PosilováníNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:384
Počet zobrazení:25 714

Zavítali jste před létem do posilovny, abyste ohromili vypracovaným zevnějškem? Snad vám motivace vydrží i za podzimních dní. Třeba vás nabije právě nové video od Normana. Sílu!

Přepis titulků

Poslední tři představení se konají v prosinci 2016 v Zénithu. Přijďte. Spousta lidí před létem začíná posilovat. Taky jsem to zkusil. A začínám vidět výsledky. - LEŽ! - Když jsem byl v posilovně poprvé, šel jsem na Orbitrek. Vedoucí po posilovně zrovna prováděl jeden pár. Tady máme posilování pro pořádný chlapy. A tady jsou Orbitreky pro ženy. Jsou fajn.

Pro ženy. Hezká mašinka. Já vím, že orbitrek není jen pro ženy, ale i tak jsem s ním sekl. Zkusil jsem i běžecký pás. Po 20 vteřinách mě ale začalo píchat v boku. Už na gymplu jsem vždycky odpadl jako první. - Tři, dva, jedna... - Moment! Píchá mě v boku. Sílu. V posilovně mají i skupinové lekce. Chápu, že se někomu líbí. Nechápu ale skupinovou jízdu na kole. Tu mi vysvětlete. Ticho! Dobrý den. Je to prosté. Takhle nasednete a šlapete dopředu.

To je všechno. Hodně štěstí. Aha. Dopředu. To jsem nepochopil. Když vidím posilovat svalovce, říkám si... Ty už máš svalů dost. Můžeš přestat. Já posiluju s co nejmenší zátěží. Je mi trapně. Hlavně, když tam přede mnou někdo zvedal 200 000 kilo. - No teda. Na začátečníka to není špatný. - Díky. Když občas někdo zabere, začne křičet. Když jseš hned vedle, máš trošku jinej dojem. - V pohodě.

Je to radost. - Ano! V každé posilce je chlap, co všem radí jak posilovat, i když žádný svaly nemá. Zaber. Musíš pořádně zatnout svaly, abys nabral svalovou hmotu. Přesně tak. U tebe to zjevně moc nezabralo. Možná bysme se měli... Dva, tři, čtyři! V posilce nejsou jen loseři. Potkáš spoustu fajn lidí, co ti fakt poradí. Já jsem se díky nim zlepšil. - Vážně to není špatný.

- Díky. Můžeš tu tyč pustit? Díky. Na posilování je nejtěžší motivace a pravidelnost. Když začneš, chceš bleskový výsledky. Jsem členem už šest měsíců, a pořád nemám svaly. Nefunguje to. - Je potřeba sem chodit. - Já sem musím chodit? - Jo. Tak já se do toho pustím. Máme pro vás speciální lekci pro vyžlata. Jeden trenér mi řekl, že spousta lidí si koupí roční permanentku, a pak se nikdy neukáže.

Vidím příležitost pro byznys. Dobrý den. Když jsem byl bez práce, byl jsem členem posilovny. Nikdy jsem tam ale nechodil. A dostal jsem nápad. Muscu 3000. První posilovna bez nářadí. Už je to rok, co si Philippe posilovnu otevřel. Má už téměř 500 zákazníků, kteří nikdy nechodí. Nářadí proto není potřeba. Philippe je spokojený. Jen se nudí. Nebojíte se, že jednoho dne někdo přijde?

- To nehrozí. To není náš koncept. - Dobrý den. - Vy nemáte žádný stroje? - Ne, ale na zemi se dají dělat kliky. Muscu 3000. Přidejte se i vy. Máme všechno. Kliky, podlahu... Pět, šest, sedm. Zaber! Philippe po reportáži obdržel několik stížností a Muscu 3000 zavřel. Na jejím místě dnes stojí Svět klobás. Někteří lidi, co vymýšlí cviky, jsou profíci a dá se jim věřit. Jiným se věřit nedá.

