VečeřePošahaná přítelkyně (S04E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:276
Počet zobrazení:5 049

Po delší době vám přináším překlad dalšího dílu seriálu Pošahaná přítelkyně. Na ten jsem v uplynulých týden trochu pozapomněl a mezitím stihla vyjít téměř kompletní 4. řada, takže máme co dohánět. V této řadě seriálu si Brandy se Sethem snaží najít nové přátele - nejlépe pár, se kterým by mohli trávit volný čas. Proto v dnešním díle pozvou na večeři sousedy a sami uvidíte, jak se to povede...

Přepis titulků

- Volals Ericovi? - Jo, maká. - A ty Jessice? - Jo, ani mi to nezvedla. - Co Pat? - Slaví narozky. - Tak Johny. - Mimo město. - Do hajz*u! - Hele, zlato... vypadá to, že už se s náma nikdo nechce stýkat. To je přece blbost! Asi si myslej, že jsme se k sobě neměli vracet.

- Ale spíš prostě jen žárlej. - Na tuty žárlej. Kret*ni. - A to se vydávaj za naše přátele. - Víš co? Asi je načase najít si nový přátele. Já nový nechci! Můžem prostě připravit večeři, pozvat nějakej pár a seznámit se. A budu muset vařit, viď? Jo, budeš muset vařit a uklízet a mejt nádobí a já tu budu pokuřovat doutník v županu jako Hugh Hefner - a budeš mě muset obskakovat.

- Tak jo. Počkat. Vážně? Jo, líbí se mi to. Pozvem naše sousedy, vypadaj moc fajn. Sousedy? Nepřišlo mi, že by byli zrovna tvůj typ. Co to povídáš? Já nemám vyhraněný typy. Vyjdu s každým. Aha... Jasně. Já jednám s lidma v práci každej den.

Jsem z nás dvou určitě ten společenštější. To sami uvidíme, že jo? - Dane, parádní kravata. - Díky. Ashley, tvá halenka je úžasná. - Díky. - A moc ti to sluší. - Děkuju. - Vážně jsi krásná. Díky, zlato. Díky moc za pozvání. - Jo.

- Neděkujte. Je nám potěšením. - Jo. - Máte krásnej byt. - To teda. - Díky. - Děkujem, jo. Děkuju vám, protože jsem to tu zařizovala hlavně já. Taky jsem trochu píchnul. No tak. Vážně? No jo. Ten sud tamhle v rohu. Fakt skvělá práce. Je to můj hlupáček. Podle mě jste oba odvedli skvělou práci. Máte rádi víno?

Dneska jsem koupil láhev Malbeca. - Malbec zbožňuju. - Já taky! - Fakt? - Jo, Malbec mám nejradši. To je zvláštní, protože když jsem ho kupoval, myslela sis, že je to nějaká mastička a nevědělas, že jde o víno. Ne, já Malbec už pila, akorát jsem si nepamatovala ten název. - Jo, na víno musíš bejt znalec. - To jo. Hlavně když je červený a ožeru se, ne? - Jo, jdem se ožrat.

- Tohle víno je z Argentiny a je to Merlot... Nuda! Že jo? Když už jsme u věcí, o kterejch ví Seth kulový, připravila jsem gurmánskou sýrovou pochoutku, kdybyste chtěli. - Dáme si. - Skvělý, hned jsem zpátky. Máte hlad? Chcete už večeři nebo počkáme? Já jsem v pohodě. Až budete chtít jíst, - přidáme se. - Jo, půjdeme s proudem. Uklidni se, zlato.

Večeře není žádnej závod. Nesnáším, když mě někdo tlačí do jídla. Já jsem je do ničeho netlačil. Jen jsem se jich zeptal na názor. - Myslím, že na ně naléháš. - A ty je zase děsíš! Ty je zase děsíš. Chcete si promluvit? - Ne! - Ne, to je dobrý. Seth je velmi citlivý muž. - Zase mě shazuješ!

- Začal sis! - Ztrapňuješ mě před nima! - Já ztrapňuju tebe? Ty tady děláš: "Tohle je nóbl víno s..." "Ó, já tu mám autentickou sýrovou mňamku z Philadelphie!" - Jdi do hajz*u! - Kazíš nám večer! - Už radši půjdeme. - Ale díky moc. Bylo to skvělý. - Ne! - Ne, ještě nechoďte. Nevstávejte... Ne, ne, ne, ne, ne...

- My se vyprovodíme. - Nechoďte. - Prosím, zůstaňte. - Prosím! - Možná to můžeme... - Odložit. - Určitě. - Rozhodně. - Jen jsme vtipkovali. - Budeme přátelé. - Díky. - Jasně. Do háje! Proto nemáme kamarády. Všechny je zastrašíš! - Nenávidím tě! - Já tebe taky! Myslíš, že přijdou znova?

Doufám. Fakt dobrota. Pokračování příště... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No dle mého názoru tohle byl jeden z těch nejslabších dílů. Už tomu chybí to šílené napětí předchozích sérií. Prostě potom, jak to vygradovalo je tohle vcelku slabý začátek té nové. Doufám, že další díl bude lepší a vytvoří to nějakou novou zápletku.

182

Odpovědět

cha von ji jeste nezabil??????

190

Odpovědět

Párek magorů :D

180

Odpovědět

ta herecka je tak super :DDD

190

Odpovědět

keby mali decko tak to by bola pohroma XD inak z setha nemozem ked zvysi hlas

180

Odpovědět


Odpovědět

to žeru :D

180

Odpovědět

Hehe...dlouho jsem čekal než se tu objeví ten černoch :D :D v Gamerovi je super

181

Odpovědět

Hm, super, po 10s se mi to sekne.. (titulky) a dělá mi to jen u tohoto videa. :/

181

Odpovědět

Teď ten seriál opravdu miluji, jak z mého života. :--))

190

Odpovědět

... hmm delicious :D ach ty konce jsou nejlepší prostě, ale ta blondcka mi jakože fakt nechyběla :D

180

Odpovědět

uz sem na ni uplne zapomel ... dekuju moc!! :D

180

Odpovědět

už to nie je taká zábava ako kedysi, keď sa aj zo setha stal kompletný dement keďže s ňou dobrovolne žije :D

180

Odpovědět

tu herečku tak nenávidím.. :D

185

Odpovědět

murdock-me to udelalo jednou to same co tobe.asi o hodinu pozdeji sem to zkusil znova a uz ok

180

Další