Potter Puppet Pals: Časový vír

Thumbnail play icon
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:4 996
Většina z vás už určitě o Potter Puppet Pals slyšela. Jejich neslavnější video má nyní téměř 140 miliónů shlédnutí. Ale Neil Cicierega, autor PPP, natočil mnohem více scének s těmito vtipnými maňásky. Dnes uvidíte jak Ron uvízl v časovém víru a jaký to mělo vliv na události v Bradavicích. A také uslyšíte dojemný příběh Harryho Pottera formou chytlavé písničky!

Přepis titulků

ČASOVÝ VÍR Květiny mi pomalu padaly z náručí a tříštily se jako sklo, a když jsem se podíval do zrcadla, byl jsem překrásnou dojičkou, a probudil jsem se s pláčem a nevím proč. Mně se jednou zdálo, že jsem selátko na farmě, kvík, kvík, kvík. Nerozumíte mi, to byla život-měnící vize, už nikdy nebudu... Profesore Brumbále, potřebujeme vaši pomoc, magická pohotovost! Jéminačku!

Tak pojďme! Profesore, Ron je uvězněný v alternativním vesmíru. Ale ne. Už zase? Je to hrozný! Nepříjemně mě to lechtá. Nestalo by se to, kdyby nebyl tak tlustej. Co budeme dělat, profesore? Dones mi mou hůlku na problémy. Myslím, že prožívám pubertu! Nechoď ke světlu, Rone! Tady je.

Ó ano, můj drahý přítel. Snad si ještě pamatuji, jak to udělat. Jsi v pohodě, Rone? Děláš si srandu? Harry, nikdy mi nebylo líp, Konečně jsem pořádnej chlap. - Jak to de, Hermiono? - Ó, Rone! Od teď jsem Ronaldo. Jak to de, Brumbále? Páni, jsi o moc lepší než Harry! Cože?

Plážová párty! V Londýně! Ne, ne! Hypofýzium reducio! Já tu vládnu škole, jasný? Jsem alfa! Nikdo nemá víc testosteronu než já! Protože jsem Harry Potter! Jsem chlapec, který zůstal naživu! Jasný? Moc se ti omlouvám, Harry. No dobře. A teď taneční párty! V Londýně! Harry Potter! Harry Potter!

Jo, jsem já! Mé jméno je Harry Potter, jsem král Bradavic. Jsem lepší než ostatní, co chodí do Bradavic. Jsem skvělý a úžasný, všechny holky ví, jak se jmenuju. Ha-Ha-Harry Potter-er-er. Tak se jmenuju. Harry Potter. Harry Potter. Dělejte šůby důby. Šůby důby, śůby důby. Voldemorta jsem porazil, když jsem byl mimino.

Byl jsem stejně úžasný, když jsem byl mimino. Oba rodiče mi umřeli, když jsem byl mimino. Měl jsem těžký dětství, bez lásky. - Harry Potter. - Šůby důby. - Harry Potter. - Šůby důby. - Harry Potter. - Šůby důby, šůby důby. To jsem já! Vy jste moji nejlepší přátelé, víte? - Ó Harry.

- Budeš v pořádku Harry, můj chlapče. - Vždycky tě budeme mít rádi, Harry. - Ano, to budeme. - Taky tě mám rád, Ha... - Trochu zhubni, než mě obejmeš, Rone. Překlad: Atevi www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

p******a

189

Odpovědět

a to měl zrovna ginger šanci udělat si kámoše...

190

Odpovědět

jedno PPP znám ale to je bývalej textilní podnik v našem městě, o žádnejch maňáskách jsem neslyšel.

186

Odpovědět

To že je jejich nejsledovanější video tak známe bude tím, že je čemu se zasmát. Kdežto tohle byla celkem nuda...

194