Lidi, co posilují a sportují, každopádně uznávám. Doufám, že vytrváte. Já jsem se bavil. Snad se vám to líbilo. Nejdůležitější je svoje tělo milovat, být s ním v souladu a být šťastný. Já se cítím dobře. Máš problém? Chceš do držky? Žádný takový. Proč? Nemám sílu. Neváhejte mi dát pěkně svalnatý palec nahoru. Tak zase brzy. S láskou... Čau! Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kdo mate radi Normana.. stal se zazrak a nektere jeho videa maj titulky.. dokonce ceske!
https://www.youtube.com/watch?v=3uLgcWA7q3w

20

Odpovědět

novy normana prosiim :D

10

Odpovědět

Ve 2:48 je 2x za sebou "řekl". :)

00

Odpovědět

Díky, opraveno :)

10

Odpovědět

Fakt v prosinci 2017? :)

10

Odpovědět

To mi ujelo. Znáš to. Číslovky. :) Opravím.

31

Odpovědět

Co to je za podprůměrnýho vychrtlýho geje? Bože!

674

Odpovědět

To je Kamil.

393

Odpovědět

Uz do toho zrcadla nekoukej, zpusobuje ti to depku... :-)

235

Odpovědět

Tak co bys čekal dneska je to na YT samá b***a a kretén naštěstí jim brzy někdo uřízne hlavu kterou pak vopíchá. :P již brzy ve vašem městě

425

Odpovědět

Ahoj Filipe

11

Odpovědět

HURAAAAA qetu se vratila :DD

132

Odpovědět

Nejvíc nesnáším, jak někteří lidi chodí 4x týdně do posilky a myslej si jak makaj. Do posilky by se mělo chodit minimálně 8x týdně a aji to je tak na základní kondici, posilování začíná až tak u 10 tréninků týdně.

1862

Odpovědět

Myslíš doufám 10 tréninků denně...10 týdně je pro másla

1261

Odpovědět

Ty jseš holt korunovanej k***t co? :D:D:D mistr teoretik v praxi :D

432

Odpovědět

+Kolo:D :D :D :D :D :D
Korunovanej k***t on je bez debat. Ale teď, poprvé a hádám naposled, mě upřímně rozesmál.

80

Odpovědět

To že 10x za týden doma děláte ruční práci, která vede k potěšení není posilování....Sám chodim do posilovny a pokud posilujete pořádně, tak stačí 4krát týdně...

90

Odpovědět

Prosím víc Normana! ;)

475

Odpovědět

To tam vážne týpek mrdal činku?

204

Odpovědět

U nás byl taky takovej týpek, co dělal tenhle cvík. Ojížděl všechny činky, pak na ně nechtěl nikdo moc šahat.

251

Odpovědět

Je to divne, ale asi proste cvicil nejake panvove svaly. Nemusi to byt hned uchylka...

171

Odpovědět

Je to cvik na hýžďové a stehenní svaly. Spíše cvik pro ženy. Jen nevím, jak často je to k vidění (fitko nenavštěvuju) s kettlebell činkou. Když už chceš zvýšit zátěž na tyto partie s kettlebellem, tak zvolíš jiný, těžší cvik, do kterého zapojíš případně i jiné svaly (třeba tzv. Press). Tato činka je univerzální tím, že s ní můžeš dělat spoustu cvíků, a taky univerzální na jejich vymýšlení. Prostě ukázkový příklad toho, co Norman říká před tím, že někteří vymýšlí cviky sami a dá se jim věřit... Jiným se věřit nedá.

91

Odpovědět

Musel jsem si to zastavit, abych se podíval na fakt pestré vybavení Normanova interiéru… to by skoro mohla být hledací soutěž.
Vidíte taky šálu "France", plakát "Curb your enthusiasm", plyšového medvídka, polštář "FAUX", hlavu Luigiho, hlavu Sylvestra, hlavu z Velikonočního ostrova s čepičkou, magnetku Apple atd.…? :D

95

Odpovědět

zkus ateliér caseyho neistata

21

Odpovědět

Super. Díky moc za Normana. Jen dotaz. Proč nemohu sledovat "odebírat" Normana. Udělejte z něj opět sérii prosím :)

53

Odpovědět

Ona vůbec zhruba půlka Normanových videí v sérii "Norman" je, ale ta druhá ne… :)

50

Odpovědět

+LynxOpraveno. Na ostatní díly ještě mrknu. :-)

110