PřepadeníPošahaná přítelkyně (S03E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:367
Počet zobrazení:5 133

V dnešním díle uvidíte, jak pokračuje Sethův a Noemův plán na pomstu. Další díl očekávejte opět v neděli v 17:00.

Mimochodem, samotná představitelka hlavní postavy a zároveň scenáristka Lindsey Reckis oznámila před pár dny na své facebookové stránce, že začíná sepisovat scénář pro 4. řadu tohoto seriálu. :-)

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Bože můj, co se ti stalo? Normálně mě přepadli. Přepadli? Kdo jako? - To tě flákli? - Je to šílená příhoda. Stavoval jsem se v obchodě, abych ti koupil dárek, a naběhli tam nějací chlápci, rozkopli dveře a křičeli, ať si lehneme na zem a vykradli to tam.

- Proč tě ale uhodili? - Protože si dovolovali na jedno děvče. Na takovou drobounkou Vietnamku. Začali ji mlátit a ubližovat jí, tak jsem řekl: "To by stačilo. Už toho nechte!" - Proč bys to dělal? - Říkal jsem si, co kdybys to byla ty? Co kdyby tě šikanovali nějací chlapi s pistolemi? Jo, ale nebyla jsem to já.

Navíc umím karate, takže by mi nic nehrozilo. - To je fuk. A pak tě praštili? - Jeden chlap, co vážil snad 160 kilo, udělal bum a povalil mě na zem... a pak mi dal ránu přímo do čela. A já byl úplně... zmatenej, ale bránil jsem se a on do mě pořád kopal a najednou... všude černo. Probral jsem se a kolem mě byli záchranáři a já slyšel sanitku.

Jseš zas*anej idiot! Já... Ne, jen jsem se snažil zachovat správně. No to se ti povedlo. A teď máš převázanou hlavu, protožes bránil nějakou sexy holku? Jseš pomlácenej a nemůžem ani večer nikam vyrazit. Omlouvám se. To bys taky měl!

Dobře. No... Mohla bys... Mohla bys mi přinést nějaký led? Co kdybys brnknul tý roztomilý pokladní a poprosil o pomoc ji, de*ile? Dobře... - Nezabralo to. - Ne? Myslel jsem, že na to skočí. O mě hrozně ráda pečovala. Trochu jsem to přikreslil, abych působil galantnějc a ona začala žárlit.

Kruci! Měl jsem tě varovat, teď máš na čele jizvu! - Zpackal jsem to. - Ne. Noe, Noe... Oba jsme to zpackali, jasný? Zapomněl jsem, proti komu stojíme. Musí si myslet, že s tebou manipuluje. To ji drží při životě. Jinak je jako démon bez duší k pozření.

Ahoj, lásko, vítej doma. Copak jsi celý den dělal? Nehnul jsem se od televize. Pustil jsem si pár filmů. To zní zábavně. Jo, je to sranda. Co ti ku*va je? Co blbneš? Kolikrát ti mám říkat, abys neválel špinavý oblečení po podlaze?

Dobře, v klidu... Ty buď v klidu! Já celej den makala a taky bych se ráda natáhla na gauč a čučela na film, ale místo toho si musím hrát na nějakou zas*anou služku! - Ne, já to uklidím. - Ne... Neobtěžuj se. Nechci tě rušit od filmu. - Zlato, mrzí mě to. - Nemrzí. Ale mrzí.

Hele, nechci po tobě žádný zázraky, víš? Jen nechápu, proč nemůžeš dělat tyhle primitivní věci, o který tě prosím. Copak se stalo? Jen už mě to všechno hrozně unavuje... Bože můj. Máš pravdu. Ale já se snažím ze všech sil polepšit a dělat to, co si přeješ. Takže tě měním?

Dneska jsem po vysprchování pověsil sám od sebe ručník na věšák. Blahopřeju. - Chceš uspořádat mejdan, protože ses zachoval jako dospělej chlap? - Ne, jenom... Hele, děláš ze mě muže, jakým jsem chtěl vždycky být a za to tě miluju. - Vážně? - Vážně. My jsme vážně skvělej pár! Dokonalej. Jo.

- Paráda! - Díky, kámo. Je připravená. - Určitě? Možná to chce víc času... - Ne, ne, ne, už se zabouchla. - Když to říkáš... - Jo, říkám. Navíc ti už začala propichovat kondomy. Je v tom až po uši, chlape. - Počkej. Cože? - Čas na třetí fázi. Brnkni Kim. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Propichovat kondomy :D Takovou dominu bych teda nechtěl

200

Odpovědět

překrásnej.. :-)))

180

Odpovědět

no jsem zvědavej co kluci vymysleli :D

180

Odpovědět

Videla sem vsechny casti :D Nebudu spoilovat ale konci to epicky!

182

Odpovědět

bože to je ale kráva :D :P

181

Odpovědět

Noe je 100% hot ! :D

183

Odpovědět

podle mně ten seriál skončí tím, že ta ženská dostane infarkt :D

181

Odpovědět

Vesper: Ten druhej seriál tu chci dát potom. Má snad jen 4 díly, ale je perfektní. Ta holka má talent. :-D

181

Odpovědět

Kdo souhlasí, že Noe je prostě HOT? :D :D

184

Odpovědět

Pánové a dámy, nikdy v životě jsem neuhodil ženskou (a to jsem přežil 2 manželky), ale u téhle bych se musel nechat spoutat a pak zavřít do mrazáku (to abych vychladl) abych jí NEZABIL!!! :-D

192

Odpovědět

Díky BugHer0 za odkaz na facebook (a překlad nového dílu)! Právě jsem ze zvědavosti mrkla i na první díl "Pošahanýho souseda", o kterém na jejím profilu byla zmínka (nebo "Úchylnýho souseda" nebo jak to kdo jednou třeba přeloží? :-D), a stálo to taky za to! Jen nevím, proč se autorka věnuje docela intenzivne zrovna seriálům, co mají v názvu "psycho", "creepy" a tak... :-P

182

Odpovědět

MY god to je tak převídatelný a trapný

1828

Odpovědět

Mr Radix: Zejo sakra segra celou dobu na to cumela ale nepoznalaho misto toho semi snazila nakecat ze tam v tom dile hrala sestra od Chucka

182

Odpovědět

driv jsem ten serial nemel moc rad, ale ted si uzivam kazdej dalsi dil

181

Odpovědět

Jakto sakra, že se jí pokaždý povede mě tak vytočit? :D

181

Další