VýročíPošahaná přítelkyně (S04E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:434
Počet zobrazení:6 011

Nakonec jsme nemuseli čekat ani tak dlouho a tvůrčí skupina Reckless Tortuga vypustila do světa nejnovější epizodu Pošahané přítelkyně. Od minulého incidentu uplynul nějaký ten čas a Seth s Brandy se opět zamilovali a chtějí se pokusit dát jejich zvrácený vztah zase do pořádku. Nejspíš je vám ale už teď jasné, že to nebude hračka... Bohužel nevím, jak často budou vycházet nové díly, takže buďte trpěliví.

Všechny předchozí epizody seriálu najdete zde.

 

Přepis titulků

Sethe! Sethe? Sethe! To neslyšíš, že tě volám? Víš, že nesnáším, když na mě řveš přes celej byt. Neřvala jsem, jen jsem tě volala. Zvýšila jsi hlas. - To je řvaní.

- Tak to promiň. Uvítal bys, kdybych mluvila šeptem a chodila tři metry za tebou jako poslušná ženuška? - Zase překrucuješ. - A ty zase buzeruješ. - Nebuzeruju tě! - Buzeruješ! - To ses přišla akorát poštěkat? Cože? Ne! My na sebe neštěkáme, klape nám to. Miluju tě. Já tebe taky. Každopádně...

jsem na tebe volala proto, že ti chci dát dárek k našemu výročí. Cože? Je to už půl roku, co jsme se rozhodli hodit minulost za hlavu, začít od píky a znovu si získat vzájemnou důvěru. A proto tu pro tebe něco mám. Bože můj, zlato! - Dost těžko se shání. - Já vím, chci ho už roky. Jseš vážně skvělá!

Díky. Nemáš zač. Bylo mi jasný, že si na to výročí nevzpomeneš, ale... Musím přiznat... že pro tebe taky něco mám. Chtěl jsem tě překvapit, ale vypadá to, že už myslíme stejně. - Ty pro mě máš dárek? - Jo, chtěl jsem ti vyjádřit dík za to, že jsi tak skvělá přítelkyně a... dáváš mi tolik lásky, takže...

Baf! Co to je? To je méďa. Je to tvoje medvědí já. Dobře... Všechno nej k výročí. Kdes ho vůbec sehnal? V obchodu s medvídky v obchoďáku.

Tobě se nelíbí? To ne... - Ne, je dobrej. - Fajn. Jak se ti líbí ten komiks? Naprosto ho zbožňuju. Sháněl jsem ho roky. Je skvělej. Jo, já vím. Proto jsem ti ho koupila. - Jo.

- Protože ses kdysi zmínil, že bys ho chtěl. Já si tyhle drobnosti pamatuju a pak mám v dárcích jasno. Proto jsem si dal s tím méďou tak záležet. Vybral jsem mu oblečení a všechno okolo. Zabralo mi to docela dost času. Protože jsem ti chtěl dát perfektního medvídka. Dobrou. Dobroučkou. Čau, zlato!

Mám jednu otázku. Řekla jsem před tebou někdy, že mám ráda plyšáky? To teda... To nevím. Dobře. Víš, co mě napadlo? - Mohli bysme zajít na večeři. - Jo. Jen mi nejde do hlavy, proč sis řekl: "Brandy chce určitě medvídka."

Prostě mě to napadlo, protože holky plyšáky milujou... Vážně? Díky za info. Příště ti koupím G.I. Joe, protože je klučičí. Víš co? Prostě jsem to ku*va zkusil! Jestli ti ten zas*anej méďa nevoní, tak mi ho vrať! - Ne, nezlob se. Mně se líbí. - Vážně se ti líbí? To je skvělý. Protože jsem si říkal, že by z toho mohla bejt taková naše tradice. - Jak to myslíš?

- Každej svátek včetně Vánoc ti dám méďu, abys měla celou sbírku zas*anejch medvídků. - To zní skvěle. - Jo? Tak fajn. Měli bychom si vzájemně poděkovat za ty úžasné dárky, co jsme dostali. Hlavně ty mně za doživotní zásobu medvědů. Děláš si ze mě p*del? Jasně že se mi ten medvěd nelíbí! Copak jsem nějaká desetiletá nána? Chci něco ženskýho. Náušnice, náhrdelník nebo kabelku.

O tyhle věci tě prosím neustále. A jak to mám do p*dele tušit? S tebou je to jak na houpačce! - Nejspíš bych tě nas*al i autem. - Cože? Auto bych brala všema deseti! Ty mě vůbec neznáš! Radši sklapni! Nemáš tušení, kolik peněz a času mě ten de*ilní medvěd stál! Ty sklapni! Dals mi mizernej dárek, protože ti jsem ukradená! Já jsem ti ukradenej! V tom krámě jsem ti toho zku*venýho medvěda vlastnoručně vycpal! Má i srdíčko, a když ho zmáčkneš, tak mluví, ale tobě je to stejně u p*dele! - To zase děláš, že brečíš?

- Ne, ne. Ne... Ne! - Jseš podlej! - Ty jseš podlá! Krucinál, zase se hádáme! Jo, je to těžký. Promiň, miluju tě. Já tebe taky. I svýho méďu. Miluju ho. - Vážně? - Jo, miluju ji. Dobře, já miluju tebe. Já tebe taky a ta večeře platí.

Víš, co mě napadlo? Mám docela chuť na suši. Co ty na to? Suši je odporná sra*ka! Říkala jsem ti to! - Ty pi*omá mrcho! - De*ile! Líbí se ti to? POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hm, dneska byl za de*ila ten chlap...to už se mi nelíbí :-/

190

Odpovědět

Ahoj, vycházejí už nové díly, tak se chci zeptat jak to bude s překladem, plánujete překládat?
To stejné je s "Pokémoni v reálném životě, vyšel 4 díl :).

180

Odpovědět

super! Tak se to změnilo z "pošahané přítelkyně" na "pošahaný pár"...

190

Odpovědět

Brandy mi už chyběla :-D

180

Odpovědět

z dialky z profilu ten plysak vypada ako to prasa z muppets

180

Odpovědět

Weru : Už je to přecejen hodně dlouhá doba od třetí série. Ale nepočítejte to podle videacesky, tady třetí série sotva doběhla...

180

Odpovědět

Taky jste si všimli tý jiný kamery? Zvláští, já jo a docela mě to ruší, byla sem zvyklá na jinej způsob natáčení, ale celej ten díl je podivnej, takže se zase zvědavě těším na další díl :P

181

Odpovědět

Vypadá to zajímavě, ale upřímně by mě zajímalo, na čem ten seriál chtějí stavět teď, aby se neopakovali...

182

Odpovědět

jsem příjemně překvapen. dali si na tom záležet, aby pokračování nebylo jen nastavovaná kaše. snad jim to vydrží.

180

Odpovědět

klasickej funkční pár současný doby ;)

180

Odpovědět

aspoň už si nenechává s**t na hlavu xDDD

180

Odpovědět

Nejlepší díl ze všech odvysílaných :D:D:D

182

Odpovědět

Karel - To by bylo Legendární :D

181

Odpovědět

A co když Seth jen tu lásku předstírá, aby se jí mohl pomstít ještě jedenkrát? A pořádně? Třeba požádá o ruku a na svatbě řekne: NE :D

181

Odpovědět

Šáhlej je z toho nejlepší, ale tak překládám "psycho". :-) Podlá asi není nejlepší, to je pravda. Až přijdu z práce, předělám to. Díky. ;-)

180

Další