Spřízněné dušePošahaná přítelkyně (S03E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:416
Počet zobrazení:5 296

Je tu neděle a s ní i další díl seriálu Pošahaná přítelkyně. Dnešním dnem zahajujeme závěrečnou sedmidílnou řadu, která navazuje přesně tam, kde 2. řada skončila. Seth od Brandy utekl a její kamarádka se ji snaží přemluvit, aby na něj úplně zapomněla.

Přepis titulků

- Tady je vaše pití. - Děkuji. - Nemáte zač. - Díky. Vím, že je to těžký, ale musíš ho pustit z hlavy. Čeká na tebe spousta skvělejch chlapů. Já nechci žádný skvělý chlapy. Chci Setha! Já vím, ale ten je pryč. Ani nevíme, kde teď je. A neměla bys bejt s někým, kdo tě takhle opustí.

Je to de*il! Po tom všem, co jsem pro něj udělala, vezme nohy na ramena jako zbabělec? - Pěkně mě se*e! - Správně. Jo! Řekni mi, proč ho tak nesnášíš. To ti pomůže. Dobrá. Zaprvý, nemohla jsem mu věřit. Zadruhý, jednal se mnou, jako bych byla šílená. Takže jsem měla dojem, že jsem nějaká šáhlá mrcha.

A nikdy neudělal nic romantickýho. Nikdy. Zapnula jsem Lásku nebeskou nebo Zápisník jedné lásky a naznačovala jsem mu, co bych chtěla, ale on to nikdy neudělal. Brandy, nerada to říkám, ale přijde mi, že ses vyhnula zkáze. Byl to nejspíš de*il, a navíc dost manipulativní. To teda byl. Vůbec mi nerozuměl. Haló! Já jsem dáma. Co takhle trochu galantnosti? Chlapi často nechápou, jak citlivý a komplexní jsme.

- Do háje s nima! - Se*u na ně! Jo! - Půjdu se domů mrknout, jestli nenapsal něco na Facebook. - Cože? Ne, ne, ne! Podívej se radši kolem. Sexy chlapi, sexy chlapi... Bože můj, vsadím se, že ta coura Megan ví, kde Seth je. Měli bysme tu sv*ni najít a poškrábat jí auto. Bože můj! Nejzku*venější den v životě.

To není možný. To je fajn, co takhle ubrousek? Je to jen voda. Klídek. Tady... Mrcho! Jak si to vůbec dovoluješ? Vrať se zpátky a vezmi s sebou pár ubrousků, minerálku a prášek do pečiva. A nauč se přitom, jak se správně chovat. Jste v pořádku? Ne, jsem politá.

To jste neměl dělat. Ne, on to neměl dělat. Nic mě neštve tak, jako nezdvořilé chování muže k ženě. Obzvlášť... když je tak krásná jako vy. - Má štěstí, že jsem ho nezabil. - Páni! To je moc milé a galantní. - Jsem Noe. - Jako v Zápisníku jedné lásky. - Já jsem Brandy.

- No, asi by ses měla vrátit k příteli. Pomůže ti to vyčistit. A ujisti se, že ti dá dlouhou masáž a uloží tě do postele. - Ona žádného přítele... - Lauro! Dobrá, prakticky teď žádného přítele nemám. Prostě je to složitý. V tom případě... můžu ti někdy zavolat? - Já nevím... - Brandy! Jen chci říct, že podle mě tohle všechno není náhoda.

Od chvíle, co ses posadila, jsem z tebe nemohl spustit oči. Tys mě pozoroval? Věříš ve spřízněné duše? V sílu osudu? - Jo. - Dokaž to. Dej mi jeden den... Jeden den na to, abych tě ohromil.

A když selžu, odkráčím a dám ti až do smrti pokoj. Tak teda fajn. Tady je moje číslo. Klidně brnkni už zítra. Dobře. Připrav se na ten nejromantičtější večer v životě. - Hele, jenom mi něco slib...

- Pššššt! Ty mi něco slib. Nesmíš se do mě zamilovat. Panebože! Je úžasnej. Jo. Docela ujde. Pardon! Došel nám prášek do pečení. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

+10 pro číšníka :D

200

Odpovědět

Ten kluk se řítí do záhuby... anebo je ještě víc psycho než ona

200

Odpovědět

A že tuším jak to dopadne..=oD

180

Odpovědět

Vau, že by se karta obrátila? :D

180

Odpovědět

Beztak ten číšním je kamoš Noeho a jsou domluvení a takto balí holky :D

200

Odpovědět

Doufám, že ji ten Noe dostane ! ... potvora jedna bláznivá :-D A kde je Seth?

180

Odpovědět

Jo holka asi dostane co si zaslouží :D a pingla jako by vytáhli z český restaurace

180

Odpovědět

ten Noe vypadá dost dobře :D :D

183

Odpovědět

Ja fandím čašníkovi... a ten Ne vyzerá byť na riadneho exota... bude haluz.. así sa budú v šialenosti predbiehať :D

181

Odpovědět

Noe bude horší psychouš než ona a trochu se to otočí podle mě...uvidíme :D Ale ten číšník je dokonalej :D

180

Odpovědět

9 z 10 iba koli tomu casnikovi :D:D:D

193

Odpovědět

Ty vole ze by nejaka pomsta ? :D

180

Odpovědět

Hej mám teorii :D Noe je od FBI a chce si ověřit důkazy, zbalí jí a bude čekat až začně šílet, jenže ona se poučí nebo se do něj zamiluje a bude jak beránek, tak nakonec bude obviněnej on(nevzpomínám si teď jak se jmenuje), zavřou ho, psycho přítelkyně se dozví že je Noe agent, tak ho zastřelí, tentokrát poctivě, uvědomí si co provedla, napraví se a odcestuje ze země se změněným jménem. Happy end :D

185

Odpovědět

Tenhle seriál miluju...dokonce tak,že jsem si to taky vyhledala na youtube :-D

181

Odpovědět

BugHer0: Presne tak.hodne povedenej serial :)

180

Další