni těch videí o rasismu maj na youtube ještě několik. pěkný kraviny řekl bych. jestli to má jako působit protirasisticky, tak to vůbec nefunguje (aspoň na mě ne). ten černej chlápek, co tam vždycky na každýho pičuje, že je rasista, mi dost leze krkem.

185

Odpovědět

starpep kebyze daju dalsie 2 videa s tim rasizmom :D

180

Odpovědět

Ona je 3. řada ?!

180

Odpovědět

Scénář píše sama hlavní herečka Lindsey Reckis. /zdroj csfd/

182

Odpovědět

Konečně došlo i na Brandy - http://www.videacesky.cz/skece/rasismus-ve-vytahu-2

180

Odpovědět

myslim,že Lindsey Reckis .)

190

Další