TelefonátPošahaná přítelkyně (S04E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:262
Počet zobrazení:5 094

A máme tu další díl seriálu Pošahaná přítelkyně. Tentokrát byste měli ocenit perfektní herecké výkony ještě víc, protože je celý díl natočen na jeden záběr. Brandy chce, aby Seth zavolal Danovi, omluvil se za jejich chování při společné večeři a pozval je znovu na návštěvu. To není ale vůbec lehké, když vám partnerka dýchá na záda a kontroluje každé vaše slovo...

Přepis titulků

Volals už Danovi? Cože? - Dan! Volals už Danovi? - Jo, volal. A co říkal? Haló? Prej se mi ozve. Ozve se ti? Jakým tónem to říkal? Přišlo mi, že má hodně práce. Ale jak přesně to řek?

Mně je to u p*dele. Mně to ale u p*dele není! Řekni mi, jak ten hovor probíhal. Fajn. Zavolal jsem mu a nejdřív řek: "Čau, chlape!" Takhle to řek? Jako zlitej? "Čau, chlapeeee!" Nevím. Jo, asi tak nějak. Co ti je? Jen chci vědět, jak přesně to probíhalo, abych zjistila, na čem jsme. - Kristova noho.

- Co se stalo? Tak jo! Fajn! Fajn! Volal jsem mu na mobil. Vytočil jsem číslo, on to zvednul a řek: "Čau," a já na to: "Čau, tady Seth od vedle. Jak je?" A on se zeptal: "Čau, Sethe, můžu se ti ozvat pozdějc?" Tak jsem řek: "Klidně," a položil jsem to. - Vymet s tebou! - Nevymet! O čem to mluvíš? Zněl jsi jako idiot.

Proč bys mu říkal: "Čau, tady Seth od vedle."? Co kdybys mu ku*va příště brnkla sama? Taky že zavolám, protože tys to teď akorát celý pos*al. - Zdarec. - Kdo to je? Je to Dan? Je to Dan? - Kdo ti volá? - Ne, dobrý. Chápu. Vůbec nevadí. Vůbec to nevadí. - Řekni, že se omlouváme. - Chtěl jsem... Chtěl jsem se ti hlavně omluvit...

- za to, jak jsme se s Brandy chovali. - Řekni, že máme spoustu starostí. - S autem, s domem... - Zavři ku*va hubu! Ne, Dane, ty ne. Ty ne. Ne, a taky... Díky. Přesně. Znáš ženský, ne? Co říkáš o ženskejch? Znáš ten o ženský a kondomu? - Neříkej mu vtipy! - Co maj společnýho? - Ne! Sethe, mlč! Kašli na vtipy a pozvi je k nám.

- Řeknu ti ho, až se uvidíme. - Pozvi je! Haló? Každopádně jsem vás chtěl pozvat na večeři. - Klidně i na oběd nebo brunch, to je fuk. - Nebo třeba na nedělní brunch? - Jo. - Jo. - Fajn. - Dobrý. - To by šlo. Co ti říká? - Co ti říká? - Jo, to zní parádně. - Co ti říká?!

Přijdou k nám? - Tak se teda... - Nepokládej! - Tak se uvidíme. - Zeptej se jich na alergie. - Ještě vydrž... - Nebo to nech. Je to kravina. - Tak nic. - Nech to bejt. Ahoj v neděli. Měj se. - Maj radost? Přijdou? Jsou na mě naštvaný? Drž už ku*va hubu! Děláš si ze mě kozy? Přestaň na mě řvát! Řveš na mě v jednom kuse! Abys věděla, příští víkend přijdou na večeři. - A ne díky tobě.

- Hádej co. Já to dávno vím, protože jsme se s Ashley včera dohodly. Děláš si kozy? Pokračování příště... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Budou další díly?

00

Odpovědět

Nechcete to dopřekládat?

10

Odpovědět

Nějaké info o nových dílech?

200

Odpovědět

Mohu se zeptat, kdy budou další díly?

190

Odpovědět

Já už vážně čekám na to, kdy jí jednu vrazí, nějak na to měl dneska už zaděláno v jednom okamžiku...

191

Odpovědět

Ten telefonát byl super ale jinak to s tímhle seriálem už jde z kopce.. :/

182

Odpovědět

tak tento díl jsem měl problém dokoukat, jak se ve mně vařila krev :D

180

Odpovědět

Normálně mam z tý Brandy nervy na pochodu a to sem flegmatik a navíc nehustila ani do mě. Ona je strašnej psychopat!!!

191

Odpovědět

mnam :3

1817

Odpovědět

geniálni :D pritom takova blbost, co? :D

194

Odpovědět

V životě jsem neviděl víc vystihlý Shut the f**k up =D

190