RomantikPošahaná přítelkyně (S03E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:347
Počet zobrazení:4 619

Dnešní díl se nese v podobně poklidném duchu jako ten minulý, ale již od příštího dílu začne děj nabírat na obrátkách, takže zůstaňte s námi... :-)

Přepis titulků

- Ahoj. - Vypadáš naprosto božsky. - Díky. - Na. Tady máš květiny. Já jsem na ně alergická, takže škoda. Vážně? Já jsem na ně taky alergický, a proto jsou mělé. Z hedvábí. Z hedvábí?

Díky. Takhle ti zůstane věčná vzpomínka na naše první rande, což po dnešním večeru určitě uvítáš. Jasně. - Tak jakej je plán? - Doufám, že máš hlad, protože jsem připravil roštěnou, pečené brambory a grilovaný chřest. Já zrovna jedla. Jsem plná. Držím teď veganskou dietu, takže to stejně jíst nemůžu.

Navíc si myslím, že jíst před někým na prvním rande je hrozně nechutný. Aha... Super, teď si myslíš, že jsem blbá k*áva. Počkej. Hej, hej... Takhle o sobě nikdy nemluv. Jsi upřímná a čestná, což jsou skvělé vlastnosti. Pojď, něco ti ukážu. Dobře. Páni.

Asi si musíš myslet, že jsem úplná k*áva. - Cože? - To sem každou holku vezmeš, ukážeš jí výhled a barák a ona si hned sundá kalhotky? - Zatím jsem sem nikoho nevzal. - Jo, jasně. Myslím to vážně. - Proč mi nevěříš? - Protože se chováš jako blbec, co si hraje na hroznýho romantika, ale až na to vlítnem, všechno půjde do kytek. Žádná romantika.

I když to vypadalo tak slibně. Chováš se ke mně jako k nějakýmu cvokovi s přehnanejma nárokama. To není pravda. Já romantiku zbožňuju. Vlastně mi to přijde ponižující. - Tak to máš asi rád romantický filmy. - Nemůžu se jich nabažit. Tak tos určitě viděl Dlouhou cestu. Bože můj. Ten film miluju. - Jo, viděl jsem ho a četl jsem knížku.

- Vážně? Tak mi pověz, co byla první položka na seznamu Mandy Moore. Asi myslíš Jamie, postavu, kterou Mandy Moore hrála. No... Poté, co se konečně odhodlá Landonovi svěřit, řekne mu, že se vždycky chtěla vdát ve stejném kostele jako její rodiče. A Landon ji pak, jakmile se dozví, že má rakovinu, požádá o ruku a dívají se přitom na kometu dalekohledem, který společně sestavili.

- Který má taky na seznamu přání. - Jo. - A pak... - Pak se vezmou v tom samém kostele. - Jo, a pak žijí šťastně... Jo. - A pak spolu stráví léto. Bože můj, je to strašně romantický. Víš, co se mi na tom filmu líbí nejvíc? Došlo mi při něm, že nemůžeš čekat s vyznáním lásky, dokud dotyčný neochoří. Musíš mu snést slunce, měsíc i hvězdy...

Musíš to dělat každý den. Promiň, to je tak laciný. - Jen jsem se nechal unést. - To neva. Mně se to líbí. - Vážně? - Jo. Asi bych to už měl utnout, ale to je fuk. Pojď za mnou. Když jsem tě potkal...

přišel jsem domů a složil jsem písničku. - Vážně? - Jo. A udělal jsem to poprvé po mnoha letech. - Chceš ji slyšet? - Jo. Věnoval jsem ji tobě. Mé múze. Brandy... Bože můj!

To je bomba. Nikdo o mně ještě nikdy nezpíval. Jseš skvělej. Ne. Ty jsi skvělá. Brandy... a já... sedíme...

na stromě. Jdeme... po cestě... A já vím, kam se s ní chci vydat. Do nebes... a k oceánu... Za ptáčky a včelami...

Jen ty a já... Pořád myslím... na Brandy. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

takovej sympaták a taková kravka :)

190

Odpovědět

Niekto jej už musel dať zavyučenou. http://www.videacesky.cz/skece/rasismus-ve-vytahu-2 :D

180

Odpovědět

Buď bude ten chlap větší psychopat než Brandy (což se dá hodně těžko představit) :D ... A nebo ho podstrčil Seth, kterej Brandy zná a řekl mu o všech těch věcech, který má ráda...(hláška "nesmíš se do mě zamilovat" , kytky, romantika...) A tenhle chlap má teď za úkol zjistit, jestli je Brandy fakt cáklá :D Už aby byl další díl :))

180

Odpovědět

kdy bude další díl?...

180

Odpovědět

dneska slabota...asi takovej posouvací díl

181

Odpovědět

Trapný :-(

183

Odpovědět

hezký začátek

180

Odpovědět

pěkná písnička

181

Odpovědět

ooopravdu mě to baví :D
mno na mě až moc velkej romantik ten týpek :D

183

Odpovědět

tenhle díl je tak debilní, až se nemůžu dočkat jak super bude další díl :D

182

Odpovědět

další díl honeeem :D

181

Odpovědět

podla mna bude tiez ten chlap psychopat ved este aj mal rovnaku hlasku ako brendy: slub mi ze sa do mna nezamilujes.

181

Odpovědět

Stejně se myslim že ten chlap bude nakonec ještě větší psychopat než Brandy..

181

Odpovědět

:-D Sem zvedavy kam se ten serial vyda :-D ... moznosti je tedkom opravdu hodne -))

181

Odpovědět

To Altex nejsi tak dalekood pravdy, ale spoiler ti tu házet nebudu :D

183

Další